OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E sad da ima neki jači igrač i da im pokupi tih 150.000 dionica na prodaji….pada vidiš onda kakav će stampedo nastati

Nema li UG prednost pri kupnji? Onda rušeći zapravo pogoduju UG-u

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Kupi knjigu pa pogledaj!

zaboravila sam napisati da ovaj put izostaviš svoj velikodušni savjet

@NaBiduAsku
tako je. A1 mora ponudit najmanje 10,00 kn po dionici, jer je i stekao po toj cijeni
UG mora ponudit najmanje tromjesečni prosjek

Nema prednosti nikakve, ali UG je Optima nužna jer im je to core buisiness i žele naravno imati kompletnu ponudu svih usluga pa su uzeli prije Tele2
To je međunarodni javni natječaj za Optimu.
Ja sam samo iznio mogućnost da UG kupi prije javnog natječaja da nebi na istome ostali kratkih rukava puno su investirali novaca za kupnju Tele2.

Ne znam da li planirano rušenje pomaže ikome. Vjerujem da nema planiranog rušenja cijene (barem ne u korist budućih eentualnih kupaca – UG-a i A1).

Šta nema UG prednost u odnosu na A1 zbog koncentracije.. pitam samo. Možda griješim.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

btw., da cijena ovdi odleti u nebo bilo bi potrebno samo da A1 stekne više od 5% dionica
onda ga ne bi mogli squeeze out-ati, a tek bi onda vidjeli pravi borbu

Bit ce tu veselo, ali za koji mjesec, kad bude vrijeme raspisa natjecaja.
Ovo je zauzimanje pozicija.

Pozicije naročito zauzimaju ovi što vrše rasprodaju.

Odkud sad ovih 100.000 kom na 5 kn?

U biti piše u rješenju da ukoliko dva ponuđača daju istu ponudu prednost ima onaj koji ne posluje u RH.
A1 nema “problema” sa koncentracijom.


Odkud sad ovih 100.000 kom na 5 kn?

Čuj, kapitalizacija Optime je cca 350 milijuna kuna, a ti sad pitas ovdje otkud jedan ili vise naloga u vrijednosti od pola milijuna kuna?

Netko prodaje, netko kupuje i to je uglavnom to.

Kad se za par mjeseci proda Optima mogu li ja i dalje zadržati svoje dionice ili mi se mora isplatiti novac za njih ?

Dionice možeš zadržati, tj. ponudu za preuzimanje ne trebaš prihvatiti.
To je tvoja procjena i odluka.

New Report

Close