Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

in,

Reći ću samo da Arapi dolaze[thumbsup]

puno će biti interesa za hrvatsko gospodarstvo je je ova zemlja izmišljena za lijep i bogat život.
Nemojte propustiti zaradu kad ovo krene gore. Sad se kupuje kad je sve kao propalo.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Burza se privremeno iz Zagreba seli u Stubičke toplice, radi oporavka.[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

in,

Reći ću samo da Arapi dolaze[thumbsup]

Bilo je već i vrijeme, čekamo ih od stoljeća sedmog.

[color=black][/color]

Neče doći oporavak dok se svjetska tržišta ne smire, a mi imamo još i braniteljski fond koji stvara probleme [bye]
Bye, bye crobex [bye]


Ameri dobro deru prema gore[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

I mi ćemo uskoro lopta je okrugla

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

eto Japanci oderali skoro 2,5% gore[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


eto Japanci oderali skoro 2,5% gore[thumbsup]

De prvo vidi koliko godina su japanci u korekciji [wink]


wiking: ” eto Japanci oderali skoro 2,5% gore[thumbsup] ” De prvo vidi koliko godina su japanci u korekciji [wink]

Ma sve to nema veze sa Hr ..
ovo kod nas je Cash-Driven Market .. a takva je i korekcija .. novac su izvukli što mirovinski fondovi a nakon toga i mali ulagači u fondove .. obzirom da je tržište i malo i plitko , zaronili smo duboko ..

Alien:

wiking: ” eto Japanci oderali skoro 2,5% gore[thumbsup] ” De prvo vidi koliko godina su japanci u korekciji [wink]

Ma sve to nema veze sa Hr ..
ovo kod nas je Cash-Driven Market .. a takva je i korekcija .. novac su izvukli što mirovinski fondovi a nakon toga i mali ulagači u fondove .. obzirom da je tržište i malo i plitko , zaronili smo duboko ..

Ipak mislim da je zaron pri kraju..Ima se keša i ima kvalitenih dionica po velikom diskontu, fondovi su IMHO na okidacu..

Sve zeleno. Azija, Sad i Evropa. Globalne krize nema a naše najmanje. Dosta je bilo lakomosti naše mafije. Ja da sam npr. Dlkv prodao po 1500 već bi ga kupio najmanje po 1200. Tako da nikako ne stoji da smo prodali dionice da bi sad mogli kupiti duplo. Rijetkima će to uspjeti, naravno onima koji su povezani s mafijom.[undecid]

Pa kakve veze ima braniteljski fond (ina i ht), sa cijelim tržištem, ovaj pad ima veze sa nekim drugim razlozima, a jedan od njih je Novoselec, da smo pravna država i da HANFA radi svoj posao, davno bi izgubio licencu za vođenje mirovinskog fonda[bye]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Braniteljske dionice su samo jedna stavka u nizu koje su izmislili da bi srušili tržište da lopovi mogu kupovati.Zadnja pljačka u Hrvatskoj prije ulaska u uniju.

Cijeli svijet se zeleni [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Nadam se da griješim,ali mi se čini da je crobex danas preko 4 % u minusu.Kupnja je nikakva,na samo par dionica postoji potpora…gdje je kraj???


Cijeli svijet se zeleni [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

zato mi sigurno nećemo [angry]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close