Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oporavak kreće 07.04.2008.[sealed]

a je, svakako.
mogao si reć da oporavak kreće nakon 12. travnja.
odnosno nakon isteka moratorija za prodaju udjela u fondu hrvatskih branitelja.
to je jedan vrlo inspirativan i poticajan datum za velike da krenu skidat s aska sve po spisku.[cool]
i umalo zaboravih: nakon ex-dividend daya za HT. i to je jako poticajan razlog da burza skoči ko raketa.

hate red

Branitelji neće moće dobiti lovu za dva mjeseca od naloga za prodaju ,zato ne trabunjajte gluposti.Za četvrtinu se ima love odmah a za ostalo će se oni već snaći.Zato neće biti nikakve masovne prodaje na burzi.

kamenac
korisnik od: 26.04.2007.
lokacija:
broj poruka: 1088

antimoney:
” Oporavak kreće 07.04.2008.sealed

a je, svakako.
mogao si reć da oporavak kreće nakon 12. travnja.
odnosno nakon isteka moratorija za prodaju udjela u fondu hrvatskih branitelja.
to je jedan vrlo inspirativan i poticajan datum za velike da krenu skidat s aska sve po spisku.cool
i umalo zaboravih: nakon ex-dividend daya za HT. i to je jako poticajan razlog da burza skoči ko raketa

Bez raspravljanja vidjet ćemo tko je u pravu u ponedjeljak.

@ anricom
to je za tebe glupost???
ti doista misliš da se fond neće ugasiti ako potraje ovakvo st(r)anje na burzi?
ne znam što se može dogodit da branitelji ne krenu s masovnom rasprodajom udjela.
i uopće nije bitno kad će novac dobiti, bitno je da se od idućeg tjedna krene s javnom medijskom objavom o navali na rasprodaju udjela.

hate red


@ anricom to je za tebe glupost??? ti doista misliš da se fond neće ugasiti ako potraje ovakvo st(r)anje na burzi? ne znam što se može dogodit da branitelji ne krenu s masovnom rasprodajom udjela. i uopće nije bitno kad će novac dobiti, bitno je da se od idućeg tjedna krene s javnom medijskom objavom o navali na rasprodaju udjela.

Kolega, drago mi je da si još sa nama.[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@ alabama
pa rekoh ti ja, tek sutra.
a ti mi ne vjeruješ.[cool]

hate red

Što je tek sutra?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sumnjam u masovnu rasprodaju udjela branitelja. I sam sam branitelj i uopće o ne razmišljam o prodaji udjela, kao ni poznanici s kojima sam o tome razgovarao.
A što se tiče gašenja BF-a, ako bude trebalo mijenjat će se zakon i brisati odredba o tih 50%. BF je izuzetno likvidan, pun keša, a sjest će im i lova od dividende HT-a. Uz to isplate idu tek za 2 mjeseca tako da ne očekujem neki velik udar na burzu s te strane.

Ignore: KressoM, delux

a kaj velite ovak.. ex dividend day, HT na 250-270.. ina na 1900-2000, a ostatak burze svojim tokom.. pa imaju fonodvi par milijardi taman da se i fond ugasi.. ili lijepo kupe čitav braniteljski po diskontu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Što je tek sutra?

pitaj alabamu[sealed]

hate red

ja računam na lijenost branitelja s dobrim penzijama..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Rekao bih da je ovako letargično jer svi čuvaju novac za grabež / obranu / rat koji počinje 14. travnja… Ali, mislim da rat neće dugo trajati… nešto kao ‘Oluja’ i onda smo manje-više na konju… [rolleyes]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close