Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E dok ovo Hrvatska ne uvede, nema nam nikud osim dolje.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c4e8d22c-c858-46db-9d9a-f6f84173ac27&ref=lastadd

Batina je u raju rasla

http://whycroatia.blogspot.com/

Iskreno očekujem i nadam se minusu indeksa danas.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Oporavak kreće 07.04.2008.[sealed]

Moja prognoza su tuga i jad do jeseni, a onda ćemo vidjeti, ovisno o Americi. Samo šteta svih pozitivnih izvješća, dosadašnjih i budućih. Čudno ovo naše tržište, iz krajnosti u krajnost. Vidi se da smo nezreli.

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Zašto 07.04.?

ja bih rekao zbog pozivnice u NATO i posjet Busha.

pozivnica NATO je definitivno poziv stranim investitorima da je u RH napokon sigurno ulagati

Cuore Sportivo

Pa pozivnicu dobijamo danas!!!!!!!!!!!!!!
Trebali bi nasi prvi startati.

SZ,

ja bih rekao zbog pozivnice u NATO i posjet Busha.

pozivnica NATO je definitivno poziv stranim investitorima da je u RH napokon sigurno ulagati

To se vec apsolviralo odavno da u travnju 2008. upadamo u NATO

[To se vec apsolviralo odavno da u travnju 2008. upadamo u NATO
[/quote]
Sori ne upadamo već dobivamo pozivnicu za upad.
Onda slijedi parafiranje sporazuma od svih članica (do Nove Godine) pa tijekom 2009 prolazimo fazu prilagodbe Savezui onda eventualni upad jesen 2009.
Dakle oporavak 07. 04 MALO SUTRA.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


To se vec apsolviralo odavno da u travnju 2008. upadamo u NATO

Kako ta pozitivna vijest može biti apsolovirana kad je crobex od početka godine pao skoro 30%, a po jačini je pad valjda najveći u EU i regiji ?!?

Ignore: KressoM, delux

SZ Zagato:

ja bih rekao zbog pozivnice u NATO i posjet Busha.

pozivnica NATO je definitivno poziv stranim investitorima da je u RH napokon sigurno ulagati

To se vec apsolviralo odavno da u travnju 2008. upadamo u NATO

no, o tome i govorim. Nadovezujem se na anitmoney-ev post da od 7.4. krece rast pa pretpostavljam da je mislio na NATO i Busha kao inicijator rasta

Cuore Sportivo

Sad kaže jedan analitičar da je ulazak u NATO uključeno u ove cjene zanimljivo

New Report

Close