Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ alabama pa rekoh ti ja, tek sutra. a ti mi ne vjeruješ.[cool]

Ma, vjerujem ti. Matematika mi je uvijek loše išla[lol] Bitno je da se mi i dalje družimo[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Rekao bih da je ovako letargično jer svi čuvaju novac za grabež / obranu / rat koji počinje 14. travnja… Ali, mislim da rat neće dugo trajati… nešto kao ‘Oluja’ i onda smo manje-više na konju… [rolleyes]

Nema prodaje, 100 000 branitelja će se moći isplatiti, bez ikakve prodaje investitoru, smatram da će ih prodati oko 30 000-50 000 ne više……………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

još


kamenac: ” @ alabama pa rekoh ti ja, tek sutra. a ti mi ne vjeruješ.[cool] ” Ma, vjerujem ti. Matematika mi je uvijek loše išla[lol] Bitno je da se mi i dalje družimo[thumbsup]

još jedan dan života…[cry]

hate red

tango:

Rekao bih da je ovako letargično jer svi čuvaju novac za grabež / obranu / rat koji počinje 14. travnja… Ali, mislim da rat neće dugo trajati… nešto kao ‘Oluja’ i onda smo manje-više na konju… [rolleyes]

Nema prodaje, 100 000 branitelja će se moći isplatiti, bez ikakve prodaje investitoru, smatram da će ih prodati oko 30 000-50 000 ne više……………

Ja mislim da će više od 50% prodati u prva dva tjedna. Nezaboravi da u registru imaš ogoman procenat ljudi koji se boje moguće objave i revidiranja statusa.
Bitna činjenica je da fond ima dva mjeseca fore da isplati branitelje. Čim broj udijela padne ispod 50%, fond će u paketima prdati sve dionice.
Najgori scenario po burzu bi bio da se proda između 15% i 49%. U tom slučaju bi se dionice morale prodavati postupno i BF bi ostao pritisak za burzu. Što se više udijela proda i što se brže budu prodavali to će pritisak na burzu padati, a ne rasti.

Po meni što se BF prije raspadne to bolje za vlasnike udijela (namjerno nekažem branitelje, jer svi to nisu), državu, društvo, ekonomiju i burzu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

50,

Sad kaže jedan analitičar da je ulazak u NATO uključeno u ove cjene zanimljivo

Ma glupost ( mislim na tu izjavu analitičara, Vama svaka čast kolega ) kako on zna da je to već uključeno u cijene.

Idiotizam, evo ja nisam tu vijest još uključuio u cijene[shocked][shocked][shocked] Ja tek radim na izračunima

I kaj bumo sad????[tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ja mislim da će više od 50% prodati u prva dva tjedna. Nezaboravi da u registru imaš ogoman procenat ljudi koji se boje moguće objave i revidiranja statusa.
Bitna činjenica je da fond ima dva mjeseca fore da isplati branitelje. Čim broj udijela padne ispod 50%, fond će u paketima prdati sve dionice.

Tahvih je puno, ali je njihov postotni udio jako mali s obzirom na broj bodova koji su pojedinacno dobili! Zato od njih nema straha. Strah ce uci u kosti kada krenu prodavati oni iz borbenog sektora 1991-1992 ciji je dan na prvoj crti najskuplji!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Twixer:

Ja mislim da će više od 50% prodati u prva dva tjedna. Nezaboravi da u registru imaš ogoman procenat ljudi koji se boje moguće objave i revidiranja statusa.
Bitna činjenica je da fond ima dva mjeseca fore da isplati branitelje. Čim broj udijela padne ispod 50%, fond će u paketima prdati sve dionice.


Tahvih je puno, ali je njihov postotni udio jako mali s obzirom na broj bodova koji su pojedinacno dobili! Zato od njih nema straha. Strah ce uci u kosti kada krenu prodavati oni iz borbenog sektora 1991-1992 ciji je dan na prvoj crti najskuplji!

to nema veze sa borbenim sektorom 91, i 92 jer kao što dobro znamo obična službenica je dobila po 1 bod za svaki dan X 5 god. = branitelji na prvoj crti u navedenom periodu
ili ti ga prevedeno: službenica/službenika ( u ne borbenom sektoru) ima jednak broj bodova kao i branitelji na prvoj crti!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Ode Europa u zeleno, svi skoro +1 do 1,5%.

Futures isto zeleni![thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ode Europa u zeleno, svi skoro +1 do 1,5%. Futures isto zeleni![thumbsup]

blago nama…[shocked]

hate red

Drobnjak: Napokon je krenulo!

“Napokon je krenulo!” Tim je riječima glavni pregovarač s EU Vladimir Drobnjak komentirao službenu potvrdu iz Bruxellesa da je Hrvatska ispunila mjerila za otvaranje triju pregovaračkih poglavlja: za socijalnu politiku i zapošljavanje, slobodu kretanja robe te poljoprivredu i ruralni razvoj.

Vaš link[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[yawn]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Stigle pare od nedavne prodaje nekretnine ( a jesu precijenjene te nekretnine )

Stanje casha 74%[thumbsup]

ZSE here I comes

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close