Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pogledajte europu danas, danas kod nas potop

ha ha opet sam bio u pravu tko je reko da necemo jos 15 % dole.
Evo ti ga na tko je opet bio u pravu-osmicadu.

ajd javi se sada strucnjak veliki [angry]

Isključivo mali prodaju radi panike, nije ih teško kriviti…početni minusi ublažit će se do kraja dana…Nadam se da gledamo dno…nemojte sada prodavati na dnu, isto kao što se i ne kupuje dionica kad je vrh…pozdrav svima i držmo se [cool]

sve je lako kad si mlad :)

Dečki držite se! Pozdravlja vas BIVŠI dioničar. Danas 100% u cachu[proud]. Kaj mislite, jel nešto trulo u državi Danskoj?

avax10:

Conan:

Vidjevši jutros kako su aziske burze u crvenom ,zaključio sam da nas danas čeka još jedan veliki minus…..[cry] ”

A kad su azijske burze, USA I EU nedavno bili u zelenome, onda nisi zaključio da smo i mi trebali biti u zelenome, iako smo suprotno njima završili u crvenome? [lol]

Ja samo znam da kada se ostali crvene i me se crvenimo a kad se ostali zelene mi i dalje se crvenimo….

Mogo bi se ćak i kladiti s tobom…?[wink]


Tragikomično… manipulacija je naša stvar…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

jedini spas nam je recimo ulaz nekog veceg stranog fonda ili ak si nasi novoselci i njemu slicne zapale koju i pocnu manijakalno kupovati

Glory, glory, Man United!!


Dečki držite se! Pozdravlja vas BIVŠI dioničar. Danas 100% u cachu[proud]. Kaj mislite, jel nešto trulo u državi Danskoj?

kako se sad uspijevas kontrolirati, a da ne kupujes??

Glory, glory, Man United!!


Dečki držite se! Pozdravlja vas BIVŠI dioničar. Danas 100% u cachu[proud]. Kaj mislite, jel nešto trulo u državi Danskoj?

e jesi našao trenutak…

Tragikomično… manipulacija je naša stvar…

Naravno da manipuliraju oni koji mogu, no ne mogu im zamjerati kad bi i ja činio istu stvar, kako bi izvukao veći profit, da sam u mogučnosti;no ništa ne traje vječno pa neće ni ovo. Jasno je da fondovi imaju manje kapitala zbog povlačenja novaca pa se dodatno ruše cijene no isto tako je i jasno da će dolazak ujaka Sama i ulazak u nato privući nove investitore kao što je i vrlo vjerojatno da će fondovi te “mali ” dioničari isplatom HT dividende doći do izvjesnog kapitala kojeg će reinvestirati što bi mogla biti dovoljna injekcija stvaranje pozitivnijeg ozračja-ništa spektakularno ali dovoljno da se primiri kaotično stanje.[rolleyes]


Dečki držite se! Pozdravlja vas BIVŠI dioničar. Danas 100% u cachu[proud]. Kaj mislite, jel nešto trulo u državi Danskoj?

Stvarno si dijoničar kad si danas izašao![lol]

Život je igra u kojoj gubimo ocito [cry]


Isključivo mali prodaju radi panike, nije ih teško kriviti…početni minusi ublažit će se do kraja dana…Nadam se da gledamo dno…nemojte sada prodavati na dnu, isto kao što se i ne kupuje dionica kad je vrh…pozdrav svima i držmo se [cool]

Fondovi stavljaju velike naloge na prodaju, a mali obavljaju ostatak posla.
Uz to još i hrpa margina.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close