Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ovo je za DEPROZEL 3xdnevno[lol] [lol]

Kako si pogodio????[huh]
A znam…. moja doktorica živi u tvojoj zgradi…..[sad]


” Vidim da se tema pretvorila u temu o tabletama …. ko zna veća zarada ili nešto drugo …. ????

Jel ti to kao doktor ili kao pacijent?


ninna: ” samo da prijavim novi nick [smiley] nina505 ” doktore… jes to ti?

ja sam ivanasi … reka si neki dan nemogu biti i nina …. ionako mi se sve izmješalo s nikovima … samo da ne postanem zajeb …. ( zeleb ) ….

neboj se … zajeb nečeš postat….


Ford: ” ninna: ” samo da prijavim novi nick [smiley] nina505 ” doktore… jes to ti? ” ja sam ivanasi … reka si neki dan nemogu biti i nina …. ionako mi se sve izmješalo s nikovima … samo da ne postanem zajeb …. ( zeleb ) ….

dr.- nina sigurno nemožeš bit jer …..[lol]


neboj se … zajeb nečeš postat….

Di je Alabama i on na tabletama ….. ko zna šta mu je Zeko proda od tableta ….[thumbsup]


Ford: ” ninna: ” samo da prijavim novi nick [smiley] nina505 ” doktore… jes to ti? ” ja sam ivanasi … reka si neki dan nemogu biti i nina …. ionako mi se sve izmješalo s nikovima … samo da ne postanem zajeb …. ( zeleb ) ….

Za tebe Xanax,ali mislim da ti ni to neće pomoći malo si teži slučaj[bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


drchip: ” Ford: ” ninna: ” samo da prijavim novi nick [smiley] nina505 ” doktore… jes to ti? ” ja sam ivanasi … reka si neki dan nemogu biti i nina …. ionako mi se sve izmješalo s nikovima … samo da ne postanem zajeb …. ( zeleb ) …. ” Za tebe Xanax,ali mislim da ti ni to neće pomoći malo si teži slučaj[bye]

Zeko promjenio si posal vidim ….. neka neka …. [thumbsup]


Di je Alabama i on na tabletama ….. thumbsup]

Alabamu si dobro procijenia[thumbsup]


drchip: ” Ford: ” ninna: ” samo da prijavim novi nick [smiley] nina505 ” doktore… jes to ti? ” ja sam ivanasi … reka si neki dan nemogu biti i nina …. ionako mi se sve izmješalo s nikovima … samo da ne postanem zajeb …. ( zeleb ) …. ” Za tebe Xanax,ali mislim da ti ni to neće pomoći malo si teži slučaj[bye]

[lol] [lol] [lol]

Zaletio sam se u kupnju bosanskog energo ptrola prije 6 mj po 96KM već tri meseca se kreću po 63-68KMČini mi se da sam totalno popušio na njima?


Zaletio sam se u kupnju bosanskog energo ptrola prije 6 mj po 96KM već tri meseca se kreću po 63-68KMČini mi se da sam totalno popušio na njima?

Ivane nemoj pretjerivat….
Ako si negdje u blizini dođi u petak na okupljanje forumaša u Split


Zaletio sam se u kupnju bosanskog energo ptrola prije 6 mj po 96KM već tri meseca se kreću po 63-68KMČini mi se da sam totalno popušio na njima?

Nisi to možeš reći kad bude na32-34km[bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Dalmatiko gleč HOMS-R-A….. bit će za mirovinu….

Ivane procjeni sam da li tržište odlazi u mp3.Dionice su se do sada ponašale ako da ako si bio dovoljno strpljiv vratile bi se na stare cijene ako ne i na novi ath.Dokupi ako možeš smanji prosječni ulaz.

New Report

Close