Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

.


.

Slika je za uramit, i stavit iznad bračnog kreveta[smiley]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

mark1:
Slika je za uramit, i stavit iznad bračnog kreveta[smiley]

Alabama …. slažem s tobom …. ali rekli smo stado omanje …

Alabama:

mark1:
Slika je za uramit, i stavit iznad bračnog kreveta[smiley]

Alabama …. slažem s tobom …. ali rekli smo stado omanje …

hebi.. doktore ti odma svakome po jednoga……..

di ste dalmoši , digitroni rade zbraja sa za današnji dan , a……….

Ja sam ovdje ali nisam dalmoš[undecid] Probijam se preko postova koje ste natukli u jednom danu[huh] i vidim da tebi to izvrsno ide Mark[thumbsup]

[emo_cool]


Ja sam ovdje ali nisam dalmoš[undecid] [thumbsup]

Vjeruj mi na riječ Mateja mi mikako nebi volili da si ti dalmoš [rolleyes] nama draža ovakva kakva jesi [proud][proud][proud]


mateja: ” Ja sam ovdje ali nisam dalmoš[undecid] [thumbsup] ” Vjeruj mi na riječ Mateja mi mikako nebi volili da si ti dalmoš [rolleyes] nama draža ovakva kakva jesi [proud][proud][proud]

Drchip pa ti si mi skroz poljepšao dan, kad te vidim da si tu a ne na skypu[smiley]

[emo_cool]


drchip: ” mateja: ” Ja sam ovdje ali nisam dalmoš[undecid] [thumbsup] ” Vjeruj mi na riječ Mateja mi mikako nebi volili da si ti dalmoš [rolleyes] nama draža ovakva kakva jesi [proud][proud][proud] ” Drchip pa ti si mi skroz poljepšao dan, kad te vidim da si tu a ne na skypu[smiley]

[smiley][smiley][smiley][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Vidim da su pripreme za Zadar u punom tijeku. Zaista želim jednom upoznati Sjuzann, jer je pravi mamac za forumaše[proud]

[emo_cool]


Ja sam ovdje ali nisam dalmoš[undecid] Probijam se preko postova koje ste natukli u jednom danu[huh] i vidim da tebi to izvrsno ide Mark[thumbsup]

Mateja oprosti nisam vidija tvoj post , hvala što si se javila u ovoj pustinji…….

E društvo što prije se okupite dolazi do promjene plana odnosno jelovnika za subotu…………, evo svratići i na skype ne bi li vas okupija…………

New Report

Close