Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


A je li ko vidio Octopusa [undecid]
Biće da mu je sunce udrilo u glavu od kad je doša [lol]

..a on ti pogađa vrime za godišnji isto ka valove na grobexu…. [huh]
..biče obuka čizme i kabanicu , i iša puže loviti.. [smiley]

U ovo vrime može samo koga poskoka ulovit [wink]
…a ti bwin,je li sidiš još.. [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[im]http://www.anal-cumswallow.com/dff/sweet-models/eve/pic/5655p3030.jpg[/img]
…zbog našeg Bwina65 zamolila sam lipoticu da dovrši posa, kako bi dragi naš čovik moga ranije poć spat i odmorit malo ruku… naprid i veselo moji veseljaci…. [cool] [thumbsup]


U ovo vrime može samo koga poskoka ulovit [wink]
…a ti bwin,je li sidiš još.. [lol] [lol] [lol]

..a sidiin,..sidiin ,svaki dan pomalo … [rolleyes]
..nekidan san se iša malo poškaricati ,..kaže mi frizerka ,..a moj šjor ,lipo ste mi posidili..
..lipo san joj kontrira ,..da još u sviči ima ulja , i reka san joj ,da joj je tata šjor,a ne ja.. [tongue]
..a još san joj nešto nabacija ,..bogami joj nije mrsko bilo,..pa mi je rekla da dođen opet ,..da je svaki peti put…gratis..,hebiga ..recesija… [wink]

…a neka si njoj reka…i dobro si reka [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


[im]http://www.anal-cumswallow.com/dff/sweet-models/eve/pic/5655p3030.jpg[/img]
…zbog našeg Bwina65 zamolila sam lipoticu da dovrši posa, kako bi dragi naš čovik moga ranije poć spat i odmorit malo ruku… naprid i veselo moji veseljaci…. [cool] [thumbsup]

..ma baš mi nešto ..i neide od ruke u zadnje vrime…
..iša san nikidan da ču skupit zeru ogrca za skuvati ,..pa san slučajno naletija baš di se golači kupaju… [rolleyes]..i stvarno,..oko nudističke su največi ogrci …
..i lipo san naša,..ma san puno škicava livo-desno i popuza priko grote ..i eto ti ga vraže ..pa san baš priko desne…. [angry] …
–ali danas su mi longetu skinuli ,..i reka je dotur da moran puno vježbati …ovu..desnicu , ..i da če sve biti u redu…a ti taman stavila ..ono ka….ka da si znala….. [wink]
[tongue]

A Vjeko šta si se ti uvatio servisirat Cvjetu…. [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

..heh..,a jesan se nasmija sinoč..,vrtim malo po portalima i svugdi isto ….
..malim slovima pišu o padu BDP-a ,…jedva san primjetija onih 6-7 posto ..
..ali zato velikim slovima o nagradama..i to redom
1) ZLATNO BILANCE , za najbolje određivanje cijene benzine ,…tipa barell doli ,.a nama benzin gori

2) ZLATNO ŽUMANJCE ,..našoj koki ,..koja zlatna jaja nese… [proud]

3)ZLATNI MUČAK ….i to za životno djelo ,…sasvim zasluženo,..stanovitom korpulentnom brki … [rolleyes]..,neču reč koji je , a lako ga je pripoznat ,..od njegovog odijela ,..što gornjeg,..što donjeg dila ,..moga bi se učinit šator za prosječnu hr. obitelj.. [tongue]
..i onda me did još zahebava ,..a slabo vidi i čuje ,…kad god je dnevnik me pita ,…da …jel to Šuki opet gol zabija , i koje je poluvrijeme … [smiley]
..je dide je…kažen ja ,..dobro je dok samo zabija ,..ali kad počne uši zavrčati ,..jadni smo ti ga onda …
…a baba je legenda ,…ona je rekla da je to sve ista mafija iliti ga paštroč ,,….da bi ona pozvala onog Bin Mladena na par dana da uvede reda …
..a kojeg Bin Mladena ….babo ,..bog ti da zdravlja ..
..onog smišnog s bradicon ,..što je zamota lancun oko glave …
.. [tongue] [cool] [lol]

..zna san da san nešto zaboravija…..

..4) BANANA SPLIT ..sa šlagom …INGRI ,…za najbolji split … [sealed]

Ovo me malo zabrinjava,čini mi se poznat… [shocked]
nakon što mu majka nije dala 200 kuna za kladionicu, 19- godišnjak iz zadra se popeo na rub balkona
http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/60081/Default.aspx

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Evo čujem da je EL BAHATI dao ostavku ….bidan on…sad svi nagađaju,pogađaju,gataju zašto je to učinio [shocked]
A isto to sam čuo da je reka,da bi on lako za sva ova sr…a u državi,jer je mislio otić po miseca toćat se pa kad se vrati to bi rješio u par dana bez problema…ali da ga je tako bolno zatekla smrt od nekog
Michaela Jacksona,šta mu dođe nemam pojma…..ali da ne smi to javno reć,jer to ovce ne bi razumile
koliko je osjećajan čovik……e i da mu je pozdrav bio Laku noć Hrvatska [tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ljudi, dobra večer!
eto da se javin i sve vas pozdravin

Muke ti ježove !

New Report

Close