Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Sve to je ok…tako ti ja radim juhu…
Al brudet je brudet…sa velikom ribo bez il malom sa kostima…sve ostalo ne impro…koja jasno može bit i bolja…he..
Evo lipe praznike svim dalmatincima!!!…jasno jos prije dalmatinkama!!

octopus:

Evo lipe praznike svim dalmatincima!!!…

*****
a meni koji nisam Dalmatinac , već obični Hrvat ništa ?

.

…evo ja stavila bakalar na kuhanje…nek se javi tko će doć…[emo_smijesak][emo_namigusa]

Joj , šta nisi prije rekla ?

.


…evo ja stavila bakalar na kuhanje…nek se javi tko će doć…[emo_smijesak][emo_namigusa]

A di?

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

…ajme,nešto mi se čudno čuje,da nije previše bio u vodi…[emo_zacudjen][emo_vrtimise]

…odo ga probat sad za svaki slučaj,da ne potrujem koga…

…odo ga sad šufigat…izgleda da će biti dobro…[emo_palacg]

…sulejmane,ako budem pozvana ka miljenica bit će bakalara ko u priči…[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_namigusa]

…za ove ostale pošaljem sličicu ako stignem…[emo_smijesak]

Pero…
otac se ti rodia sa udicom u ruci a ti obični he….šta si zataia dalmatinca u sebi…nije to lipo he…
Jasno svima sve NAJ !!…

…eto,nažalost,i to se dešava,moram bacit bakalar…držala sam ga u vodi i još u toplom…i ode mast u propast…odo sad smislit nešto drugo za ručak…

Evo možda i nije vrime za takve vjesti i možda i nisan onaj koji bi moga to prvi i tu napisat i več sad se izvinjavam ako nešto nije napisano gramatički pravilno ( jer ipak nisan orig.dalmatinac pa ni hr…al)….za uvik nas je neočekivano napustia legendarni forumaš ..Zeko.Svi koji su ga upoznali ..pa makar na tren..su odma osjetili nevjerovatnu pozitivnu energiju…bia je ljudina od čovika.I hvala mu da san tu čast ima i ja.
Zeko bilo di si …sve najbolje !!!!!!!!!

Ja sam se zaključao u sobu jer se u kuhinji kuha bakalar [emo_smijesak]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Poslije današnjeg saznanja ja sam u šoku konsterniran.
Tvoju vedrinu,iskrenost i dobrotu……teško ćemo nadoknadit.
Izvini prijatelju što nisam zna i što te nisam ispratio dostojno onoga kakav si mi ostao u srcu i mislima.
Neka ti je vječna slava Moj Prijatelju

ZEKO LEGENDO!

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

uf uf još ne vjerujem da je to istina. RIP Zeko . Zauvijek ćeš ostati u nasim srcima.
Veliki čovjek nas je napustio 🙁

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Evo sam sad dobio poruku koja me rastužila ….Zeko neka ti je laka zemlja i RIP….

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

…za našeg dragog zeku…

“I ja sanjam da sam tu

sputan u tom kutu bijednom
a snio sam da sam jednom
uživao sreću svu

Što je život? Mahnitanje.
Što je život? Puste sanje
prazna sjena što nas ovi

O, malen je dar nam dan,
jer sav život – to je san…”

Pedro Calderón de la Barca

New Report

Close