Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

šta kažu zvizde….

Prilozi za rušenje gradonačelnika Splita :

http://www.poslovni.hr/vijesti/etika-je-u-kerumovu-slucaju-obican-vic—197105.aspx
[angry]

.

18.02.12.

Matija Gubec se buni protiv poreza od 10%:

http://www.vecernji.hr/felix-1329519600

.

…šta je dalmatinci pa nije valjda recesija ili nedaj bože šta drugo, nema vas nigdi srest po gradu pa ni bliže…. [undecid] [rolleyes]

Kad je ono okupljanje?

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

mark,svojnov… [thumbsup] [thumbsup]

Uhvačena dva drska pirata u Kaštelima :

.

Ugušio ženu hobotnicom :

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/ugusio-suprugu-zivom-hobotnicom.html

.


Ajme kako su se vremena promjenila [huh]…nitko više nema volje za šalu pa makar se ja šalila na svoj račun [bye]

nema šale ulazimu u uniju i triba se uozbiliti

[lol] [lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Sretan Uskrs

želi Vam

Pero 7

Koja je najbolja boja za Jaja ?
Crveni ruž za usne !

[kiss]

.

Ko kaže da je recesija,radi se punom parom pa se nema vrimena ni javiti [lol]
Nadam se da ću trefit koga na sv.Duju

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


More

I gledam more gdje se k meni penje
i slušam more dobro jutro veli
i ono sluša mene i ja mu šapćem
o dobro jutro more kažem tiho
pa opet tiše ponovim mu pozdrav
a more sluša pa se smije
pa šuti pa se smije pa se penje
i gledam more i gledam more zlato
i gledam more gdje se k meni penje
i dobro jutro kažem more zlato
i dobro jutro more more kaže
i zagrli me more oko vrata
i more i ja i ja s morem zlatom
sjedimo skupa na žalu vrh brijega
i smijemo se i smijemo se moru…
Josip Pupačić

.

Anonimno, 14.05.2012. u 12:10
M A S L I N A

U njidrima školja moga
muči , reste , samuje ;
data voljun milog Boga ,
pot čekajući , mene snuje .

Čeka ruke , vridne šake ,
da joj pružu kap života ;
makar sama , u dnu vlake ,
muntala joj već i stota .

A dok patnjun dušu kidan ,
njoj šapučen ,njoj se klanjan ;
svoje tajne ispovidan…

Sve je u meni : Bog i tamljan !
Mojun suzun napojena ,
Mojun krvljun uzgojena !

Ivan Dobre Žirjanin

.

Ajoj homoseksualizam nije star izbora nego zbrčkanih hormona. Priča ide ovako u terutku kad je majka započela lučiti testesteron koji uvjetuje da se razvije muški mozak fetusa a samim time i muško tijelo bebe odjednom prestaje lučiti testesteron u dovoljnoj količini estrogen nadvladava nad fetusom pa se razvija muška beba ali sa "ženskim mozgom". U pubertetu se počima manifestirati sklonost istom spolu jer mozak luči krive hormone u krivom tijelu.

Sad me stvarno interesira bi li albino ljudi privikli 10-15 tisuća ljudi spremnih za linčovanje zato što nemaju pigmenta čisto sumnjam da bi ikoga privukli a kamo li razbjesnili masu ljudi.

Jednom davno na rivi slušao sam loš punk band koji je u jednom trenu počeo zasipati ljude papirićima , vodom a reakcija je bila više nego fantastična publika je uzvratila svom žestinom limenkama, upaljačima, cipelema ko se kako snašao.
Rezultat band je dobio medijski prostor koji svojom svirkom nije zaslužio ( kao izveli su performas i izazvali vrlo jake reakcije kod publike ) i snimili su jako dobar spot u kojem ratuju sa svojom publikom.

Da budemo načisto znam da su prošle godine u fino zamoljene homić udruge da ne organiziraju paradu u Splitu jer grad naprosto još nije spreman za takve stvari. Dakle prošle godine su ostvarili jack pot u Splitu izazvali su očekivanu reakciju premda su neki jedva izvukli živu glavu i zaradili su PTPS a čak nisu ni homoseksualci.

Što zaprovo želim reći ako ste prirodni homofob i ako vam se ono stvarno gade nemojte ih ići tući, psovati naprosto ih ignorirarajte ne dajite im na važnosti nek se prošetaju nek obave par govora i pravac kući. Ako ne bude nereda neće se daleko čuti njihov glas. Svakom psovkom kamenom senzibilra se javnost za homoseksualce i zapravo dobivaju svoja prava na normalan život.

P.S.
Život homoseksualaca u ovom gradu je živi pakao stoga ih nemojte maltrettirati em se majka priroda okrutno našalila sa njima, zbrčkana glava u pubertetu ko sam što sam što se to pobogu događa, odbačeni su od rodbine ,od okoline stvarno im je život teška patnja.

Naprosto prihvatimo ih takvima kakvi jesu.

Hrvatska danas .
Dalmacija danas .
Sunčani dan .
Temperatura 31* C u hladu .
Temperatura mora 26* C.

Zašto niste bili danas na plaži ?
A vidim niste juče bili ni na ZSE .
Pa gdje gubite vrijeme ?

.

New Report

Close