MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi kad se skida blokada.

Ipak se nadam da bute danas to otišlo na 1500. [cool]

ide mlinko do 1400 sigurno…

a da ne govorimo da je prvi dio od cakoveckih mlinova kupljen kada je cijena na zse bila visa od 1500…
3) Ponuđena cijena ne može biti niža od najviše cijene po kojoj je ponuditelj, ili osoba koja s njime zajednički djeluje, stekao dionice s pravom glasa u razdoblju od jedne godine prije dana objavljivanja ponude za preuzimanje
(5) Ako ponuditelj ili osoba s kojom zajednički djeluje nije u razdoblju od jedne godine prije dana objavljivanja ponude, stekao dionice izdavatelja koje su predmet ponude, cijena u ponudi ne smije biti niža od prosječne cijene ostvarene na burzi ili javnom organiziranom tržištu.
(6) Prosječna cijena dionica na burzi ili organiziranom tržištu izračunava se kao ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca prije nastanka obveze objavljivanja ponude za preuzimanje.

ali tko je lud pa njima prodati…
ako njima toliko vrijedi, kolika je prava vrijednost?

napominjem, tek fuzijom sa ostalima pekarama u sustavu dolazimo da prave vrijednosti…


ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca s današnjim danom za seriju B iznosi 1401,01 kn!

ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca s današnjim danom za ZTNJ-R-A iznosi nevjerojatnih 886,73 kn!!!

Seriju b ne moraj preuzimati, imaju je više od 75%, a ztnjak ni neće jer je on već njihov kroz mlinar planovi su da ga odvoje. Sigurno hit dionica sljedeće godine

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

cijena je 1370 kn i ne navlačite ljude bez veze, sasko daj im ti objasni

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Jedina svjetla točka u ovim tmurnim vremenima (uz ZTNJ-R-A). Čekanje će se napokon isplatiti. [cool]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."



ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca s današnjim danom za ZTNJ-R-A iznosi nevjerojatnih 886,73 kn!!!

Hvala lijepo, to me baš zanimalo, već sam se umorio od dokupljivanja zadnjih mjesec dana! Znao sam da će se isplatit!
[/quote]

a ocjena?
[wink]

Konačno smo stigli na svoje.

Bit će kruha za sve nas. [thumbsup]

Imam 30 komada i ko zeli evo ih na 14xx



ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca s današnjim danom za seriju B iznosi 1401,01 kn!

ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca s današnjim danom za ZTNJ-R-A iznosi nevjerojatnih 886,73 kn!!!

Seriju b ne moraj preuzimati, imaju je više od 75%, a ztnjak ni neće jer je on već njihov kroz mlinar planovi su da ga odvoje. Sigurno hit dionica sljedeće godine

[/quote]

ne mislim da ce je preuzeti… nego odlukom skupstine (a sad imaju vise od 51%) povecati joj pravo na dividendu i pravo glasa za 65%… kako joj i pripada po zakonu.
vec sam pisao o tome i savjetovao se sa pravnicima. sve je cisto.

Cestitke kolegama!

Cekanje se isplatilo.

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!


Imam 30 komada i ko zeli evo ih na 14xx

za toliko ih agrokor zeli!
[shocked]

drzi, imat ces mjesec dana za prodati im po toj cijeni…

Tko čeka taj se načeka. [thumbsup]

Ja sam se zbilja načekao, ali vjerojatno će se ispaltiti.

samo kažem STH za to ja i znam i tako će biti samo dok se ne dogodi cijena minimalna je 1370 kn, sada za tisak je bila 428. Niti šta aludiram niti želim neka svako sebi izračuna kada i kako će pordavat

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca s današnjim danom za seriju B iznosi 1401,01 kn!

ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca s današnjim danom za ZTNJ-R-A iznosi nevjerojatnih 886,73 kn!!!

Seriju b ne moraj preuzimati, imaju je više od 75%, a ztnjak ni neće jer je on već njihov kroz mlinar planovi su da ga odvoje. Sigurno hit dionica sljedeće godine

[/quote]

moraju preuzeti i seriju b makar su prešli 75% jer prelazak nisu ostvarili na javnoj ponudi.

Pridružujem se čestitkama, prva bitka je dobivena

New Report

Close