MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm hoće li se pojesti ovaj konglomeratić na 2,15 ili će dole a dole već je pa di će još dole. Evo ako netko prvi krene s grickanjem ranije spomenutog i ja se uključim.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kad se male ruke slože[emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

oboržavam altruiste poput vas koji nas već mjesecima uvjeravate da je ovo smeće od dionice. da ste imali zrno pameti, kupili bi po 50 lipa i prodali po 3 kune u par dana. a ovako i dalje prosipajte žuć. znam da boli, ali naučit ćete kao ja sve gledati sa strane. imam sitno magme i boli me k… što će biti s njom i ima li pokriće za išta. bitno je ponašanje dionice, a ono mi se jako sviđa. tko to ne shvaća, upućuje se opet u čitanje zakona o PSN. možda tada shvati da nisu samo mali kupovali ovih dana.

...povijest se ponavlja...

Razvija se jedino nova “grana” zakona za spašavanje nečije … [emo_beztona].

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

polako ali sigurno nazad na 0,8-1 kn

Tko i malo zna o Magmi dovoljan mu je popis prisutnih na glasovanju, za Tido je došla Tamara Leboš (?), a za Magmu vozač, Biba i Goranko koji je predstavljao još i sam sebe i Adria deltu… Kad se u tu križaljku ubaci još stanje imovine, rješenje je kristalno jasno. A padobrancima koji se bacaju u ovaj kružni tok bez izlaza ionako nije bitno ništa osim adrenalina, i to je ok.

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

Danas je treći dan od usvajanja, i upravo današnji dan je predviđen za potpisivanje, ako sam dobro brojao. Ispod 5 kuna u prvom valu, mislim da nebi trebalo ni trejdat, lako se ispadne iz rastuće dionice.


Ispod 5 kuna u prvom valu, mislim da nebi trebalo ni trejdat

Vidim da se referiraš na 10 kn po kojoj su obračunate nove dionice. Tih 10 kn je samo zato jer nominala po zakonu ne može biti ispod 10 kn, to nema nikakve veze s vrijednošću dionice.
Da dionica ima BV 1 lipu i cijenu na burzi 1 lipu, opet bi nominala dionica na papiru bila 10 kn.

Dioničko društvo (d.d.)
Nominalni iznos dionice ne može biti manji od 10 kuna (cca. 1,35 EUR).
http://www.mingo.hr/default.aspx?id=3242

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Na samom kraju netko je rasprodao preko 40 tisuća komada.
Dali nešto važno zna (a što bi to moglo biti ?), ili će nas još gadno porušiti.
Ili će se dobro opernatiti?
Ugodan
vikend.

abc1
Taj netko je kupio po kunu i prodao po 1.8kn te zaradio 32000kn. Vidio je da cijena pada i kapitalizirao dobit. Sada je na bidu 14000kom do 1.15kn. Sve je jasno, a Vi samo čekajte.


Na samom kraju netko je rasprodao preko 40 tisuća komada.
Dali nešto važno zna (a što bi to moglo biti ?),

Zna ono što i svi-magma zapravo imovine nema, keša nema, ali bit će uskoro milijuni novih virtualnih papirića koje će se moći prodavati na burzi ako nekim čudom još bude naivnih kupaca.
Sad se lijepo zahvalite kolegama formašima koji su vam 2 dana ovdje pričali bajke o Magmi i istovremeno vas trpali papirićima Magme na bidu [emo_zloban]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Danas je treći dan od usvajanja, i upravo današnji dan je predviđen za potpisivanje, ako sam dobro brojao. Ispod 5 kuna u prvom valu, mislim da nebi trebalo ni trejdat, lako se ispadne iz rastuće dionice.

nemoj se ljutiti jarane al tko je htio mogao je ovdje ubosti prilično dobru zaradu….moje je skromno mišljenje da ova dionica niš ne vrijedi,ali je bila super za trejdanje…jedino sad ak ovi “institucionalni” investitori žele malo dokupiti,jerbo bila im je super na 250kn…

New Report

Close