MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što god bilo, ja samo vidim da cijena svakog dana raste i raste. nakon ročišta ili vatromet ili potonuće. zasad mislim da je 60:40 za vatromet, isključivo radi poslovnog plana koji se doima kvalitetnim. Vidjet ćemo što će biti. Sudac će presuditi Magmi d.d.

...povijest se ponavlja...

RBA fond prodao 73.900 dionica Magme


Objavit će kad sve rasprodaju.

Koliko ja pratim rasprodali su do sada ukupno 120 800 komada. Vjerovatno i više samo još nije vidljivo.

što mislite, hoće li nakon ročišta potegnuti do 5 kuna barem? naravno, ako sudac odobri PSN, razumije se.

...povijest se ponavlja...

Izmedju 3,5 kn i 4,5 kn….da ovaj OMF ne rasprodaje, cijena bi vec bila na 4 kn…..ali on je vec skoro jednu trecinu rasprodao….


što mislite, hoće li nakon ročišta potegnuti do 5 kuna barem? naravno, ako sudac odobri PSN, razumije se.

Normalno da ide preko 5 ako odobri.. ne vidim nijedan razlog zasto ne jer od tog trenutka magma nastavlja sa radom..


što mislite, hoće li nakon ročišta potegnuti do 5 kuna barem? naravno, ako sudac odobri PSN, razumije se.

možda, ali ima taj “AKO”….

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

upravo obratno mirovinac je i držao ovu dionicu tako visoko da može izaći..

milim da je pozitivna PSN već uključena u cijenu. no da vidimo otvaranje, bit ćemo pametniji.

Po ovoj cijeni, Magma, koja nema ni imovine i zaposlenika, vrijedi 150 milijuna kuna. Ne računajući cca 70 milijuna kuna obveza nakon ps nagodbe.

Čestitke kupcima.

Puno Vas je ostalo unutra zarobljeno dočim dobijam tako niske ocjene a samo iznosim realno stanje top 10. Ali tko zna? Možda ste ovaj puta Vi u pravu, na ZSE-u je sve moguće, iako iskreno sumnjam.

izgeda da mirovinac kipa i dalje oko 2,6-2,7 kn…samo strpljivo, što je još 300.000 komada za firmu koja će možda jednom nešto i raditi [emo_smijeh]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Činjenica je da ovo jutros uopće ne izgleda dobro……ako je ikad trebalo potegnuti, onda je to danas.

činjenica je isto tako da ako netko ovo danas želi kupovati po nižim cijenama, dobro radi povlačeći naloge za kupnje. jutros je bilo lažnjaka ispod 2,50 kn , sad ih uopće nema. ne bi se čudio da se postave opet popodne iza 15 00 h i počnu ozbiljnije udarat po asku. tako majstori rade ako psn sutra prolazi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Činjenica je da ovo jutros uopće ne izgleda dobro……ako je ikad trebalo potegnuti, onda je to danas.

očekivao sam da će danas preko 3 kn, ali očito ovih 300.000 komada koji čekaju na istovar visi kao mač nad glavom tako da ćemo usvajanje PSN izgleda dočekati na ovim razinama gdje smo i sada

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close