MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja kupujem još 300kom jebeš novce.Onaj glupi amer zaradio najviše u recesiji,hoću i ja probat
[smiley]

Bas me zanima kaj je ovaj danas napravio sa 144 kn


Bas me zanima kaj je ovaj danas napravio sa 144 kn

To mirovinac izlazi skrivenim nalogom [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Sva sreća da nisam u tom fondu, moj je kupovao Ingri na 400 kn


Sva sreća da nisam u tom fondu, moj je kupovao Ingri na 400 kn

[lol] [thumbsup]evo stoja za ovo


Bas me zanima kaj je ovaj danas napravio sa 144 kn

Ide na manji stan…garsonjeru….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Bojim se da ste jako u krivu. Magma više nema dućana, sva 4 su prebačena na firmu kćer Adria Gamu kojoj je direktorica bivša direktorica prodaje u Magmi, a na Žitnjaku je u tijeku prodaja osnovnih sredstava Magme (namještaj, IT oprema). Kada dođe do stečaja, neće biti više ničega u stečajnoj masi.

Jel probao ko nazvati upravu?

o čemu vi laprdate? jednostavno je: ako banke i mirovinski fondovi odluče da im se ne isplati restrukturiranje, magma će u stečaj. ako odluče podržati planove, neće biti stečaja, a u tom slučaju cijena će porasti munjevitom brzinom. ostali nisu mjerodavni…sve je dakle u rukama banaka.

...povijest se ponavlja...


Bojim se da ste jako u krivu. Magma više nema dućana, sva 4 su prebačena na firmu kćer Adria Gamu kojoj je direktorica bivša direktorica prodaje u Magmi, a na Žitnjaku je u tijeku prodaja osnovnih sredstava Magme (namještaj, IT oprema). Kada dođe do stečaja, neće biti više ničega u stečajnoj masi.

to se odmah vidi po prodaji koja je na samo 1,3 kn i danima ne uspjeva rasprodati što ima….
zar bi netko prodavao po tako jadnoj cijeni da ima i 0,1% šanse da MAGMA preživi??? MAGMA je pokojna, na žalost još jedna firma sa ZSE ide u vječna lovišta……………………..

najgore je kad laici komentiraju. adria gama je u vlasništvu adria prizme d.o.o. , koja je u vlasništvu magme d.d. u 100% udjela. dakle, sve je to i dalje magma, ali se zbog spora sa vučurevićem sve izdvojilo iz magme d.d. sve je i dalje dio stečajne mase. naravno, nadajmo se da do stečaja neće doći voljom vjerovnika, ali ako dođe – nisam tu investirao puno pa neću previše patiti. rizik se možda isplati, a možda i ne. vrijeme će pokazati tko je bio u pravu, ali sigurno se nitko pametan ne bi usudio davati ovakve paušalne prognoze kao vi. baš je netko lud da prodaje po 1,30 nešto što je možda kupio po 10 ili 50 ili 300 kuna….smiješni ste. godišnje vam je ulaganje u dionice očito ispod 1000 eura kad vam je 1,30 puno.

...povijest se ponavlja...

stvar je kristalno jasna. firma je odavno ciknula. koristeći se financijskim manipulacijama goranko kao vampir isisava sve što je ostalo od firme i sigurnom rukom je vodi u stečaj. stečaj ga oslobađa i objave preuzimanja.nema lake zarade. postoji samo lak gubitak. na burzi su pakleni igrači.

New Report

Close