MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

erupcija magme[emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

jel ide to na 7 kn ? [emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ha čuj ispod 2 ne ide. nije onaj potezao velikim količinama po 2,18 i 2,20 bezveze. očekujem rast sutra ali neću više o cijenama.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

nemoj ne ,hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

nema na čemu stručnjače.[emo_vrtimise]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Ljukavo, ljukavo [emo_palacg], nitko ne spominje objavu danas u 13.30 na stranici FINA-e. Država i Ministarstvo financija pristaju na nagodbu uz ogroman otpis duga, a ostatak na kredit od 5 godina i 4,5% kamate, i poček od jedne godine.

Kolega, sve je to lijepo naizgled. Država i nije imala nikakav drugi izbor, jer se nema od čega naplatiti. Magma posjeduje samo ime i dobru želju da pokrenu nešto sa ovim 3D printingom. Mogli su nepristati na nagodbu i nedobiti nikada ništa, a ovako "kontaju" možda se u budućnosti nešto i naplati ako zaživi ova ideja. Sasvim drugi "par opanaka" je da li će u budućnosti od svega toga išta i biti. Ako Fižulić za par godina sa ovom idejom "uspije" i napravi ono o čemu "mašta" onda mu treba dati u najmanju ruku Nobelovu nagradu a i svima koji mu daju lovu za to. Hrabro od njega, jer u biti i nema više šta izgubiti, mogu opet izgubiti samo oni koji mu daju lovu za "novi početak". Sretno svima!
[/quote]
U ministarstvu nisu smjeli glasati protiv. Očito su odlučile koalicijske veze (bivše). Zanima me kome se moram javiti da i meni oproste kredit za stan (puno manje od Fikija).

fina jagma-r-a[emo_palacg]

p.s. slažem se kolega dada23

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

2 man show [emo_smijeh]

3D je još dosta nedefinirano područje, ne znam kako će upravo Fižulić tu biti pioneer. [emo_naivan]

http://www.businessinsider.com/3d-printing-2011-2?op=1

Nekom je na 2,30 sve dobro. Em kupuje em diže prosjek i osigurava ono što je pokupio ispod 2,20.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Krenuo je novi krug igre “TKO ZADNJI-MAGARAC“…ovaj puta sam i ja odigrao krug i već predao štafetu sretnim kupcima [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


erupcija magme[emo_palacg]

pazite,ne Magma,nego magma,misli se na erupciju vulkana
da vas ne sprži?????
Čestitke vlasnicima od jučer,današnji kupci prodavači su vam sindikalisti,o od
naivaca tko se upeca,upeca.Imat ćete velike uši!
Preporuka malim trejderima:Tutanj!!!!!

hvala lopina, evo upalo nazadna 2 kn. ako ko hoće i niže sam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Državi i Ministarstvu financija. Oni će jamčiti banci da će se nekad u budućnosti naplatiti u novcu, …i to s odgodom početka otplaćivanja rata za isto vrijeme koje su dali Magmi da pokušava provesti čudesni plan. Pa ako čudesni obećavajući plan donese milijune da se sve podmiri bit će… Ako ne, razglabat ćemo za 5 godina, takav je plan. Neka se banka strpi, čemu panika? Država će garantirati, a ako za velikog biznismena ima toliko razumijevanja i vremena zašto ne bi bilo i za one koji se nalaze u lošoj situaciji upravo zbog njega? On priča bajke i maštarije i nikom ništa, leti s kontinenta na kontinent, biznis cvjeta na Karibima, čamac plovi, vila u domovini je i dalje na raspolaganju…uživancija. A Magma kao postoji u registru, dionica je na burzi, nema veze što je i kako bilo, isplaniran je moćan razvoj, sve bajkovito u priči – i to je dovoljno da je većina za čudesni plan, opraštaju se dugovi, čak će tražiti i novi kredit! [emo_ooooo] Tko kaže da se ne može “na lijepe oči” dobiti kredit ili poništiti dug? Treba samo ispričati priču i nema frke. I to za milijune. Bez pardona, nema veze tko je što prisvojio, otuđio, prodao… tako znači svi možemo u poreznu ili banku, neka zbrišu kredite i dugove, što njih briga što smo mi radili ili radimo, neka nam daju odmah i novi kredit. To nam jasno poručuju.

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."


ha čuj ispod 2 ne ide.

zadnja 1,95 kn

New Report

Close