MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na magmi status quo, čeka se info.

Danas ?

gledam danas kolko love imam na tekućem preko netbankinga i vidim od starog račun, kupovina nečeg u magmi prekjučer za 99,99kn. valjda sniženja počela u magmi. kupuje se troši se [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Na magmi status quo, čeka se info.

Sve je to nekvalitetno,jednostavnom riječju -cijeli dio ovakvog biznisa neglede na firmu ,proživljava krizu,nadam se da će se tokom godina izvući.

Dakle…

Ikea, 15.07.2011. u 13:31

…ne postoji motivacija vjerovnika za pokretanje stečaja. Prvo, vjerovnici su svjesni da se ni u stečaju često neće moći naplatiti jer su u brojnim slučajevima vlasnici iz dužnika već ‘isisali’ svu vrjedniju imovinu, i tvrtki ostavili samo dugove. Drugo, troškovi postupka nisu zanemarivi. Mora se platiti sudska pristojba, zatim posebna pristojba, pa predujam troškova prethodnog postupka, onda enormno visoki troškovi odvjetnika, kao i predujmi za troškove održavanja posebnih ročišta. Što zauzvrat dobiva vjerovnik koji je sve to platio? Apsolutno ništa: u potpuno je jednakom položaju kao i svi ostali vjerovnici. Dakle, vjerovnik A koji pasivno promatra kako vjerovnik B plaća sve te troškove, ima u stečajnom postupku jednaka prava kao i vjerovnik B. Jasno, u tako definiranoj igri malo tko želi biti naivčina koja će snositi troškove za druge.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

ja se divim snazi ove dionice sa preko 3,5 bokkka
ako znamo da je bx 2 kune
pa da je cijela burza ovako rangirana bili bi na crobexu od 8000 bodova
ne razumim kako su neke ispod 0,20-30 od bx a dobro posluju
po tome bi magma tribala biti po 49-60 lipa
ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju
već moje osobno mišljenje

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Izgleda da su tvoje ove iz naloga od 150 dionica.

Obavijest

http://www.zse.hr/default.aspx?id=36609

… očekuje da će se račun društva Magma d.d. u kratkom roku odblokirati…

… očekuje se i ponuda za preuzimanje već malo dulje…

Nema baš čišćenja ! Samo sitno ( 1000 komada ) do 7,8 kn !


Nema baš čišćenja ! Samo sitno ( 1000 komada ) do 7,8 kn !

A jesi ti neki nestrpljiv čovik, sačekaj koji minut da se dogovore.

7 kn zaboravite.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@compa Nisam nestrpljiv nego sam očekivao da neki reagiraju malo unaprijed ( oni koji obično znaju i ranije nego što se nešto objavi ) pa me malo iznenadilo kašnjenje.

New Report

Close