MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na našoj burzi su priče pojedinih dioničara kao iz horora, a niko još od odgovornih nije u zatvoru, jedino u Hrvatskoj smeću od države.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Al mora im se priznat mastivito-inovativno racunovodstvo. Prodat zalihu, privući to kroz rdg, onda to ponovo nabaviti. Pokratiti obavezu i potraživanja PDV. Lijepo lijepo…. Kreativno racunovodstvo.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Ovdje se više ne može ni stop loss napravit, kupnje skoro da nema. Možda je to i dobro, ako nemaš kome prodat, onda se neće prodavat. Valjda će više odblokirat taj račun, prošli su svi najavljeni rokovi.


Meni se čini da imamo proboj trokuta prema dolje!
Target cca 4,8kn.

Dobra analiza a ocjena samo 3



Meni se čini da imamo proboj trokuta prema dolje!
Target cca 4,8kn.

Dobra analiza a ocjena samo 3
[/quote]

crobex bi danas mogao u plus, a i MGMA kao da se oporavlja?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

meni se čini da imamo duplo dno.to je odlična vijest.još kad bi se povećao promet onda bi to bilo pravo dno i počinje pravi rast. valjda [cry]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Ova dionica samo tone,znalci ima li kakve nade za oporavak ili da se sto prije proda i da se spasi sta se spasiti moze?

Hočemo deblokadu!

Hočemo kompromis u USA!

Nije mnogo što želimo, ali želimo pozitivno ozračje napokon. Dosta nam je pesimizma.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Na našoj burzi su priče pojedinih dioničara kao iz horora, a niko još od odgovornih nije u zatvoru, jedino u Hrvatskoj smeću od države.

Zašto ne odeš vanka iz smeća gdje živiš , tamo gdje je sve čisto i savršeno ?

Tu sam te čekao, moji su ovdje barem 600 godina a kuća u mom mistu 150 godina stara. Priželjkujem da Hrvatska prestane postojati te da nas asimilira neki normalan narod, ja bih se odmah rado zvao Švicarac, Danac i sl. jer ionako ću živiti gdje i živim. Po prirodnom bogatstvu smo ispred njih ali smo očito šljam od naroda kad dopuštamo da nas ovako popljačkaju, a metla se i dalje nastavlja.
Po tvom komentaru se vidi intelektualni nivo.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Tu sam te čekao, moji su ovdje barem 600 godina a kuća u mom mistu 150 godina stara. Priželjkujem da Hrvatska prestane postojati te da nas asimilira neki normalan narod, ja bih se odmah rado zvao Švicarac, Danac i sl. jer ionako ću živiti gdje i živim. Po prirodnom bogatstvu smo ispred njih ali smo očito šljam od naroda kad dopuštamo da nas ovako popljačkaju, a metla se i dalje nastavlja.
Po tvom komentaru se vidi intelektualni nivo.

po tvom se komentaru vidi tvoj nivo. pa diviš se najvećim pljačkašima ali u odijelima. sigurno ne voliš balkan, gadi ti se i stidiš ga se a istina je sasvim drugačija, ali neki je nikada neće vidjeti. stoga živi u svojem uvjerenju da smo najgori.

...povijest se ponavlja...

Kolege da radite u firmi gdje i ja brzo bi promijenili mišljenje gdje živite- Afrika.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kolege da radite u firmi gdje i ja brzo bi promijenili mišljenje gdje živite- Afrika.

di radite kolega?

Moram i ja rec po koju, imati ovakvu zemlju s ovolikim potencijalom i dovesti se u situaciju u kakvoj smo je fakat nevjerojatno. Vidi se da imamo predane ljude koji nas vode.. u propast.
– Nema krize, ona ce nas zaobici svojevremeno je opetovano ponavljao ministar financija Suker
– Smanjiti cemo poreze kazu jamstvene kartice..
– Sad cujem na dnevniku da smo izasli iz krize.. (samo smo valjda pre bedasti da to primjetimo..)
– Ma ima toga bezbroj..

Ja volim ovu zemlju ali me je sramota gdje zivim. Svaka cast onim iznimkama koji nesto pokusavaju ali vecina politicara je za sramiti se.



Tu sam te čekao, moji su ovdje barem 600 godina a kuća u mom mistu 150 godina stara. Priželjkujem da Hrvatska prestane postojati te da nas asimilira neki normalan narod, ja bih se odmah rado zvao Švicarac, Danac i sl. jer ionako ću živiti gdje i živim. Po prirodnom bogatstvu smo ispred njih ali smo očito šljam od naroda kad dopuštamo da nas ovako popljačkaju, a metla se i dalje nastavlja.
Po tvom komentaru se vidi intelektualni nivo.

po tvom se komentaru vidi tvoj nivo. pa diviš se najvećim pljačkašima ali u odijelima. sigurno ne voliš balkan, gadi ti se i stidiš ga se a istina je sasvim drugačija, ali neki je nikada neće vidjeti. stoga živi u svojem uvjerenju da smo najgori.
[/quote]
Gdje su to najveći pljačkaši u odjelima? Gdje je index toliko pao? Na koji način se to tamo pljačka? Zanima ma iz čiste radoznalosti, nevezano za Magmu koju niti nemam

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close