MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mačete boy, situacija je dosta loša i složena, ali smatram ove cijene prihvatljivima za kupovinu sve do 30 kuna, premda planiram ovdje biti puno dulje i neću prodavati ispod 100 kuna,a možda i više. ušao je u vlasništvo 51% turbo limača jedan srpski tajkun tako da magma sada ima 49% TL-a. Taj tajkun planira ogroman rast profita u iduće dvije godine i ja sam nešto sitno uzeo da se nađe. Situacija je sada ipak bolja nego lani kad se pričalo i o stečaju a kako će cijela priča završiti ostaje nam da vidimo idućih par godina. ja očekujem sve bolje poslovanje. imaš dosta na magma.hr pa pročitaj u kutku za ulagače. ne bih ovamo ušao sa previše para jer ništa nije sigurno, ali sa malim iznosom voljan sam riskirati sudjelovanje u uspjehu magme.

...povijest se ponavlja...

Zahvaljujem kolega Delboy, proučim malo štivo

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Kolega Delboy meni nije namjera kupovati 1-2-3 tisuće komada, možda 150-250kom, nikako više jer mi se čini da bi moglo biti dno ovdje,a opet imamo i 1 dobru vijest, novog partnera, nužni kapital i izvješće koje je pozitivno.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Kolega Delboy meni nije namjera kupovati 1-2-3 tisuće komada, možda 150-250kom, nikako više jer mi se čini da bi moglo biti dno ovdje,a opet imamo i 1 dobru vijest, novog partnera, nužni kapital i izvješće koje je pozitivno.

Dečki sorry šta prekidam raspravicu, al možda bolje da pričekate da krene šortanje pa ćete vidjet gdje je stvarno dno.

never surrender

Pa kolega peromadjar budite dobri pa nam ukažite gdje je to dno. Jer ipak TA veli gore se ide, al opet mogu se i varati. Rado bi kupio po 10-12kn al se bojim da me zaobiđe i ovih 16-17kn pa sutra ipak meznem 250kom.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


mačete boy, situacija je dosta loša i složena, ali smatram ove cijene prihvatljivima za kupovinu sve do 30 kuna, premda planiram ovdje biti puno dulje i neću prodavati ispod 100 kuna,a možda i više. ušao je u vlasništvo 51% turbo limača jedan srpski tajkun tako da magma sada ima 49% TL-a. Taj tajkun planira ogroman rast profita u iduće dvije godine i ja sam nešto sitno uzeo da se nađe. Situacija je sada ipak bolja nego lani kad se pričalo i o stečaju a kako će cijela priča završiti ostaje nam da vidimo idućih par godina. ja očekujem sve bolje poslovanje. imaš dosta na magma.hr pa pročitaj u kutku za ulagače. ne bih ovamo ušao sa previše para jer ništa nije sigurno, ali sa malim iznosom voljan sam riskirati sudjelovanje u uspjehu magme.

Samo neznam na osnovu čega će zaradit jutros žena bila na Žitnjaku i kaže da je robe puno mane nego prije

Tek sam vidio da je Magma na samo 4% svog ATH-a.
Uspješno stjecanje partnera i osiguranje sredstava (čitaj 70milja kunića).
Mogli bi ovo i na bolje, vidim da se ipak ima za reklamu na HTV.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

MACHETE@ pa zar i ovo [undecid] da nisi presao u lopina agressive tabor??? [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Najbolje da lola stavi sve na 15kn što ima za prodati pa da vidimo gdje ćemo.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



mačete boy, situacija je dosta loša i složena, ali smatram ove cijene prihvatljivima za kupovinu sve do 30 kuna, premda planiram ovdje biti puno dulje i neću prodavati ispod 100 kuna,a možda i više. ušao je u vlasništvo 51% turbo limača jedan srpski tajkun tako da magma sada ima 49% TL-a. Taj tajkun planira ogroman rast profita u iduće dvije godine i ja sam nešto sitno uzeo da se nađe. Situacija je sada ipak bolja nego lani kad se pričalo i o stečaju a kako će cijela priča završiti ostaje nam da vidimo idućih par godina. ja očekujem sve bolje poslovanje. imaš dosta na magma.hr pa pročitaj u kutku za ulagače. ne bih ovamo ušao sa previše para jer ništa nije sigurno, ali sa malim iznosom voljan sam riskirati sudjelovanje u uspjehu magme.

Samo neznam na osnovu čega će zaradit jutros žena bila na Žitnjaku i kaže da je robe puno mane nego prije
[/quote]
U City centru one i Jokeru u Splitu slika baš i nije takva, robe ima , a bome i prometa, smješno je komentirati cjenu po kojoj se prodaje Magma , cjena joj je bila duplo viša kad se nagađalo o stečaju.

Upravo tako kolega Loti,al i burza ima svoje zakone i grafove. Cijena nije pala tu slučajno, TA je tražila baš tu da bude dno. Prometa više nema, prodaja i ne želi prodavati više.
Tko misli meziti morat će lupati do 27-28kn baš kao na Varteksu.
Onaj na 16,8kn uskoro će biti pojeden, par dana i nema ga.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Kad završi šoping na ingri i ddjh inters će se prebaciti na Magmu i to uskoro, samo što će to biti pravi šoping

New Report

Close