MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Magma je slupana na dno zbog izlaska jednog mirovinca, a jače kupnje (za sada) nema. Ovo je idealna prilka za ulaz ako smatrate da neće bankrotirati. Ja mislim da neće…

Inače, stanje u trgovinama uopće nije jako loše, čak imaju i neke akcije i može se naći dobrih stvari po pristupačnim cijenama. Uz to se zatvaraju neke neprofitabilne trgovine tako da će rezultat u narednom razdoblju biti sigurno bolji. Uskoro bi se i potrošnja mogla oporaviti, kako u Hrvatskoj, tako i u regiji.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

opet oči u oči s nalogom na 16,80 [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


opet oči u oči s nalogom na 16,80 [smiley]

Počelo je ćopanje, milim da je u ponedjeljak ili utorak gotov,a tada eksplozija i čistka do 30-35kn pa ne savjetujem izlaz po 20kn za 20 bureka.
Inače jako malo imam Magme (250kom) i ne mislim prodavati prije 30-35kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

A lijepo sam govorio mezite po 15kn jer ste već 8% u plusu, a tek plus do 45kn koji slijedi…..

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Evo malo preciznije pogledao graf i dobio minimalni rast do 40kn. [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

djia14164, 28.05.2011. u 18:12
Evo malo preciznije pogledao graf i dobio minimalni rast do 40kn.

Možete li još jednom, ali još preciznije pogledati? [lol]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Goranko Fižulić prodao prošli tjedan 1.260.000 dionica na ovoj cijeni!!??

Izgleda da svi cekaju da se digne. A kako se ne dize mozda dodu sposobni pa se digne kroz koji mjesec. Cijena dionice.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Goranko Fižulić prodao prošli tjedan 1.260.000 dionica na ovoj cijeni!!??


Valjda treba vratit nekom 10 milja evra za dokap

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Prebaceno je na skrb kod PBZ-a


Goranko Fižulić prodao prošli tjedan 1.260.000 dionica na ovoj cijeni!!??

Prebaceno je na skrb kod PBZ-a
Mozda slicna prica kao skrb kod SG SP, al mislim da su pbzovci bolje prosli.

Vaš link

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

SRPSKI biznismen Slobodan Vučićević potvrdio je da će za 51 posto u nekoliko Magminih tvrtki platiti 24,6 milijuna eura. Mislim da je inicijalni kapital za opstanak utvrđen i time stečaj je izbjegnut,al ova cijena koja odgovara prijetnji stečaja je nerealna.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Ako je 24,6milja eura usvojena ponuda za Magmu, gdje je dio kapitala već i uplaćen onda je sasvim jasno da je minimalna cijena 25kn. K tome ako uzmemo u obzir i diskont za većinski paket moja cijena 35-40kn je realnost uskoro.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close