MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Žao mi je što večina ulagača ne želi razlikovati iskren stav prema nekoj kompaniji od jadnog drukanja. Zašto jednostavno ulagači ako ne vjeruju da magma stoji katastrofalno ne odu do trgovina ili uprave i raspitaju se kako kompanija stoji,kakav je promet , da li radnici dobivaju redovno plaću i sve ostale stvari koje bi bile bitne za investiciju u neku firmu?

Ako tebi uspije doc do uprave i bez obzira sto nisi veliki igrac dobiti knjige na uvid kao i razgovor sa operativom i odgovornim osobama sto se tice plasiranja kapitala od dobitka onda te molim u ime svih nas da nam kazes kako ti je to uspjelo.Siguran sam da bi spasio puno ulagaca od nepazljivih investicija jer nisu investicije krive nego samo ulagac koji je imao izbor da li ce uci u to ili ne.

Kad ce Fižulić dati ponudu za preuzimanje Magme ?
Sad mu je dobra cijena za preuzimanje.


Kad ce Fižulić dati ponudu za preuzimanje Magme ?
Sad mu je dobra cijena za preuzimanje.

Ako bude pametan i ono važnije financijski potkovan oko 7,00 kn

[undecid]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING
a kolika je premija na tu cijenu ? [sad]



@ING

a kolika je premija na tu cijenu ? [sad]

Retoričko pitanje!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




@ING

a kolika je premija na tu cijenu ? [sad]

Retoričko pitanje!?
[/quote]
Samo se šalim. [wink]


recimo isti kao i kolega nikolaj koji je nestao naglo tamo negdje na 37kn…. [rolleyes]

kolegice opet me prozivate. nemam sta pisati na ovom jadu od dionice ali zato ste vi jako aktivni. nekima se bude ispunila zelja da kupe po 10kn ali ni tada im nece biti dosta nisko. Kako je pala tako ce se vratit. Magma moze bit dioica sa najvecim rastom. Strpljen-spasen.

P.S. znam da ste i vi unutra i to po vecim razinama od moje, nije mi jasno sto likujete?

Lp
[/quote]
Mislim da smo vas i ja i drugi upozorovali da ne ulazite na onim razinama. Koja svrha od likovanja kad neki od mojih imaju ulaz jos od IPO-a…
Lijepo je biti optimistican, ali s dozom opreza ipak.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Cujem da su zatvorili onaj ducan u ilici kod frankopanske? Lifestyle?

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

ne znam, ali znam da se svakodnevno reklamiraju po radiju i televiziji.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Cujem da su zatvorili onaj ducan u ilici kod frankopanske? Lifestyle?

Nema se što čuti, vidi se da je zatvoren, još prošli tjedan.



Cujem da su zatvorili onaj ducan u ilici kod frankopanske? Lifestyle?

Nema se što čuti, vidi se da je zatvoren, još prošli tjedan.
[/quote]

uvijek sam se i pitao čemu drže taj dućan za kojeg je najamnina enormna a po namještaj i te sitnice nitko ne dolazi bez automobila. konačno je da su shvatili da se treba orijentirati na one dućane koji nose najveći novac. akcije su krenule i po TV-u tako da polako ali sigurno magma opet staje na noge. doduše klimave, ali i te klimave postat će stabilne jednog dana. datum okončanja pregovora s EU je blizu tako da će sve dionice vjerojatno rasti i to neselektivno jer mislim da mirovinski fondovi EU mogu kupovati naše dionice od trenutka potpisivanja ugovora o pristupanju. bit će ovo zanimljivo ljeto.

...povijest se ponavlja...

Kolega Delboy, ako može više inforamcija o MAGMI, jer me zanima kupnja po ovim cijenama, al iskreno ne poznajem firmu. Unaprijed hvala na svakom infu.
Glede TA, postoji skrivena bikovska divergencija.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close