MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čuo sam od djelatnika Magme, da bi mogli uskoro odreći se Turbo Limacha i još nekih Brandova i raditi samo na Home designe-u i da jeveć dosta dućana zatvoreno. Da li je to istina?

mohikanac,

istina je time se još otpušta i jedan veći dio ljudi

MAXSIMALNO REŽU SVE

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Meni nikad neće biti jasno zašto mirovinci kupuju ovo smeće.Zašto su je dokapitalizirali i bacili lovu u bunar.
Magma rastom dolara nema šanse da se održi na tržištu.

Upisano je povecanje temeljnog kapitala u skdd.
Fizulici su od ukupno 1.900.711 novih dionica upisali njih 1.613.138.
Znaci dali su 91.948.866 kn.
Od kuda im tolika lova?!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/magma-upisano-povecanje-temeljnog-kapitala,81086.html

Sad vidjeh da neke postove na ovoj temi nisu moderatori pustili!!

Evo još jednog pokušaja,

Dakle, zatvaraju se poslovnice u IMPORTANE GALERIJI, CENTAR POKRAJ ROTORA REMETINEC, KING CROOS

Zanimljivo za našeg mirovinca, da niti dana najma nije goranko platio

jaojao

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

si ti vlasnik onih skoro 6000 komada na asku ?

hoćeš li dokupiti niže ?

E…pa…. zakasnio si . Dokap je išao po 57 . Ispod toga možeš jedino prodavati s gubitkom.

a cijena nabave je ,ako računaš čekanje na bidu – neprocijenjiva .

Shvati da igru igraju malo veći igrači od tebe . Od tebe se očekuje samo jedno : kupi jeftino,drži i drukaj na gore,da prodaš povoljnije . Tvoja očekivanja da s par postova srušiš cijenu jednostavno su
smiješna.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

crumarix,

bez brige, ja sam svoj mali paketić prodao na 346,00kn

sitno sam ušao na 50 kn i prodo na 58

Ovo gore je bila samo info, obzirom da sam posjednik nekih nekretnina u iznajmu to gledam drugčije od tebe!

Pazi NE PLATITI NAJAMNINU NI JEDNOG JEDINOG DANA, HALO REMETINEC!!! A REŽIJE!!!

PS ipak i pohval, barem se moja mala curica usrećila sa nekim dječijim artiklima iz mgma-r-a

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

MGMA pred bankrotom,
http://www.vecernji.hr/biznis/hoce-li-fizuliceva-carstva-prezivjeti-tek-nekoliko-ducana-clanak-156203

Skupila se grupica drukera koja hoce sto jeftiniji dokup. Decki, imate par stotina komada do 60 a kasnije nece vise biti ovako jeftino.
Problem Magme je pad potrosnje, zato je trenutno u blazoj krizi. Mene uopce to ne brine jer imam dovoljno informacija da je tvrtka trenutno u blazoj krizi i da nema znacajnih problema. Unutra su mirovinci. Dokapitalizacijom su jos smanjili ulaz i dionica moze samo gore.
Sto se tice neisplacivanja placa, imam jednog znanca koji tamo radi. Rekao je da je kod njega nije bilo problema sa placama. Kako radi na prodaji nema dovoljno informacija ali sto se prica po firmi je da idu u promjenu pristupa trzista i da Fizulic povlaci svoje kontakte. Prvim pozitivnijim poslovanjem i pojavom pozitivnih vijesti dionica ce ostro gore. Toga su ocito i svijesni ovi koji zele uci po nizim cijenama. Indikativan je clanak u vecernjaku i pojava 6000 komada na asku. Samo se stvara pomutnja za sto nizi dokup.
Kako vjerujem u dionicu postavio sam dva manja naloga ispod 55 da podebljam, mozda prodje!

U Bosni jako dobro rade. Prvi izbor za sportaše i djecu. Vrlo su popularni tamo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

HGSpot je Wal mart za ovo. [bye]


Skupila se grupica drukera koja hoce sto jeftiniji dokup. Decki, imate par stotina komada do 60 a kasnije nece vise biti ovako jeftino.
Kako vjerujem u dionicu postavio sam dva manja naloga ispod 55 da podebljam, mozda prodje!

Mislim da svatko tko ima bar malo pameti u glavi ne želi ovo kupovati.
Ovo je definitivno najgora firma na ZSE i ovu cijenu drže jedino MF-ovi, kad oni dođu pameti ode ovo ispod 10kn.

http://www.seebiz.eu/hr/intervjui/goranko-fizulic-zene-su-pocele-trositi%2c-recesija-prestaje-za-pola-godine,83063.html
– ‘Ajde da se vidimo za šest mjeseci pa ćemo vidjeti jesam li bio u pravu – optimistično će.

Ajde baš, Goranko.

samo nek bude u pravu da nešto sitno zaradim više

New Report

Close