MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li mi netko reći koji su ovo paketi od 43 kom koji se vidim prodaju na ovoj dionici?

iz javne ponude ima ih još vrlo malo par tisuća

dan je pametniji od noći

Tragikomičan je ovaj nalog od 1000kom!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

U prilogu se nalazi priopcenje Magme d.d. povodom Poslovnih rezultata Magme d.d. za drugi kvartal 2008. godine i kumulativnih rezultata za prvo polugodište 2008. godine

http://www.heroturko.org/movies-dvd/230272-learn-to-do-nude-yoga-in-the-privacy-of-your-home.html


Nit preuzimanja,nit informacija…Nit cijena nikako preko 200…Znači 9 tisuća malih dioničara koje je kupilo na IPO-u popušila oko 20%…

Ja sam zaradio na Magmi 30 %. Kupio na IPO-u, prodao nakon par dana po 320.
Neki je još imaju. Sretno im bilo!

Prema izvješču treba otići u ljekarnu i pokupovati sve normabele i gastale.(daj bog da ne trebaju).

[url]http://[/url]

Eto, ja davnih dana napisao da po mojoj procjeni nema šanse da ostvari zacrtane stope rasta prihoda i dobiti. Te projekcije su mi se činile kao da je netko odredio cijenu s kojom bi bio zadovoljan, a onda rekao – OK, sada idemo napraviti projekcije koje će podržati takvu valuaciju.

A još ako se uzme u obzir inflacija i pad kupovne moći…Mislim da bi im to mogao biti dosta veliki problem jer je većina njihove robe dosta osjetljiva – ono elastičnost potražnje i te gluposti…

Katastrofa od izvješća.

Ajde mi sad neko reci kakve ima veze izvješće sa trgovinom, bilo dobro ili loše tu vladaju
neki drugi zakoni. Pretpostavljam da nebude pala cijena ama baš ništa, mi ionako gledamo
samo sentiment i to onako odokativno.


Ajde mi sad neko reci kakve ima veze izvješće sa trgovinom, bilo dobro ili loše tu vladaju
neki drugi zakoni. Pretpostavljam da nebude pala cijena ama baš ništa, mi ionako gledamo
samo sentiment i to onako odokativno.

lopina Fižulić će pokupovat od malih za bagatelu i kad dođe obveza (sudska presuda) za preuzimanje neće biti više onih koji će imati dionice na prodaju. Izvješća kao izvješća mogao ih je napraviti da budu pozitivna i negativna naročito kada se rradi o ovim iznosima.
fuj lopina

dan je pametniji od noći


Ajde mi sad neko reci kakve ima veze izvješće sa trgovinom, bilo dobro ili loše tu vladaju
neki drugi zakoni. Pretpostavljam da nebude pala cijena ama baš ništa, mi ionako gledamo
samo sentiment i to onako odokativno.

Ljudi pa cijena je već pala pred 3mj.. Hoću reći da je loše izvješće već ukalkulirano u cijenu. To se prije već znalo. Nismo mi odredili cijenu, već oni koji su znali da će izvješće biti upravo takvo!

Kupite Varteks!
He, he…
Još se sjećam rasprave i negodovanja na forumu kad je Magma izašla na burzu, kako Magma može biti skuplja od Varteksa. Pa evo za koji dan će je Varteks prešišat.
Pozdrav!

Magma: unatoč razočaravajućim rezultatima, dugoročno optimizam
http://www.seebiz.eu/hr/analize/magma-unatoc-razocaravajucim-rezultatima%2c-dugorocno-optimizam,22356.html

Evo nešto da i HAAB čujemo što misli.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Koji je ovo "mali dioničar" na asku 165kn?


Kupite Varteks!
He, he…
Još se sjećam rasprave i negodovanja na forumu kad je Magma izašla na burzu, kako Magma može biti skuplja od Varteksa. Pa evo za koji dan će je Varteks prešišat.
Pozdrav!

po cijeni da, ali po kapitalizaciji ne (omjer bi trebao biti oko 1:2,5 za VART-R-1 tj. 66:165, ako
sam ja to na brzinu dobro izračunao).

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close