LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bu al sljedeće godine 😉


kaj je sa sudom u rijeci rekli su 5tom a sad je šesti

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

http://www.liburnia.biz/UserFiles/File/Poziv%20na%20glavnu%20skupstinu%2008.pdf

ima li kakvih mišljenja, stavova i sl o ovome

Evo i potvrdjeno je ono sto smo sumnjali. SN Holding se dijeli, VIS Mensa ce imati 50%+1 dionicu LRH, sto sve upucuje da ce se ici na prodaju Liburnije. Vjerovatno s tom informacijom su raspolagali ovi iz Opatije i sada pokusavaju odugovlaciti s tuzbom, vjerovatno cekaju da dionica trzisno sama narasta na 6000kn i vise, ukoliko bude neka ponuda. Sto mislite ?

opatija nije dužna samo 6000, nego još i zateznu kamatu od 2007…

www.lociraj-popust.com

PD tiskano

Kristijan Staničić na jesen napušta LRH?

Ipak odlazi od Ostoje, iako vlasnik tvrdi da ne traži da ode s mjesta predsjednika uprave Liburnije, sve se više šuška da se želi okušati u destinacijskom menadžmentu

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Mislim da Ostoja neće ništa prodavati, upravo se preslaguje managment i ne vjerujem da je njemu LRH privremena priča.


Mislim da Ostoja neće ništa prodavati, upravo se preslaguje managment i ne vjerujem da je njemu LRH privremena priča.

Vjerojatnije jest da je privremena prića jer je rečeno da nema namjeru ulagati u LRH.


Evo i potvrdjeno je ono sto smo sumnjali. SN Holding se dijeli, VIS Mensa ce imati 50%+1 dionicu LRH, sto sve upucuje da ce se ici na prodaju Liburnije. Vjerovatno s tom informacijom su raspolagali ovi iz Opatije i sada pokusavaju odugovlaciti s tuzbom, vjerovatno cekaju da dionica trzisno sama narasta na 6000kn i vise, ukoliko bude neka ponuda. Sto mislite ?

Pa, ne trebaju ništa odugovlačiti, naše pravosuđe je dovoljno sposobno da samo po sebi dovoljno rastegne postupak [embarass]

Ali kako ja vidim iz svog kuta laika ide se prema tome.

Što mislite hoće li VIS Mensa prodat 50%+1 i likvidirat se? A ostatak dionica će prodat na javnoj ponudi drugo društvo po istoj cijeni i s tim će ulagat dalje?

Jel onaj u Opatiji ili Opatija i pridružene općine platili kakovu kaznu jer nisu objavili ponudu već nekih 50-ak godina?

Only God, Muammar and Libya!


Evo i potvrdjeno je ono sto smo sumnjali. SN Holding se dijeli, VIS Mensa ce imati 50%+1 dionicu LRH, sto sve upucuje da ce se ici na prodaju Liburnije. Vjerovatno s tom informacijom su raspolagali ovi iz Opatije i sada pokusavaju odugovlaciti s tuzbom, vjerovatno cekaju da dionica trzisno sama narasta na 6000kn i vise, ukoliko bude neka ponuda. Sto mislite ?

Imaš pre dobro mišljenje o "ovima iz Opatije". Jel’ da oni nešto misle se bi bili u ovoj poziciji nikada!
[bye]


Što mislite hoće li VIS Mensa prodat 50%+1 i likvidirat se? A ostatak dionica će prodat na javnoj ponudi drugo društvo po istoj cijeni i s tim će ulagat dalje?

Jel onaj u Opatiji ili Opatija i pridružene općine platili kakovu kaznu jer nisu objavili ponudu već nekih 50-ak godina?

ja mislim da će prodati. sve mi upućuje na to. zato me čude ove razine cijena budući da ovo i bez prodaje valjda vrijedi barem 1 book. a gdje je revalorizirani book (na kojem se upravo radi)? a gdje je tek realna cijena za ovakav lanac hotela? Eh, da, jednog dana valjda ćemo i to dočekati i to prije zastare u odnosu na grad i općine.

...povijest se ponavlja...


PD tiskano

Kristijan Staničić na jesen napušta LRH?

Ipak odlazi od Ostoje, iako vlasnik tvrdi da ne traži da ode s mjesta predsjednika uprave Liburnije, sve se više šuška da se želi okušati u destinacijskom menadžmentu

Ne znam zašto ali nisam čitao članak do sada a tamo mi ja malo zapelo za oko ovo:

Također vrlo intenzivno radimo na pripremi svih preduvjeta za pokretanje dugoročnoga investicijskog ciklusa u LRH kako bi se osigurao dugoročni razvoj…LRH je stabilna kompanija, čvrsto na ljestvici prvih deset hotelskih tvrtki u zemlji prema ostvarenom godišnjem prihodu, i ujedno je pred investicijama.

E, sad, ako Ostoja i društvo nisu promjenili mišljenje (a to ne znam) tko će investirati dugoročno u LRH?

New Report

Close