LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije prodavao. Sve je rezervirano za prebacivanje na SNHO!!

Piše -4

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Te dionice su ostale na HFPu jer su rezervirane zbog potraživanja bivših vlasnika. Sve dionice koje HFP bude morao vratit njima, SNHOu će nadoknadit u novcu.

Only God, Muammar and Libya!

Gledajte sagu o ježiću u jutarnjem, novinar zna sve detalje a o lrh ni spomena iako je ostoja nju dobio na kraju te sage. ostoju prikazao kao pozitivca koji se suprotstavlja sanaderu. Koji novinari, koje novine, koja država

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Zadnji prilog je o LRH

Vaš link


Gledajte sagu o ježiću u jutarnjem, novinar zna sve detalje a o lrh ni spomena iako je ostoja nju dobio na kraju te sage. ostoju prikazao kao pozitivca koji se suprotstavlja sanaderu. Koji novinari, koje novine, koja država

Osobno mislim da se u rasvjetljavanju korupcije dalje neće ići. EU je sve dalje i nema smisla stvarati nove brazgotine u HDZ tkivu samo da bi se raotkrio još jedan skandal.
Uostalom pogledajete INA slučaj – niti SDP niti HDZ ne inzistiraju na tome da se objasni kako to MOL sa 47% ima sva upravljačka prava u INA-i.
Druga priča je Mate Mirogojski koji je odigrao značajnu ulogu a evo u slučaju Ježić – Sanader je svejedok a ne osumnjičenik, makar je sve rađeno dok je on bio ministar vanjskih poslova i nije moglo bit urađeno bez njegova znanja. To znamo svi mi samo ne oni koji bi trebali znati – potkupljivi Bajić i DORH.
Stoga mislim da se je nažalost Ostoja izvukao i da LRH neće biti predmetom istraga. Iako bi mi bilo neobično drago da zaglavi s Ježićem u istoj ćeliji….da malo popričaju i razmijene iskustva jer ovo je par exelance kriminal koji je svim ponavljam vidljiv samo ne onima koji za to primaju ogromne plaće.

Ma kolega, dok nije riješeno poglavlje o pravosuđu i policiji sve je moguće, samo treba nekome iz EU staviti bubu u uho, trebalo bi poslati par pisama nekome tko ima utjecaj i vjerujte mi, sa guštom će oni početi kopati po tome samo da bi nas još više usporili, a Jaci sad već lagano gori pod petama jer i sama počinje biti svjesna da nema šanse da sve riješimo do 6. mjeseca…

Iskreno, meni se nigdje ni ne žuri…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

retrovizor..

Vaš link

uprava je objavila porast bukinga već u predsezoni za čak 9%…polako i sigurno, sad kad je vlasnik poznat, ova perjanica kvarnera počet će donositi sve više i više novaca. naravno ostoji, ali nešto će i nama biti od koristi. već sada otvorena su 4 najveća hotela, a plan je bio da ih otvore tek za uskršnje praznike. ove godine očekujem jako dobro izvješće, naravno i dalje bez kredita jer LRH je najmanje zadužena turistička firma u RH, a onda očito i u regiji. zanimljiv podatak kojeg će SNHO sigurno prezentirati na kvalitetan način novim kupcima. a kad vidim u današnjem jutarnjem.hr koliko traže slovenci za 4 opatijska cvijeta, onda je jasno da ovo neće ići ispod 8-10000 po dionici. naravno, kad to ostoja poželi. tko nas pita…

...povijest se ponavlja...

Tko je tu kome sve bio jamac i za šta..

Vaš link


Tko je tu kome sve bio jamac i za šta..

Vaš link


Funky, 16.03.2011. u 13:46
"Sa Sanaderom nikad nisam bio ni u kakvom poslovnom odnosu, ni onda ni danas. Sam se u to vrijeme ponudio da mi bude jamac", rekao je Granić.

Hoće li konačno DORH protresti ovog Matu Mirogojskog iza kojeg se “čudnovate koincidencije i događaji” lijepe više nego muhe na drekec.
E moj Bajiću, nećeš ti ništa osim onog što ti netko ne odredi!

kaj je pak sad ovo neki dan 70 kom na kupnji iznad 2000 prošlo
cirka 50 kom a danas šuplje da bi mogli pasti i na 1800 brzo
i jako bolno a za eventualne margiće ovo čekanje stvarno ubija a sve
više sumnjami i u naše sudstvo


kaj je pak sad ovo neki dan 70 kom na kupnji iznad 2000 prošlo
cirka 50 kom a danas šuplje da bi mogli pasti i na 1800 brzo
i jako bolno a za eventualne margiće ovo čekanje stvarno ubija a sve
više sumnjami i u naše sudstvo

ne brini 101. doći će i dan kad će cijena preći magičnih 3000 kuna, a taj dan, vjeruj mi, nije tako daleko kako ti se čini.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close