LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mala analiza:
Sveukupno dionica: 302641

1. SNHO – 198476
2. Nova Liburnia: 75661
3. HFP: 11340
4. Ostali: 17164

Novoj Liburniji bi za isplatiti ostale bio potreban sljedeći iznos ako se na ponudu nebi jeavi HFP:
17164×6250,00= 107.275.000,00 kuna.

krivo:
Malima je ostalo 28496
[/quote]

Neznam tko je u krivu. Možda smo obojica.

Ovaj iznos 198476 dionica koje posjeduje SNHO sam izvukao iz Izvještaja o preuzimanju. Prema njima oni su otkupili 13471 dionicu. I prema tomu bi ja bio u pravu ali,…

Problem je što na stranicama skdd piše da SNHO ima 187144 dionicu. Tu nešto ne odgovara. U Izvještaju o preuzimanju piše da je SNHO prije ponude imao 185005 dionice.

Sad se je pitam, što je tu točno i koji je izračun ispravan.




Mala analiza:
Sveukupno dionica: 302641

1. SNHO – 198476
2. Nova Liburnia: 75661
3. HFP: 11340
4. Ostali: 17164

Novoj Liburniji bi za isplatiti ostale bio potreban sljedeći iznos ako se na ponudu nebi jeavi HFP:
17164×6250,00= 107.275.000,00 kuna.

krivo:
Malima je ostalo 28496
[/quote]

Neznam tko je u krivu. Možda smo obojica.

Ovaj iznos 198476 dionica koje posjeduje SNHO sam izvukao iz Izvještaja o preuzimanju. Prema njima oni su otkupili 13471 dionicu. I prema tomu bi ja bio u pravu ali,…

Problem je što na stranicama skdd piše da SNHO ima 187144 dionicu. Tu nešto ne odgovara. U Izvještaju o preuzimanju piše da je SNHO prije ponude imao 185005 dionice.

Sad se je pitam, što je tu točno i koji je izračun ispravan.
[/quote]

SKDD je najvažniji pokazatelj. To ti je gruntovnica za dionice.
Na slici su samo prva tri “velika” a sve ostalu su mali … ostalih 6.x % nema jer je spread veći nego što ih prvih 10 može pokazati.
A tumačenje što piše SNHO i kako je to napisano pusti pravnicima koji su to sastavljali.
😉

Nesporazum je u tome što se dio dionica koje se vode na računu HFP zapravo smatraju dionicama SNHO..
Dakle ovo stanje u SKDD je točno

sad slijedi čeka ako se nešto izvredno ne dogodi


Ovo je za mene ipak iznenađujuće.
Samo 4,45% prihvatilo ponudu.
Ipak većina preostalih dioničara vjeruje u pravnu državu!!! Ili u "Ostoju"?
Vama koji ste ostali,sretno!
Pozdrav

ajde sretno i tebi vise, svi znamo da si prodao i da nema razloga da se ovdje vise zadrzavas!
SIC! SIC!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

kaj je ovom nek stavi 100 kom pa nek spusti cijenu ovako bi se
je da mu neuđe a toga ne ma više bato

Netko ostavio u liftu tjednik 24 sata express. Tema tjedna Sanader. Među nabrojanim stavkama njegove hobotnice u pogodovanju privatizaciji našla se i LRH. Sve skupa navodno zamračeno 80 milijardi.

Only God, Muammar and Libya!

izgleda da nismo mnogo prodali kad nema jakog spuštanja cijene
a nema ni onih koji su prodali dio na kupnji

moje osobno mišljenje je da darko treba dignuti dionicu prema gore
podiže i svoju vrijednost a i biti će trgovanja ako oako ostane bumo trgovali
svake prestupne do rešenja spora što nitkome nije dobro zato darko naprijed do 2800
pa bu neke trgovine ovako teško da će mali izlazit ispod 2000


moje osobno mišljenje je da darko treba dignuti dionicu prema gore
podiže i svoju vrijednost a i biti će trgovanja ako oako ostane bumo trgovali
svake prestupne do rešenja spora što nitkome nije dobro zato darko naprijed do 2800
pa bu neke trgovine ovako teško da će mali izlazit ispod 2000

Slažem se. Do sada je SNHO imao interes držati cijenu ispod 2250 ali nakon što su postali većinski vlasnici situacija se promijenila. Uskoro ćemo vidjeti je li tajni Darkov partener dobio novu zadaću da cijenu malo pogura prema gore.



moje osobno mišljenje je da darko treba dignuti dionicu prema gore
podiže i svoju vrijednost a i biti će trgovanja ako oako ostane bumo trgovali
svake prestupne do rešenja spora što nitkome nije dobro zato darko naprijed do 2800
pa bu neke trgovine ovako teško da će mali izlazit ispod 2000

Slažem se. Do sada je SNHO imao interes držati cijenu ispod 2250 ali nakon što su postali većinski vlasnici situacija se promijenila. Uskoro ćemo vidjeti je li tajni Darkov partener dobio novu zadaću da cijenu malo pogura prema gore.
[/quote]
Ako je Ostoja rekao (a je) da je 2 godine je status quo s ulaganjima u LRH onda je jasno da će cijena ići samo prema dolje.
Nažalost to je bilo predviđeno i ja još uvijek držim da je cijena na kojoj će zadnji otpasti biti 1600 Kn.


To bi bilo tako kad bi imao tko prodavati, ali ovdje je mali free float. Oni koji nisu prodali vjerovatno dobro promislili, spremni su čekati bolje dane, tužiti pa i dodatno kupovati, a ne prodavati. Pa pogledaj ask i sve će ti biti jasno. Kupaca će biti jer to što je Ostoja rekao da nema ulaganja može značiti da će možda biti primoran tražiti strateškog partnera. A još je u igri i ponuda Opatije koju svatko tko danas kupi može tužiti i tražiti sklapanje ugovora. Prodaja je mala i cijena može samo gore.

New Report

Close