LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle pravomoćne presude će se poništavat. Mislim da se onda možemo pozdraviti sa investicijama i gospodarskim rastom. Ode crobex na 100 bodova

ni jedan od portala ne spominje ovaj prijedlog…od kud vam ta informacija??

kaj sad budemo se tužili do strasburga

Pozivam Vas da na mailove vlade, zastupnika, oporbe, novinara, ek komisije izrazite protivljenje ovakvoj praksi da se zakon mijenja sa retroaktivnom primjenom. Ukidanje pravoočnih odluka, sudskih praksi ne doprinosi pravnoj sigurnosti ulagača


zašto ne mogu komentirati neke postove?
Imaju li i drugi taj problem?

Ja tvoj, mogu komentirati…

Što se tiče ovog pada, meni se činilo, kako je u cca zadnja dva tjedna došlo do velikog rasta, da je taj rast bio izazvan kupnjom dionica radi tužbe. Pri tome postojale su neke glasine da se može tužiti, nakon pokretanja tužbe prodati dionice, i onda ih opet kupiti nakon presude (ili netom prije nje) da ih se proda opatiji. Moj odvjetnik nije imao pravnog komentara na to, i smatra to nekorektnim i rizičnim, ali neke njuške valjda imaju bolj odvjetnike:). U svakom slučaju mislim da je ova rasprodaja sad napravljena u tom smislu…
Također me zanima, neko je rekao da ide nekakav novi zakon o preuzimanju dioničkih društava, koji će imati mjere koje djeluju retroaktivno, da li je to neka šala ili stvarno postojinekakva inicijativa za novi ZPDD

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Pozivam Vas da na mailove vlade, zastupnika, oporbe, novinara, ek komisije izrazite protivljenje ovakvoj praksi da se zakon mijenja sa retroaktivnom primjenom. Ukidanje pravoočnih odluka, sudskih praksi ne doprinosi pravnoj sigurnosti ulagača

dražen trebalo bi vidjeti što dalje, ukoliko treba ići do europskog suda treba se koordinirati preko udruge

što odvjetnici udruge vele na ovo

www.lociraj-popust.com

a kaj vrijedi jedino ih ovi iz vanka mogu natjerat



zašto ne mogu komentirati neke postove?
Imaju li i drugi taj problem?

Ja tvoj, mogu komentirati…

Što se tiče ovog pada, meni se činilo, kako je u cca zadnja dva tjedna došlo do velikog rasta, da je taj rast bio izazvan kupnjom dionica radi tužbe. Pri tome postojale su neke glasine da se može tužiti, nakon pokretanja tužbe prodati dionice, i onda ih opet kupiti nakon presude (ili netom prije nje) da ih se proda opatiji. Moj odvjetnik nije imao pravnog komentara na to, i smatra to nekorektnim i rizičnim, ali neke njuške valjda imaju bolj odvjetnike:). U svakom slučaju mislim da je ova rasprodaja sad napravljena u tom smislu…
Također me zanima, neko je rekao da ide nekakav novi zakon o preuzimanju dioničkih društava, koji će imati mjere koje djeluju retroaktivno, da li je to neka šala ili stvarno postojinekakva inicijativa za novi ZPDD
[/quote]

pogledaj prethodnu stranu

www.lociraj-popust.com

kako bi mi bilo drago da se LRH sada dokapitalizira bez njih i da padnu na tih jebenih 16 % da ne mogu nista. A kad smo dosli do ovdje ici cemo i dalje. Nije problem.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Zanimljivo, veli mi kolega koji je u udruzi Franak, i koji pokušavaju …. ma znate da ne drvim.

Oni pak stalno dobivaju odgovore od svih relevantnih (uključujući i Vladu) da se retroaktivno ne može ništa učiniti.
[undecid]

Nisam mislio da cu to ikada reći ali ovdje nas jedino mogu spasiti Slovenci [pray]

Neka donesu zakon onda idemo na Usrani sud pa na Strasbur.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Neka donesu zakon onda idemo na Usrani sud pa na Strasbur.

[thumbsup] hahahahahahhaha

zakon je isti ko iz 2010 idrmo na gospod. vandorena


kako bi mi bilo drago da se LRH sada dokapitalizira bez njih i da padnu na tih jebenih 16 % da ne mogu nista. A kad smo dosli do ovdje ici cemo i dalje. Nije problem.

Ne znam zašto ali mi zvoni ova vremenska konicidencija prijedloga zakona sa sazivanjem skupštine.

A kao laik u pravu kažem da je retroaktivna primjena zakona jako zeznuta stvar, tko dogura do Strassbourga vjerujem da će na kraju i dobiti spor.

i da, šteta što nisam u mogućnosti ubojsti još neku dionicu, mogla bi ovo biti zadnja velika rasprodaja.

New Report

Close