LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve je to ista ekipa ostoja grof i ekipa iz sredine devedesetih

vidi se po paraonici rublja i sad o dovodenju kadra iz poreča u matulje

jadni mi je ima kakve ovdje pozitivne vijesti

samo podaci o cijni LRh su sto posto uredu … sve ostalo je sumnjivo

to nije trebalo provjeravati

ni slati drugim institucijama [lol]

Nekome dojadilo čekati ili …..?

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


Nekome dojadilo čekati ili …..?

Ja bih rekao da ljudi koji se odlučuju na tužbu, kad već tuže i plaćaju odvjetnikia, žele malo više zaraditi, pa dokupljuju…troškovi tužbe su manji po dionici ako ih imate više…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com



Nekome dojadilo čekati ili …..?

Ja bih rekao da ljudi koji se odlučuju na tužbu, kad već tuže i plaćaju odvjetnikia, žele malo više zaraditi, pa dokupljuju…troškovi tužbe su manji po dionici ako ih imate više…
[/quote]

Dobraaaaa……., ha ha [rolleyes]

"gazda joza" , ne kužim kaj je smiješno.

Mislim da teorija koju je iznio fin_čovjek nije loša.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Po meni rast od nekih 7% na tako malom prometu ima veze u prvom redu sa datumom – 31.3. je ipak kraj Q1.

kad smo već kod teorija – ova od kolege @matantosa je puno realnija [yawn]

realno je očekivati do kraja godine barem 4000 kn po dionici…ostoja više nema vremena. izbori će biti prije nove godine.

...povijest se ponavlja...

tu bi se složio, makar s obzirom na situaciju baš i nemogu puno dokupiti



Nekome dojadilo čekati ili …..?

Ja bih rekao da ljudi koji se odlučuju na tužbu, kad već tuže i plaćaju odvjetnikia, žele malo više zaraditi, pa dokupljuju…troškovi tužbe su manji po dionici ako ih imate više…
[/quote]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ovo je smiješno

da za struju nemam ovo nebi prodao na ovoj cijeni nego bih otrpio da je isljuče

jedino za zdravlje nebih štedio

ovo je smiješno


ovo je smiješno

da za struju nemam ovo nebi prodao na ovoj cijeni nego bih otrpio da je isljuče

jedino za zdravlje nebih štedio

ovo je smiješno


Pa ovo je bilo očekivano …. Na završetku IPO-a Ostoje sam predpostavio pad do 1600 Kn tako da je ovo još i dobro čemu sam se nadao. Iako se nažalaost ovo još stigne dogoditi.
Ali i dalje ostaje ista priča što treba raditi (da se ne ponavljam). Tako da je sve u biti OK i nema nikakvih loših vijesti ovdje!
Lp
Fun-key

evo da se i ja malo ukljucim.. Za vikend sam bio u opatiji cisto da vidim jesu li nam hoteli jos tamo 😉 jesu.. Tesko je naci sobu vikendom sto je pozitivno, no znamo da se igra oko ove dionice sad igra na drugom terenu. U opatiji su vrlo nezadovoljni razvojem situacije jer je grad je bacio hrpu love na projekt kongresne dvorane i kulturnog centra koji se trebao raditi od hotela zagreb a lrh od toga odustaje, a ljute ih suskanja o otkazima i zaustavljanju investicija.. Pozelio sam sad nazvati neke lokalne celnike koji su me prozivali da kvarim idilu no nisam si zelio kvariti vikend..
No u svakom slucaju bilo je jako lijepo i korisno i to ne samo zbog najboljih skampa koje sam pojeo u zadnjih par godina u johnsonu ;))

Novi sam ovdje(ponekad samo čitač) ali dugogodišnji vlasnik LRH dionica pa samo da obavijestim sve vas ostale koji ste također vlasnici istih, te se raznim raspravama pokušavate hrabriti da će cijena gore ili oni koji ih žele eventualno dokupiti dolje da se prestanete preznojavati jer ne morate imati niti osnovnu školu da izračunate vrijednost ove tvrtke.
Procjena nekretnina napravljena 1992!?(što mislite koliko vrijede danas), društvo bez zaduženja, a ono najljepše tek dolazi a to je ulazak u EU.
Budite strpljivi i ne nasjedajte na razne crne prognoze jer svi vi koji ste vlasnici ove dionice gledajte na nju kao na ulog za svijetlu budučnost jer da vam ne znam kako gori ne biste prodali Mercedesa po cijeni romobila, jer trenutna cijena to i jest.
Toliko od mene, možda malo predugačko ali nisam više mogao izdržati a da se ne javim :O)))

kaj je ovo je procurila kakva informacija sa suda

ili gospon ide na završni udarac

kakva smo država sve je moguće sa čom na čelu

fonda

New Report

Close