LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zadnji prilog je o LRH

Vaš link


Gledajte sagu o ježiću u jutarnjem, novinar zna sve detalje a o lrh ni spomena iako je ostoja nju dobio na kraju te sage. ostoju prikazao kao pozitivca koji se suprotstavlja sanaderu. Koji novinari, koje novine, koja država

Osobno mislim da se u rasvjetljavanju korupcije dalje neće ići. EU je sve dalje i nema smisla stvarati nove brazgotine u HDZ tkivu samo da bi se raotkrio još jedan skandal.
Uostalom pogledajete INA slučaj – niti SDP niti HDZ ne inzistiraju na tome da se objasni kako to MOL sa 47% ima sva upravljačka prava u INA-i.
Druga priča je Mate Mirogojski koji je odigrao značajnu ulogu a evo u slučaju Ježić – Sanader je svejedok a ne osumnjičenik, makar je sve rađeno dok je on bio ministar vanjskih poslova i nije moglo bit urađeno bez njegova znanja. To znamo svi mi samo ne oni koji bi trebali znati – potkupljivi Bajić i DORH.
Stoga mislim da se je nažalost Ostoja izvukao i da LRH neće biti predmetom istraga. Iako bi mi bilo neobično drago da zaglavi s Ježićem u istoj ćeliji….da malo popričaju i razmijene iskustva jer ovo je par exelance kriminal koji je svim ponavljam vidljiv samo ne onima koji za to primaju ogromne plaće.

Ma kolega, dok nije riješeno poglavlje o pravosuđu i policiji sve je moguće, samo treba nekome iz EU staviti bubu u uho, trebalo bi poslati par pisama nekome tko ima utjecaj i vjerujte mi, sa guštom će oni početi kopati po tome samo da bi nas još više usporili, a Jaci sad već lagano gori pod petama jer i sama počinje biti svjesna da nema šanse da sve riješimo do 6. mjeseca…

Iskreno, meni se nigdje ni ne žuri…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

retrovizor..

Vaš link

uprava je objavila porast bukinga već u predsezoni za čak 9%…polako i sigurno, sad kad je vlasnik poznat, ova perjanica kvarnera počet će donositi sve više i više novaca. naravno ostoji, ali nešto će i nama biti od koristi. već sada otvorena su 4 najveća hotela, a plan je bio da ih otvore tek za uskršnje praznike. ove godine očekujem jako dobro izvješće, naravno i dalje bez kredita jer LRH je najmanje zadužena turistička firma u RH, a onda očito i u regiji. zanimljiv podatak kojeg će SNHO sigurno prezentirati na kvalitetan način novim kupcima. a kad vidim u današnjem jutarnjem.hr koliko traže slovenci za 4 opatijska cvijeta, onda je jasno da ovo neće ići ispod 8-10000 po dionici. naravno, kad to ostoja poželi. tko nas pita…

...povijest se ponavlja...

Tko je tu kome sve bio jamac i za šta..

Vaš link


Tko je tu kome sve bio jamac i za šta..

Vaš link


Funky, 16.03.2011. u 13:46
"Sa Sanaderom nikad nisam bio ni u kakvom poslovnom odnosu, ni onda ni danas. Sam se u to vrijeme ponudio da mi bude jamac", rekao je Granić.

Hoće li konačno DORH protresti ovog Matu Mirogojskog iza kojeg se “čudnovate koincidencije i događaji” lijepe više nego muhe na drekec.
E moj Bajiću, nećeš ti ništa osim onog što ti netko ne odredi!

kaj je pak sad ovo neki dan 70 kom na kupnji iznad 2000 prošlo
cirka 50 kom a danas šuplje da bi mogli pasti i na 1800 brzo
i jako bolno a za eventualne margiće ovo čekanje stvarno ubija a sve
više sumnjami i u naše sudstvo


kaj je pak sad ovo neki dan 70 kom na kupnji iznad 2000 prošlo
cirka 50 kom a danas šuplje da bi mogli pasti i na 1800 brzo
i jako bolno a za eventualne margiće ovo čekanje stvarno ubija a sve
više sumnjami i u naše sudstvo

ne brini 101. doći će i dan kad će cijena preći magičnih 3000 kuna, a taj dan, vjeruj mi, nije tako daleko kako ti se čini.

...povijest se ponavlja...

Kolega Delboy nam se vratio i nastavio u starom tonu drukat na lrh. Nadam se da ste margine preživjeli.

ma bitno je da piše ja kolegu delboya
jako cijenim jer je stari lrhovac ko i sam
samo više nema 3200 ili mi ili grad
a grad to smo svi mi

Liburnijski Novi list: <<< Natrag
ROMAN CVEK, NEKADAŠNJI ČLAN POGLAVARSTVA, GOVORI KAKO JE OPATIJA TREBALA U POTPUNOSTI PREUZETI LRH
Opatiji trebaju ljudi koji će raditi bez fige u džepu

Liburnia Riviera Hoteli restrukturirali bi se na način da svaki hotel postane d.o.o. u koji bi mogli ulaziti privatni investitori. Oni bi zakup plaćali tvrtki LRH koja bi postala holding

Davor ŽIC

Roman Cvek, vijećnik Nezavisne liste Amira Muzura i nekadašnji član Gradskog poglavarstva, izazvao je veliku pozornost javnosti izjavom na vijeću kako je postojao plan da Opatija u potpunosti preuzme LRH. Za Novi list prvi put iznosi detalje tog plana te kontekst nekoliko velikih projekata u kojem se on trebao …

http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Pretrazivac&WCU=285A285A286328592863285A28582858285E286328632863285D285C285E2858285B286028632863286328582863I


http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Pretrazivac&WCU=285A285A286328592863285A28582858285E286328632863285D285C285E2858285B286028632863286328582863I

ma gdje su bili kad su se rukice dizale za prihvaćanje sporazuma??? mamicu im…..neće ljude iz poreča, umjesto da mole boga da im turizam bude i jedna tisućinka porečkog turizma, a o takvoj zaradi mogu samo sanjati….jadnici jadni. ali ovaj spomen poreča meni se jako sviđa jer u tom lijepom gradiću posluje jedna lijepa firma pod nazivom riviera, a njome upravlja valamar odnosno dom holding….sjećate li se kad sam spominjao njih kao moguće kupce….bit će ovdje zanimljivo.

...povijest se ponavlja...

Da li je ntko pročitao tekst u današnjem novom listu o susretu komadine i ostoje u vezi lrh?
Šta kažu?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close