LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja ma sad ili nikad


Vjeko

Zagrebačka burza d.d. – nadopuna vezana uz segment za promatranje

9.3.2010 11:09:00

Sukladno čl. 357. Pravila Zagrebačke burze, Burza je dionice SNHO-R-A i LRH-R-A svrstala u Segment promatranja radi neprovjerenih glasina o potpisivanju ugovora o nagodbi između SN Holdinga i HFP-a vezano uz Liburnia Riviera Hotele d.d.

http://zse.hr/default.aspx?id=29296

jel to znači da će Ante tražit očitovanje od SNHO dali ima il nema dogovora ????

oni samo šute a ovi iz LRH i tako "ništa neznaju" [lol]

Ne zna se. Moralo bi tako. Ima clanak u seebizu o tome.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama SNHO-R-A nastaviti u 13:20.Na upit Upravi Drustva SN Holding d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

sad je Ante nazvao Darka

izlazi iz bazena — do 13h da si se javil il bu [lol] [lol] [angry]


Ne zna se. Moralo bi tako. Ima clanak u seebizu o tome.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-sn-holding-i-lrh-na-promatranju-zbog-spekulacija-o-nagodbi,70335.html

Evo,pa će uskoro biti sve jasnije [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

odblokirali iako su na zse stavili onu obavijest

Dajte zovite Bajića da ovo potvrdi i da ide preuzimanje po 6.000 ja više nemogu čekati [lol]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

izgleda da smo dule

Joj što su nam dežurni novinarčići ažurni kad cijena naraste, zamislite, punih 50%!
A gdje su bili u onom strmopizdu ispod 1000 kn?
Šutili i kupovali?
[rolleyes]

kakvo bezglavo bauljanje izmedju bida i aska…nervoza radi svoje….

"Day after yesterday"

darko stišava paniku
nazvo iz bazena ove svoje
alo momci dajte malo regulirajte tu cijenu

pliva mi se još [rolleyes]


Dajte zovite Bajića da ovo potvrdi i da ide preuzimanje po 6.000 ja više nemogu čekati [lol]

čisto sumljam da će biti nešto oko ovog posla
ipak je ovo balkan i tu su sve moguće nemoguće kombinacije lopovluka u igri

Postanite Eu-robovi



Dajte zovite Bajića da ovo potvrdi i da ide preuzimanje po 6.000 ja više nemogu čekati [lol]

čisto sumljam da će biti nešto oko ovog posla
ipak je ovo balkan i tu su sve moguće nemoguće kombinacije lopovluka u igri
[/quote]
Milsim da ce biti u redu ali nakon jos par ovakvih valova..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

je brate ja ulazio 5900 pa skok na 900 i nikom nikaj toje bila nervoza pucaju margini obrana
na 1360 kakvi dani a novinaara ni od korova a niti antiše dragog




Pauza. Svi na doručak. Tko nije. [lol]

promet 100k
br trans 12

bas me interesira koliko ste vi kolega kupili dionica kad se rugate drugima koji nisu uspjeli
[/quote]
To nisu svačije brige.
[/quote]
naravno da nisu, no malo je smiješno kada se netko hvali da je uvatio dionicu ili dvije i misli da je time zaradio rucak (a nije niti gablec) [wink]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

New Report

Close