LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A pta bi bila "komplikacija"? Sve je bolje kao ova situacija, gdje se nezna, tko ima pravo na šta…

ma ja se slazem sa vama kolega, ali na zalost nista me vise ne bi iznenadilo. isto tako sam siguran da ce drzava u slucaju gubitka spora uloziti zalbu pa tako u nedogled. htio bih da me buducnost razuvjeri ali nazalost nisam neki optimist…pozdrav svima i ne prodajte po ovim cijenama lesinarima osim ako vam treba za lijek

[bye]

"Day after yesterday"

a ja bih odmah potpisao da imam samo ocjene 1%, a da ne budem u pravu. tako da slobodno udarajte po jedinicama ako vam je tako lakse….

"Day after yesterday"

gosp. buksa, morate malo optimizma unijeti u svoj zivot u ovaku crnim vremenima….evo stotka za ohrabrenje!! [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Događa se ono šta sam prije govorio, ako se bude trgovalo i po 100 kn naći će se hrpa onih na prodaji, ove dionice su najveće zlo šta su ljudi izmislili jer idu na logiku širenja straha i panike

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Došla je vladi voda do grla mislim da će SNHO ipak postati vlasnik LRH, jer nisu se ludi sporit pa nakraju platit i kamate i sve ostalo.

…da su samo tu zajebali,bilo bi to super!!!!,al kaj se događa,gledamo naše dionice i sretni smo jer su loše reagirali,potpisali ugovore,al ta ista vlada gubi i gubit če milijarde kuna koji će na kraju uništit i ovu burzu i gospodarstvo i eto nas u banani….mada smo već u njoj!!!!!

Neka propadne sve samo da LRH pripadne SNHO jer ne možemo spašavat državu ali bilo bi lijepo kad bi se naše ulaganje isplatilo.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Da sam na mjestu drzave dao bih dionice LRH na ime duga SNHOu. Bio sam ovaj vikend u hotelu Amabsador u Opatiji, pet zvjezdica. Ne zelim reci da je dionica LRH skupa, naprotiv. Ali hotel bas i nije u rangu nekih drugih hotela s pet zvjezdica. Govorim o hotelima u Hrvatskoj (npr hotel LAV u Splitu). Treba tu jos ulaganja da bi imao elitne goste. Misljenja sam da dug zaista postoji i da je u najbojem interesu drzave da ga rijesi sto prije. A ovo je najpovoljniji nacin.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

dokle ljudi ovo ide ovo je ko u maratoncima ostaće samo dugmići od lrha
lrh živi viječno

Tko ovo prodaje po 1150 kn, trebalo bi zatvorit burzu jer ovo je katastrofa.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Tko ovo prodaje po 1150 kn, trebalo bi zatvorit burzu jer ovo je katastrofa.

sad se više nemože prodati ni po toliko!

živjeli!!!

kolega s400, nemojte se nervirati. pa zar ne vidite da smo svi, htjeli ne htjeli, postali "dugoročni" ulagači…tako da me uopće ne pogađa ako će u doba ove krize ići LRH i po cijenama ispod 1000 kn kada sam uvjeren da je na srednji rok ovo stanje neodrživo i da će kad tad (čitaj:čim se riješi vlasničko pitanje) stvari doći na svoje mjesto, zato preporučam manje gledanja u crvenilo na burzi i više optimizma.

[thumbsup]

"Day after yesterday"



Tko ovo prodaje po 1150 kn, trebalo bi zatvorit burzu jer ovo je katastrofa.

sad se više nemože prodati ni po toliko!
[/quote]

još malo daj šta daš… [sad]

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close