LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Normalno da ode u blokadu.A koliko je cjena viša?? Sto (100) kn. [lol] [lol] Ajte ljudi,pa do nominale bi trebala u jednom danu i nikome ništa.Tek onda mogu špekulacije koliko to stvarno vrijedi,pa će neki prodati a drugi poduplati još jednom ako ne i više.Zar nije točno da na burzi,ako se očekuje da će iduče godine nešto vrijediti 6000kn,onda će već uskoro na 5000…ili sam ja nešto………….. [undecid]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Cijene u Opatiji padaju unazad 6 mjeseci a LRH rasprodaje i daje u najam svoje nekretnine iz dana u dan i nekome ništa…
Hoteli Royal su prodani za cca 8 M Eura (početna je bila 10 M Eura) a stanovi se prodaju puno ispod cijene…

Neka mi netko objasni samo logiku tjeranja LRH u blokadu! I o kojem vlaku vi govorite (200 dionica je vaš vlak ???)

Iako je cijena 10 mil eura za neke LRH hotele van svake pameti, pomnoži broj hotela Liburnije sa 10 milijuna eura, izbaci sve ostalo u vlasništvu LRH i napiši koliko je to kad podijeliš s brojem dionica. Valjda će ti stvari tada biti malo jasnije. O ovim cijenama pričat ćemo unucima. Cijena dionice LRH je nevjerojatna jeftina i zbog toga neodrživa. Ispada da najelitniji apartman u Opatiji plaćaš 10-ak tisuća eura, Kristalna dvorana, marina, kamp, restorani… pri tom su gratis.

Kolega Franz ne pišite bez argumenata.
Ruglo u središtu Opatije, godinama neodržavani i napušteni ex hotel Royal, nekadašnje odmaralište IPK Osijek, a potom neslužbeno nazvan i hotel Dražica, koji nikad pod tim imenom nije profunkcionirao, navodno je kupio jedan naš čovjek koji se bavi trgovinom željezom u Rusiji.

Sad otiđite na stranicu LRh i pogledajte njihove Hotele.
Vrijedi samo Ambasador ko sad tržišna kapitalizacija LRh na burzi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Opatija je odlična po meni najbolja,a što se tiče LRH teško mi je reči kaj bu bilo sa tom firmom.Znam što rade velike hoteljerske firme vani ali one imaju čisto vlasništvo.

Nećemo valjda sad sve opet iz početka nekome objašnjavati [angry] Kome se neda pročitati zadnjih 200tinjak stranica prije nek nešto napiše na ovoj temi ,tome nema smisla replicirati.Cijene na dobrim lokacijama ne padaju a LRH je ne na dobrim nego na NAJBOLJIM lokacijama u Opatiji a Opatija je najbojle na jadranu [thumbsup]…ili su Ugari bili blesavi ??
Franz ,ako tebi ne vrijedi LRH kupi ono što ti vrijedi.Važno da se zaradi [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


prva poruka na lrh
tko te placa?

Postanite Eu-robovi

Hoteli Royal (cca 7.000 BRP-a prvi red do mora) nisu LRH prodale nego jedan izvjesni gosp. M. koji je to odavno otuđio iz LRH…
Što se tiće vaših računa ja se ne slažem s time jer ono što vidite u papirima je cca 40% već otuđeno ili iznajmljeno sa takvim ugovorima o najmu da nema šanse to vratiti natrag i tretiraju se kao nula (barem bi trebali).

Istima je da su još par hotela pravi biseri ali jaku pono toga je već ukradeno nažalost…

Isto tako nažalost cijene nisu 10.000 Eura za kvadrat turističke namjene što se lijepo vidi po lošoj (nikakvoj) prodaji kompleksa Vile Arentz. Očigledno niste ljudi koji se bave nekretninama ali mogu vam samo reći da T (turističku) namjenu nikad ne možete prodati kao S (stambenu) zbog raznih pravnih zavrzlama…
Nisam htio nikoga uvrijediti nego samo prenijeti malo poslovnog iskustva iz Opatije jer ga imam i previše…

PS. da li stvarno mislite da će Sanader dati LRH uskoro? Mislim da nema šanse jer bi si skakao u usta kao što to u biti i inače čini…

PS. da li stvarno mislite da će Sanader dati LRH uskoro? Mislim da nema šanse jer bi si skakao u usta kao što to u biti i inače čini…

Francek,pitanje prvo-ako tvrdiš da Sanader inače skače sebi u usta (slaže se) zašto misliš da će prestati s tim??? [shocked]

Francek,pitanje drugo-misliš li ti stvarno da o LRH znaš više od Ostoje (snho)?? Njemu najnoviji prosjek ulaza 1550 [shocked]

Francek,nemam više pitanja……..u stvari imam–u što ti ulažeš?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Hoteli Royal (cca 7.000 BRP-a prvi red do mora) nisu LRH prodale nego jedan izvjesni gosp. M. koji je to odavno otuđio iz LRH…
Što se tiće vaših računa ja se ne slažem s time jer ono što vidite u papirima je cca 40% već otuđeno ili iznajmljeno sa takvim ugovorima o najmu da nema šanse to vratiti natrag i tretiraju se kao nula (barem bi trebali).

Istima je da su još par hotela pravi biseri ali jaku pono toga je već ukradeno nažalost…

Isto tako nažalost cijene nisu 10.000 Eura za kvadrat turističke namjene što se lijepo vidi po lošoj (nikakvoj) prodaji kompleksa Vile Arentz. Očigledno niste ljudi koji se bave nekretninama ali mogu vam samo reći da T (turističku) namjenu nikad ne možete prodati kao S (stambenu) zbog raznih pravnih zavrzlama…
Nisam htio nikoga uvrijediti nego samo prenijeti malo poslovnog iskustva iz Opatije jer ga imam i previše…

PS. da li stvarno mislite da će Sanader dati LRH uskoro? Mislim da nema šanse jer bi si skakao u usta kao što to u biti i inače čini…

kolega ja se u potpunosti slažem s vama , samo bi se još više slagao kada bi nam svima lijepo rekli šta je to otuđeno ( a ne prodano) i o kakvim vi ugovorima o najmu pričate? ( ako je najam onda se ne gubi vlasništvo i dobiva se renta koliko ja znam, a tome svi mi težimo) isto tako kada o nečemu pričamo volim čuti koji objekt je kome poklonjen pa da znamo prilagoditi naše proračune vrijednosti isto tako znate li na kojoj se površini prostire hotel royal?

************************* Soldi su vajka va modi *************************

PS. da li stvarno mislite da će Sanader dati LRH uskoro? Mislim da nema šanse jer bi si skakao u usta kao što to u biti i inače čini…

Francek,pitanje prvo-ako tvrdiš da Sanader inače skače sebi u usta (slaže se) zašto misliš da će prestati s tim??? [shocked]

Francek,pitanje drugo-misliš li ti stvarno da o LRH znaš više od Ostoje (snho)?? Njemu najnoviji prosjek ulaza 1550 [shocked]

Francek,nemam više pitanja……..u stvari imam–u što ti ulažeš?
[/quote]

Ako imamo neovisno sudstvo, a ja želim vjerovati da imamo, Sanader ne bi trebao imati veze s tim. Do sudskog procesa je i došlo zato što vlast nije priznala arbitražu pod utjecajem izvjesnog tjednika.

Ako imamo neovisno sudstvo, a ja želim vjerovati da imamo, Sanader ne bi trebao imati veze s tim. Do sudskog procesa je i došlo zato što vlast nije priznala arbitražu pod utjecajem izvjesnog tjednika.

Nemamo, to što ti želiš vjerovati u suprotno to ti može biti otegotna okolnost 🙁
sudstvo ne može biti neovisno sve dok se plaće sudcima i djelatnicma suda budu isplaćivale iz iste kase kao i političarima, nažalost neće sudac pljuvati u tanjur iz kojeg jede, toliko od neovisnog sudstva,možda je onaj sud u Strasbourg -u neovisan , ovi naši nisu

************************* Soldi su vajka va modi *************************


Ako imamo neovisno sudstvo, a ja želim vjerovati da imamo, Sanader ne bi trebao imati veze s tim. Do sudskog procesa je i došlo zato što vlast nije priznala arbitražu pod utjecajem izvjesnog tjednika.

Nemamo, to što ti želiš vjerovati u suprotno to ti može biti otegotna okolnost 🙁
sudstvo ne može biti neovisno sve dok se plaće sudcima i djelatnicma suda budu isplaćivale iz iste kase kao i političarima, nažalost neće sudac pljuvati u tanjur iz kojeg jede, toliko od neovisnog sudstva,možda je onaj sud u Strasbourg -u neovisan , ovi naši nisu
[/quote]

Pa tko bi trebao financirati sudstvo nego država. Privatne korporacije? Zamisli kakav bi tek onda bio kaos.

Ja se ne bavim ovim ”navodno kupio” – kupili su UGO Hoteli za vašu informaciju, financiranjem iz Hypo-a…

1. zato što nema para za nagodbu sa SNHO…
2. ipak malo manje…
3. …da… (recimo real-estate projekti kao Royal)

Sudstvo biraju političari i tu nažalost prestaje svaka diskusija o neovisnom sudstvu u RH! 🙁

New Report

Close