LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislis da bu??

Čini se da netko lijepo skuplja svaki dan po 100 kom. Čeka da se skupi i kupuje na 2.900 kn. Očito ima ambicije kupiti dosta, ali je oprezan i pazi da cijena u ovoj nelikvidnosti ne poleti previše.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Na 2900 se obnavlja skriveni ali kupac ili kupci ga svakodnevno dobro srežu
Bilo je skrivenih i na kupnji

momci, kamo vam se žuri. opatija je sve bliža metropoli. od 10 mjeseca ZG-OP trajat će u kasnim noćnim satima oko 45 minuta. pa toliko treba ovima s jaruna da dođu do centra u prometnoj špici…a i hoteli neće nikamo osim ako se sprema plimni val…pomalo i polako

...povijest se ponavlja...


momci, kamo vam se žuri. opatija je sve bliža metropoli. od 10 mjeseca ZG-OP trajat će u kasnim noćnim satima oko 45 minuta. pa toliko treba ovima s jaruna da dođu do centra u prometnoj špici…a i hoteli neće nikamo osim ako se sprema plimni val…pomalo i polako

ma vidi , kakve veze prometna spica u ZG ima sa LRH , osim ako ne mislis da ce Purgerska elita preseliti u hotele LRH i valjda placati racune smjestaja ?
a METROPAMA je uvejk bila draza Crikva nego Opatija ( vidi di ministar financija ljetuje)

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ma dajte ne bulaznite!
Tko gdje ljetuje, gdje mesic prere ili ovaj ili onaj noge i ne znam sta…
Price za malu djecu.
Zna se sta je Opatija, i sta ce biti jednog dana od Opatije, a tko skuplja,
tko ne, skriven ili ne…ne j….me.
Skupio sam podosta, skupljam i vise bi da imam casha, sve do 3-ce bi cistio.
Opatija je zlatna koka u buducnosti, ne zelim je prodavati niti da za mj. duplo naraste.
Kongresi, elita, 5 zvijezdica, kada se sve pravno i gospodarski sredi, vidjeti cete gdje
ce biti cijena, za tu dionicu, za mene osobno, nema brige, i voljan ssam cekati koliko
treba, ako li ce za par godina biti izdasna dividenda, tesko cu se odvojiti od nje, tj.
prodavati dionice.
To je moje osobno misljenje, iole koji zna sta je litan turizam, kongresi……zna sve.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Gospodo, da vas rastužim, ja sam skupljao! I nažalost potrošio sam ono što sam mislio. Skupljanje po 2900 kn, ako uzmemo u obzir da je nominalna 3200 kn, i da odavno nije rađena revalorizacija, je jako dobra kupovina.

Kladim se da danas više nitko neće skupljati, ja sam očito bio izolirani slučaj.

Uostalom, čeka se Mol, a čeka se i kraj godišnjih odmora. Samo se prisjetite prošlog ljeta.
Zato već idući tjedan kreće ozbiljnije trgovanje, sa barem 100 mil. prometa dnevno.

Pozdrav iz Opatije.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Nadajmo se….

ha ha , ma svi nesto skupljaju , he ili spustate prosjek ulaska , pa RIB , ili samo pricamo gluposti

najvrednije stvari u životu su besplatne

Prvi puta sam usao u LRH
Pokusavam kupovati dionice gdje je najveca vjerojatnost casha-r-a, situacija na trzistu me na to prisiljava

dobar dan svima ima li kakvih vijesti od štroka ili amerikanca o preuzimanju! čeka se jesen a evo jesen nam pred vratima!

živjeli!!!

Čeka se nova godina da se lrh skine s burze pa će ljepo na miru,daleko od javnosti nekome prodati po sistemu pola pijem pola šarcu dajem……….. [cool]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close