LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da, samo sto je tih 5500 izvan dnevnog limita. Pa ako i netko posegne za tim, dio ekipe stigne otkazat naloge.

Preporučam onda ipak spuštanje na 5.250.00kn
?



Da, samo sto je tih 5500 izvan dnevnog limita. Pa ako i netko posegne za tim, dio ekipe stigne otkazat naloge.

Preporučam onda ipak spuštanje na 5.250.00kn
?
[/quote]

… jer je cilj da eventualni kupac bude siguran da će uspjeti kupiti sve izložene dionice na istoj cijeni a ne da mu pobjegnu nalozi.

Gotovo neshvatljivo ovih par nickova koliko negative prosipa ovdje. Pa ako su ljudi koji smatraju da ovo vrijedi daleko više od ponude i pokušavaju nešto i poduzeti makar i bezuspješno koga to može smetati? Od kuda ovoliko komentara na svaki pozitivan tekst, obračun, procjenu?

sletio….evo pogleda na tablet….kao sto sam i ocekivao nema sloge. ali to je normalno…zato i jesmo tu gdje i jesmo


sletio….evo pogleda na tablet….kao sto sam i ocekivao nema sloge. ali to je normalno…zato i jesmo tu gdje i jesmo

da, čudno za ove što su izložili po 6.200,00kn.
Bit će im dovoljno 4.761,00kn a sada im je premalo 5.250,00 ili 5.500,000kn.

Koliko nas je na 5500kn?

za sada, premalo. Dok ne skupimo barem 10.000kom, nismo nikome zanimljivi.
Ako je 5.500,00kn van dnevnog limita, definitivno se trebamo spustiti na 5.250,00kn.

hvala na čašćenju


@kvart
Svatko ima svoju investicjsku strategiju
Ovi koji kupuju sada po 4680 hvataju sigurnih 1,4% na cca 1,5 mjeseci što je cca 12% godišnje
12% godišnje uz nikakav rizik ?

Da……ali to ipak nije 12% godisnje, jer u ovom konkretnom slučaju to ne postoji. Da postoji to bi bila sasvim drugačija priča. Postoji samo tih zagarantiranih 1,4% do kraja isteka ponude i tu je definitivno kraj.

Meni bi – čak i da imam jos para – što, na zalost, vise nemam, to bila poprilično slaba utjeha, kad se sjetim da sam većinu svojeg mogao utopiti oko cca 5200 do prije 10-tak dana, sto je ipak 10% više.


za sada, premalo. Dok ne skupimo barem 10.000kom, nismo nikome zanimljivi.
Ako je 5.500,00kn van dnevnog limita, definitivno se trebamo spustiti na 5.250,00kn.

Pred tjedan dana je bilo 5250 na burzi,nismo prodali.
Moze pitanje,kao i za Lrhc, sta se od onda promijenilo,da bi sada prodali?

@greb
Promijenilo se očekivanje 😉
No pitanje je dobro. Koliko se može čuti iz Opatije grad neće prodati. Za fond ne znamo. Dakle nije se ništa previše bitno promijenilo. Što više ušao je jači investitor koji želi dalje razvijati priču Koji želi razvijati brend Opatijska rivijera i ima namjeru ulagati. Nema ništa protiv da ga partneri prate u tom poslu, ali ne misli ulagati, a da drugi samo gledaju. Dugoročno, tržište kapitala, pogotovo ZSE ga ne zanima.
Sve je lijepo jasno napisao.

Nemoj misliti na m2!

promijenilo se to da je obznanjena javna ponuda na 4.761,00kn.
Kolega, čemu takva pitanja ?


hvala na čašćenju

Ma nema na čemu. Vidim da moderator i dalje zdušno podupire ekipu redikula i sitnih zmukljera u njihovim redukuloznim namjerama. Prvo su godinama pisali price o ne nevjerojatnoj vrijednosti i podcijenjosti, da bi nakon sto su sve maske pale, a car ostao gol počeli smišljati nekakve nebulozne scenarije u kojima bi kao netko pokazao interes da preplati dionice manjinskih dionicara za vrijeme trajanja ponude?!

Da stvar bude zanimljivija, vjerojatno su oni sami postali žrtve vlastitih ili proročkih loših procjena i kupovali iznad 4.760 kuna, pa sad izmišljaju gluposti ne bi li valjda zazvali cudo u Mrduši donjoj.

Al ja kakav sam slab na potrebitima, želim da se dogodi cudo, al ne cjenovno već druge vrste… iskustveno i prosvjetiteljsko. Za buduće procjene i ulaganja.

One, nasmijao si me, a i u pravu si. Treba se otrijezniti, što prije to bolje.

Sjetio sam se da je i Udruga ovako nekako započela. Postavljanjem naloga na prodaju na neku cifru, ne sa željom da se dionice prodaju nego da se vidi koliko nas ima. E sad stvarno se ne mogu sjetiti koliko smo uspjeli dionica skupiti, a ni kolika je bila cijena….

Ja mislm da je bila znatno viša nego ova koja se sada predlaže :)))

New Report

Close