LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na svim alfabetima, pa čak i na ICF-u koji nema direktno dionice LRH provode se spajanja dionica i na taj način vjerovatno konsolidira vlasištvo budući da će veliki dio nezainteresiranih malih dioničara ispasti iz igre. S jedne strane možemo reći i da je to fer od strane tih tvrtki budući da se vjerovatno neće uvrstiti na Progress na ovaj način mali će biti isplaćeni i neće morati prodavati svoje pakete preko oglasnika.

E sad i taj moment je možda slučajnost i povezan je sa “prisilnim” delistiranjem, ali moguće je da većinski to koristi kao izgovor da uoči prodaje poveća vrijednost svog udjela.

Nemoj misliti na m2!

.

Nemoj misliti na m2!


Na svim alfabetima, pa čak i na ICF-u koji nema direktno dionice LRH provode se spajanja dionica…

Ispravite me ako griješim, ali na BETA nema spajanja dionica.



Na svim alfabetima, pa čak i na ICF-u koji nema direktno dionice LRH provode se spajanja dionica…

Ispravite me ako griješim, ali na BETA nema spajanja dionica.
[/quote]

Naravno da nema…….i bas je zanimljivo da nitko nikad ne spominje Betu, a ona je uvjerljivo najlikdivnija od svih izdanja, i ne bih rekao da je to samo zato sto je u redovnom rezimu.

Sry, ja sam se zaletio, mislio sam da i na BETA ide spajanje. Nisam se udubljivao, pratim to kao dioničar LRH i LRHC

Nemoj misliti na m2!


Prolazi cuveni mjesec objava. Prije 9mj necemo nista cuti. Ljepsa je bila prodaja maestrala, svaki puta 20-tak zainteresiranih.

mozda je fora u tome ko prodava.

drzavi naime nije briga cijena – za proviziju cemo sve dobro dogovorit.

a ostoja mozda zeli dobru cijenu. i to znaju.

ili mozda za 200 mio eur ima par kandidata, a za 40 mio eur ima ih puno?

Obzirom u kakvom su stanju maestrali su cist dobro i prodani. To je lokacija lokacija i lokacija.
Tako mislim i da bi se cavtat + portoroz puno lakse prodao nego opatija.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Obzirom u kakvom su stanju maestrali su cist dobro i prodani.

O čemu Vi to ?
Maestrali NISU prodani.

Bacite malo pogled na pripadajući topic prije nego što ovako nešto izvalite na drugom mjestu.

Čekamo objavu početne cijene i novih uvjeta prodaje vec ohoho dana……

Ne pratim bas hrvatsku burzu, osim nekoliko dionica. Ostalo samo preletim.Mislila sam da su prodani česima. 1000 puta pardon na pogresci. 🙂
Bila sam uvjerena da su ih kupili česi.

Status Quo: Roll Over Lay Down

>Ne pratim bas hrvatsku burzu, osim nekoliko dionica
A sto pratite, moze neki hint ?


>Ne pratim bas hrvatsku burzu, osim nekoliko dionica
A sto pratite, moze neki hint ?

Nekoliko dionica. 😉 maestrali nisu medju njima.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Iskreno, vise se zanimam za izlaznu straregiju s hrv burze. Od blizih burzi zanimljivo mi je par dionica u sloveniji. Npr neki osiguravatelji. :).

Status Quo: Roll Over Lay Down



@xdado
Jednom u danu mogu biti u krivo, dvaput već teže. Haha

Vaš link …

Prijašnja odluka o prodaji je stavljena van snage, jedino što sam zamjenio je da se NE dodjeljuju stradalnicima domovinskog rata, već vlasnicima oduzete imovine!


A na kraju si ibro totalno promasio i to 100 dana za redom.
CERP je sve to prodavao!!!




@xdado
Jednom u danu mogu biti u krivo, dvaput već teže. Haha

Vaš link …

Prijašnja odluka o prodaji je stavljena van snage, jedino što sam zamjenio je da se NE dodjeljuju stradalnicima domovinskog rata, već vlasnicima oduzete imovine!


A na kraju si ibro totalno promasio i to 100 dana za redom.
CERP je sve to prodavao!!!

[/quote]

Pa kako znadete da je prodavao?? Gdje je onda promet od tih transakcija? Hocete reci da CERP prodaje van burze kupoprodajnim ugovorima??





@xdado
Jednom u danu mogu biti u krivo, dvaput već teže. Haha

Vaš link …
prometi su ti tu, a ti sada reci da toliko promet (1300 komada) a promjena u top samo ona koja sam pokazao i da nije bilo prodaje?
Prijašnja odluka o prodaji je stavljena van snage, jedino što sam zamjenio je da se NE dodjeljuju stradalnicima domovinskog rata, već vlasnicima oduzete imovine!


A na kraju si ibro totalno promasio i to 100 dana za redom.
CERP je sve to prodavao!!!

[/quote]

Pa kako znadete da je prodavao?? Gdje je onda promet od tih transakcija? Hocete reci da CERP prodaje van burze kupoprodajnim ugovorima??
[/quote]

New Report

Close