LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vjerojatno dosta malih igrača prodaje zbog raznih IPO-a i moguće zarade na kraće staze na građevinarima, što velikim igračima ide na ruku… vrlo zgodno [smiley4]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

I danas malo prometa.. složio bih se sa Zekom. Veliki šute, a nestrpljivi prodaju.

Ovo je super. Ja sam kupovao na razinama između 6500-6000 i bio siguran da je to dobra razina, a gle čuda, iza izvanredne turističke sezone, pred samim kvartalnim izvješćem razina kupnje je na 5700.

SAD ZNAM DA NIŠTA NEZNAM !

[color=black][/color]


Ovo je super. Ja sam kupovao na razinama između 6500-6000 i bio siguran da je to dobra razina, a gle čuda, iza izvanredne turističke sezone, pred samim kvartalnim izvješćem razina kupnje je na 5700. SAD ZNAM DA NIŠTA NEZNAM !

Suti i kupuj [smiley2]

da jak pritisak na prodaju… [smiley6] kupnja se povlači, što je i logično [smiley5] šteta što sam trenutno suh sa lovom

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Na ovoj se temi na žalost više ne može ništa pročitati osim up, up i samo up.


Suti i kupuj [smiley2]


Hvala kolega…. Ovo je super.. ko stvoreno za dokup. Par drhtavih ručica koje su prodale po jednu dionicu.. eto odakle današnji pad. Sve 5.. idemo dalje 🙂

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

[color=blue]Opatija otvara Ured za kongresni turizam[/color]

OPATIJA – Nakon gotovo tri godine priprema u Opatiji bi 1. siječnja 2008. trebao proraditi Ured za kongresni turizam. Vijest da će Opatija konačno dobiti stožerno mjesto za promociju svoje kongresne ponude potvrdio je koordinator projekta Adriano Požarić koji je rekao da će postavljeni rok ovaj put sigurno biti poštovan.

– Budući da se u opatijskim hotelima godišnje održava više od 800 kongresa, taj podatak dovoljno govori kako tom vidu turističke ponude treba posvetiti posebnu pozornost – istaknuo je Požarić. Konačno je ostvaren dogovor između Grada Opatije, Turističke zajednice i opatijskih hotelijera o otvaranju kongresnog ureda koji će biti specijaliziran za taj dio turističke ponude.

– Glavni cilj tog ureda bit će organizirana zajednička promocija cijele destinacije iz perspektive kongresnog turizma, kao i isticanje svih mogućnosti i prednosti koje opatijska rivijera po tom pitanju pruža – najavio je Požarić.

Ured će djelovati u sklopu Turističke zajednice Opatije, a u njemu će za početak biti zaposlena jedna stručna osoba. – Ured će biti smješten u centru Opatije, a za prvu godinu njegova djelovanja Grad i Turistička zajednica osigurali su 350.000 kuna – dodao je Požarić.

Prvi zadatak njegova budućeg zaposlenika bit će stvaranje cjelokupne baze podataka o svima koji zbog kongresa dolaze u Opatiju, a zatim će se pristupiti stvaranju cjelovitog marketinškog pristupa tržištu. – Takvi uredi svoju opravdanost pokažu već šest mjeseci nakon otvaranja – napomenuo je Požarić. (Jutarnji list)

U čijim se hotelima održavaju gotovo svi od tih 800 kongresa godišnje valjda ne treba govoriti. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Mene poklopilo na bidu danas hvala lijepa. . [smiley2]

Još malo dokupio.
Sutra idem po još, ali niže nego danas.
Hodite tatici…. mic,mic. [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

nemam s čime, al bi rado i ja.[smiley16]
žao mi prodati išta od ovog šta imam, pa ću idući tjedan k vama

Koji potop, idealno za kupnju……….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Još malo dokupio. Sutra idem po još, ali niže nego danas. Hodite tatici…. mic,mic. [smiley2][smiley2][smiley2]

Pričekaj idući tjedan,pa buš kupil još povoljnije[smiley11]
Najbolju kupnju predviđam 5.11.[smiley2]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

New Report

Close