LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pazi da ti zena ne cita forum…
Hebiga, u Opatiji je sve spomenicka renta…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

TOŽ:

Jesu, a pošto im je lokalna zajednica u strukturi mogli bi i smanjiti te troškove Liburniji.

[smiley16]

Super ti je razmisljanje. Znaci, treba drzava/lokalna zajednica odredjenim firmama davati prednost nad drugima? U osnovi kapitalizma je da sve trvrtke imaju jednake uvjete na trzistu i da se sve tretiraju isto pred zakonom. Ah, da, sorry, mi smo jos u socijalizmu…

Ali zar nije u kapitalizmu privatni interes ispred svega, pa čak i ispred jednakih uvjeta na tržištu?[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pazi da ti zena ne cita forum… Hebiga, u Opatiji je sve spomenicka renta…

Pozdrav Blueman, čestitam i pročita nekad, ne zanima ju tržište već kontrolira mene[smiley16]


Uh danas sam se i previše raspisao, puno previše.
Deimos to je bio sarkazam, ja i jesam protiv svih nameta pa i meni najvećeg nameta, moje žene nad mnom, da mi se barem neke druge žene nametnu.

Pa stavi smajlica pobogu onda… [smiley1]
Danas sam ozbiljan, nitko mi na poslu nije rekao da smo spojili praznik, pa eto me sam u uredu. Jos sam nakon 2 kave s mlijekom skuzio da je mlijeko dobrano pokvareno. [smiley16]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


blueman: ” Pazi da ti zena ne cita forum… Hebiga, u Opatiji je sve spomenicka renta… ” Pozdrav Blueman, čestitam i pročita nekad, ne zanima ju tržište već kontrolira mene[smiley16]

Pa kad si na kompjutoru bar je sigurna…[smiley2][smiley2][smiley2]


Uh danas sam se i previše raspisao, puno previše. Deimos to je bio sarkazam, ja i jesam protiv svih nameta pa i meni najvećeg nameta, moje žene nad mnom, da mi se barem neke druge žene nametnu. A sada ozbiljno : naknade za spomeničku rentu, povećanja troškova koncesijskih odobrenja, naknade za uređenje voda… to su u pravom smislu nameti i predstavljaju velika opterećenja za firme pa tako i za Liburniju. Tipa slivne/vodne naknade sve super kada bi se trošile za to a troše se za sve ostalo. Iz iskustva znam da ti odvdi jednostavno nestaju/ne postoje u večini slučajeva – prvo nestanu u katastru, zatrpaju se, a onda preko njih idu temelji itd… Ali da će illi bi trebalo to smanjiti (ne maknuti) u slučaju LRH DA ali i za sva ostala poduzeća u RH. Sorry Deimos nekada bih se i šalio!

Vidiš kolega TOŽ psihologiju ovoga foruma na djelu. [smiley2]
U svome postu si svašta zanimljivog rekao, ali forumaši ti citiraju jedino onu rečenicu u kojoj spominješ svoju i neke druge žene. [smiley1]

Pa da ostanem u revijalnom tonu, mogu reći da u svakoj šali ima pola istine.
Joj tebi ako ti se želje ostvare! [smiley2]

La vita e bella!

FI je kako je i uprava rekla bolje od očekivanog, eto malo bode u oko stavka sa tim povećanim ostalim troškovima iz ostale djelatnosti, al eto nek im bude.. Mislim da je najbitnija stvar ovdje da se vidi da je firma stala na noge da je ušla u pozitivan ritam poslovanja i da bi kao takva mogla upasti u oko nekom tolko očekivanom strateškom partneru [smiley2]. E da, su sad napokon i u mogućnosti daljneg investiranja i razvoja, hipoteke su slobodne za kolateral kod zaduženja (koje je inače kod njh “bolesno” nisko, pa ljudi dajte malo tu polugu pojačajte [smiley1]), a o cash-u da i ne govorim-prekrcani su.. Eto, tolko od mene, doće to sve na svoje, samo mirno i pametno.

HEHE!! Odlično mi ovo u tablici F:

“pružanje ugostiteljskih usluga, autdor, wellnes, kongresno,zdravstveni i edukacijski turizam”

… da mi je znati tko je revizor 🙂

Ja više nemam potpis.

HEHE!! Odlično mi ovo u tablici F:

“pružanje ugostiteljskih usluga, autdor, wellnes, kongresno,zdravstveni i edukacijski turizam”

… da mi je znati tko je revizor :)[/i]

firme nisu obavezne predavati revidirana kvartalna izvjesca na burzu.
BTW, prosle godine revizor im je bio Ernst&Young, a od ove je PWC

[color=blue]Dobit Liburnia Riviera Hotela na prošlogodišnjoj razini[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/dobit-liburnia-riviera-hotela-na-proslogodisnjoj-razini,1679.html

Prema FI za 3Q dosta je ušlo novih malih dioničara u LRH

Ukupan broj dioničara:
2.228 -30.09.2007
1.999 -30.06.2007
————————–
229 novih malih dioničara

Ukupno se u njihovim rukama broj dionica povećao sa 31.240 na 34.850 odnosno za 3.610 kom.

Čini mi se dosta za 3 mjeseca.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Večina dionica je u slobodnom padu.
Mislio sam da će 5.600 biti granica otpora, ali su pesimisti prevladali.
Sada se treba postaviti dosta nisko (na više mjesta) i uredno čekati.
Strpljen, spašen!

La vita e bella!

Kometar izvješća
Vaš link

kupovao po 5700,mislio da sam super prošao, a vidi ovo danas………[smiley5]

pa i nije tako loše. Raj za one koji imaju love.

Najbolje ponude [ LRH-R-A ] Kupnja Cijena
2 5.270,00
3 5.261,00
2 5.260,00
2 5.250,01
9 5.250,00
Cijena Prodaja
5.389,00 2
5.390,00 4
5.399,00 5
5.400,00 32
5.500,00 4

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close