LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daleko si ti veca faca nego svi ovi papci koje si naveo zajedno. Nego nas oni godinama gaze i ponizavaju da svi skupa imamo manje samopostovanja nego neki pas beskucnik. Ali proci ce i to. Svaka sila do vijeka.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ako dobro procijenjujem, ovaj dio foruma (LRH) možemo za dugo vremena zaboraviti.
Sve do presude Ustavnog.
Do tada drž’ te se svi koji vjerujete u pravdu.

Funky, najveće stvari se obično dogode kad im se najmanje nadamo. [emo_palacg]

Danas u Jutarnjem u tekstu o turizmu i stranim ulaganjima te pravnoj nesigurnosti spomenuta je u negativnom kontekstu presuda Upravnog suda kojom je poništena obveza Opatije i općina.

Nemoj misliti na m2!

@daliborop
Je li mozes skenirat i postat ako nije problem.Kao sto sam 100 puta rekao.Pravosudje je glavni krivac za ovakvo stanje u drzavi. Sporo,tromo i neucinkovito. Po pitanju Sanadera ako je zaista kriv sto reci nego kasno Marko na Kosovo stize.

@YakoFuko

Slazem se sa ovim.Primjenjivo je na ove sa erektilnom disfunkcijom.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Nemam članak, čitao sam u kafiću. Pisao ga je Herak o programu vlade o ulaganju u turizam. Navodio je prepreke koje prave loši i nedorečeni zakoni, birokracija i pravosuđe. Kao primjer je nave ovaj slučaj.

Nemoj misliti na m2!

nema kupnje ni za leka kome budemo prodali

jedino nas država može (isčupat)

ja se zrko sa 8 komada maq da trzne

Ići će to gore kad objeve dokapitalizaciju…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

101 odlaziš?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

nadam se da ne odlazi, nedostajati će nam njegovi komentari :))

osobno ne razumijem da netko prodaje po ovim cijenama i nadam se da to nije prodaja radi plaćanja režija 🙂

u svakom slučaju fundamenti su poznati i firma može samo ići nabolje, a postoji i ta opcija za dokap (tužbu i ne spominjem jer je tu sve manje više poznato)

po pitanju tužbe još jedna opaska, ja sam podnio tužbu nekoliko dana prije zastare, i jučer sam dobio info da mi je ročište u ožujku

www.lociraj-popust.com

a kako da vas napustim previše sam gov. pojeo da sad izađem

samo govorim da će nam darko mast izvadit ako se nedogodi čudo sa ponudom ili

dokapitalzacijom(ne mora bit 3200) evo budem stavio opet osam na jedan nula jedan

LRH kao da ne blježi porast prihoda, dobiti i investicija 🙂

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close