LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…dečki, nema žalbe protiv rješenja visokih sudova. ona su konačna.:(

A nista onda.Ustedija si mi izgubljeno vrime.Necu nista onda pisat.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

svi sudovi u RH su podložni političkim pritiscima…a viša instanca od vrhovnog suda je europski sud u strassbourgu…

www.lociraj-popust.com

A sto je sa onom tuzbom Opatije na VUS koja je poslana (čini mi se druga po redu) a nije donijeto nikakvo rješenje.
Da li je to automatski riješeno ili se čeka da se aktivira za neka "bolja" vremena?

Inače kako nema prodaje/kupnje čini mi se da ova je ova priča ipak daleko od “konačnog” rješenja (da me ovi iz SDP-a ne proglase nacijem) budući su alergični kada netko osim njih rabi te izraze.

to kad me nema na forumu ne znaći da se ne radi, neke stvari još moramo i fizički obavljati a ne samo preko interneta i telefona 🙂
radi se dečki vrlo intenzivno, slaže dokumentacija, radi priprema.. vjerujte mi angažirao se jedan ozbiljan tim ljudi .. ja pomažem koliko mogu jer pravnik nisam ali mislim da brzo kopčam..
ovo je ozbiljna priča i zahtijeva takav pristup, znate već dobro da o našim potezima ne pišem po forumu i ako netko ima kakvu pametnu ideju (može i blesavu jer tko zna) neka mi samo šalje mail..

svi dioničari koji su u postupcima već su sigurno dobili neke prve informacije, ali ići će vrlo vrlo brzo i detalji, ostali članovi udruge koji nisu u postupcima će isto dobiti neke naputke koji bi im mogli koristitit. Na ovome radi istovremeno 4-5 odevjetnika koji jako dobro poznaju ovu materiju i pokazali su i do sada da znaju što rade. Nismo imali mogučnosti uticati na ovu presudu VUSa iako svi vidite da smo i tamo puno toga odradili ali što ćemo zakon jes takav nisu to morali uzimati u obzir, pa nisu, ali sad će morati..
Naravno ja radim i na drugim područjima, a o tome više jednog dana u mojoj knjizi :))
I moje isprike ako su mi poruke nečitke i nepismene, pišem uglavnom sa iPada i on se pravi pametan, a iskreno i ne pazimi se baš previše na čć ije je..

…I moje isprike ako su mi poruke nečitke i nepismene, pišem uglavnom sa iPada i on se pravi pametan, a iskreno i ne pazimi se baš previše na čć ije je..

Ma isprike ostavi za mlade partijce.Zdravim seljacima poput nas je ovo dovoljno citko i pismeno.Ionako da nas sve skupis zajedno ne bi imali vise od 8 razreda osnovne skole jer da imamo ne bi radili vani vec u drzavnoj upravi.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

vrane je dobro veliš rodijače

Vidim ovi u Opatiji nešt slave, a mogli smo i mi bar otić se najest hahaha

Only God, Muammar and Libya!

ma nes ti slavlja na giricama i vinu.Kad mi budemo slavili,slavit cemo na don perignonu i bilanu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Imaš pravo, a budući da sam iz Slavonije ionako bih se teško najeo od girica. Girice ćemo poslat gradonačelniku.

Only God, Muammar and Libya!

Ma kakve girice – dijelilo se 500 porcija gulaša od liganja. Za to je uptrijebljeno 80 kg očišćenih liganja. Narodno slavlje moglo se vidjeti na Dnevniku Nove TV. A onaj Dujmić umislio da je NH Sava Kovačević te se hvalio kako je protiv nevidljiva neprijatelja ratovao zadnje tri godine. A puk ga je slavio…..perverzno do bola

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Vjerujem da je to bilo po nalogu kao što su vjerojatno i prosvjedi protiv SNHO bili tako organizirani

Only God, Muammar and Libya!

Vjerovatno? Pa imate u zapisniku sa famozne 12 sjednice GV gdje sami priznaju da su organizirali prosvjede i da će opet ako treba..

New Report

Close