LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,85
2.041
260
7,85
8,15
-0,63%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tako mu i treba,sada ima dovoljno H naloga na kupnji ,da proda još nekoliko tisuća…

Hihi… to se netko sigurno istresa [emo_namigusa]

Dobar završeta na kraju dana.

EU ima psihološki efekt.

Protiv trenda se ne može. Ili postoji ili ne postoji.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


EU ima psihološki efekt.

ne nego onaj tko je pokušava dići cijenu preko 130 kn pokušava druge uvjeriti da će EU utjecati na rast ove dionice što je smiješno jer LKRI je enormno precijenjena obzirom na svoje fundamente, kako na ZSE tako i prema dionicama u okruženju…ukratko jedan veeeeliki balon koji ne opravdava ni cijenu od 120 kn, a kamo li veću

@bodul11
Kolega bodul, ja bi prije rekao da je on cijelo vrijeme skakao gore dolje samo zato što je želio prodati i to po strogo određenoj cijeni. Možda malo višoj ali ne nikako nižoj od 130. Njega nije zanimalo hoće li drugi tjedan rasti ili padati. On je out i to po njemu odgovarajućoj cijeni.

Dali je netko želio prodati ili kupiti navedenu dionicu (129-130 kn)nije uopće važno ,svak ima svoje razloge zašto radi takav potez,po meni je dobra kupnja paketa na kojem će lijepo zaraditi u idućih tijedan-dva ,dali sam u pravu ili ne uskoro ćemo se uvjeriti.

Napomena -bez nagovora na kupnju ili prodaju,moje osobno mišljenje…

Neki kažu da je precijenjena, drugi da je podcijenjena ali svi se slažemo u jednome da dionica ima veliki potencijal za rast.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



@bodul11

Kolega bodul, ja bi prije rekao da je on cijelo vrijeme skakao gore dolje samo zato što je želio prodati i to po strogo određenoj cijeni. Možda malo višoj ali ne nikako nižoj od 130. Njega nije zanimalo hoće li drugi tjedan rasti ili padati. On je out i to po njemu odgovarajućoj cijeni.
bodul1 je prosle godine zaradio 116% od ulozenog,predprosle 31% a ove za sad vec 17%,do kraja godine preko 70%.Hocete li i vi’??Ko ste vi uopce?Naivni ulagac koji je po stoti put izgubio vecinu i opet promijenio nick i sad se ovdje brinete za mane koji sam samo na ovoj dionici vec 7 god.??Ajde promijenite temu ili kupite jer vam nece biti lako gledati..[emo_palacg] Ma ustvari i da kupite ne bi te zaradili i da naraste 50% jer ste takav tip ulagaca.Ps. necu vam odgovarati na privat jer mi niste simpaticni,lp


Neki kažu da je precijenjena, drugi da je podcijenjena ali svi se slažemo u jednome da dionica ima veliki potencijal za rast.

svaki se balon može napuhati, a još brže ispuhati
milsim da je po fundamentima LKRI najprecjenjenija dionica na ZSE

http://www.mppi.hr/UserDocsImages/ProInvest%20RI%20minSHD%2015-4_13.pdf

Evo planova

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan

U planu piše da će u 2. kvartalu 2013 biti ponuda
za koncesiju.
Čekaju se zainteresirani, koji tajming, EU je okidač ovdje.

mala tehnička analiza

http://postimg.org/image/8offdfmxv/

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

cxy2012
Da sve lijepo piše i svi to znaju zato i su ovi skupljači na bidu sa H nalozima ,na ovim razinama…


@sina

Da ,točno ,graf je dobar-do 160 kn u prvom naletu,tu je otpor a nakon toga do 190-195 kn…

@lacoste
Gledam taj graf od kolege sine i čitam o tvojoj procjeni pa te molim da ako tako stvarno misliš odmah sutra ujutro od mene kupiš cca 3000 komada po trenutnoj cjeni između 120-127 kuna.
Nakon tog neka raste u nebo.


@lacoste
Gledam taj graf od kolege sine i čitam o tvojoj procjeni pa te molim da ako tako stvarno misliš odmah sutra ujutro od mene kupiš cca 3000 komada po trenutnoj cjeni između 120-127 kuna.
Nakon tog neka raste u nebo.

Ajde stavi sutra 3000 komada po 130kn…

New Report

Close