LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja jučer piknula malo nek se nađe na dugi rok, danas ću u minus ali ne brinem.

ma dobro,neću više ništa komentirati,oprostite što sam zalutao na burzu,i oprostite što uvijek upozorim na upuhavanje balona na pojedinim dionicama,kasnije će opet netko plakati za svojim novcem,a ovi što napuhuju će i tada trljati ruke,a šta ćeš,takva je sudbina maloga čovjeka,lubanja,argumenti su ti o.k.,ali skini tu lubanju,i stavi neki drugi simbol,to ti nije pametno…


ma dobro,neću više ništa komentirati,oprostite što sam zalutao na burzu,i oprostite što uvijek upozorim na upuhavanje balona na pojedinim dionicama,kasnije će opet netko plakati za svojim novcem,a ovi što napuhuju će i tada trljati ruke,a šta ćeš,takva je sudbina maloga čovjeka,lubanja,argumenti su ti o.k.,ali skini tu lubanju,i stavi neki drugi simbol,to ti nije pametno…

ako smijem zamoliti, neka se to obecanje odnosi i na INGR jer i tamo imas isti pattern

Ne znam da li ovi iz LKPC plaćaju račune, ali znam da su mi zadnji put kad sam bio dolje pričali da je gotovo sav promet stao. U tom trenutku se još jedino prevozio ugljen i nešto drvne građe iz Bosne u Italiju, a da jje sve ostalo stalo. Čini mi se da je u međuvremenu i glinica malo krenula jer se sjećam da sam čitao negdje da je Aluminij opet pojačao proizvodnju. Ali sve je to još jako daleko od nivoa kako je bilo prije. Uostalom imate statistike na sajtu firme pa pogledajte.

@lubanja: Nisi u pravu što se tiče BDI-a. BDI je pao kao posljedica manjeg prometa. To da li će niske vozarine potaknuti veći promet pa i bolje poslovanje luka zasada spada u domenu "wishful thinking"…

Pustite priče za malu djecu, to neka pišu pisci kao Grimm i slično.
Svatko neka svojom glavom mučne, pa će i rezultati biti bolji.
A sada cijena dolje +-10% ne znači puno, a laganje pojedinaca je i više nego očito na mnogim temama.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

hm, prodaja je nakon dužeg vremena nadjačala kupnju. čini se da će i ovdje lagana korekcija, ali ne očekujem pad ispod 1400 kn, osim ako vani ne zareda par crvenih dana [smiley]

K: 514
P: 528

Previše ste se zanijeli dnevnim oscilacijama, ali što ćeš tako je to kada potreba čestog trgovanja je iznad pravih vrijednosti. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Izgleda da nema probijanja na dole…čak je moguće da se ovi nalozi na 1530,00 progutaju….hm?

Tko umre u jesen za njega nema zime

Na dole sam mislio ispod 1500,00…

Tko umre u jesen za njega nema zime


SIlom nećeš ništa srušiti niti ćeš išta podići, mislim na dionice, naravno. 🙂
Također, dionice se ne kupuju na jedan dan, osim u slučaju nekog ekstremno visokog porasta pa prirodno slijedi prodaja.
U slučaju Luke Ploča "stvari" se nisu ni počele dešavati, ali pustimo to sad, ne mora svaki dan po 5%. [thumbsup]

slazem se !
dionice se ne kupuju na jedan dan!

dionice se kupuju na rok od 3 do 5 godina.
a ako ste stvarno duuugoorocni ulagac u neke se ulaze na 7 godina.

recimo, onaj tko je ulozio u ingru na 60000kn ce vjerojatno cekati 7 godina da izade s nulom i spasi zivu glavu…
[lol]

Onaj tko je uložio u Ingru na 60000 kuna je AZ mirovinski, a on ulaže na duži rok, znači očekuju tu cijenu opet, tako je i s Lukom, potpuno isto. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Bilo je i vrijeme da se ovdje nešto počne događati. Free float je dosta mali, a potencijal ogroman. Nemojte se zavaravati time što je BIH trenutno u klincu, sve ovo radi se i gradi da bi se BIH počela ubrzano razvijati jer je to strateški interes EU da ovo bure baruta ostane mirno i da firme koje EU tvrtke preuzimaju u Bosni počnu profitabilno poslovati.
Bit će ovdje jako lijepa priča, možda i bolja nego JNAF. Sad se treba nakrcati s LKPC i čekati. [smiley]

Cekati,cekati i ostariti cekajuci.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

Ti bi htio preko noći?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vi niste normalni, pa LKPC odrađiva ovaj rast točno po zakonitostima burze, jedina prava nakon što je stao HT…Bravo i idemo dalje….


Vi niste normalni, pa LKPC odrađiva ovaj rast točno po zakonitostima burze, jedina prava nakon što je stao HT…Bravo i idemo dalje….

odrađiva [lol]

ide to dolje još….neče tako brzo gore

prosjek na lkpc mi je 2800 kn… [sealed]

DOKUP!

New Report

Close