LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas prodao dio JDPL i usao. Zna li ko kad mozemo pocet liferovat dionice a da ostanemo u docapu???

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

to se ne zna pošto hanfa može promjeniti datum kod kojeg se sudjeluje u dokapu. Inače trebao bi biti dan poslje sutra, ilitiga prekosutra. Međutim može se desiti da datum kad hanfa odobri dokap bude i datum kad treba imati dionice za sudjelovanje u dokapu.

&

@Techman

Kad se Samodol smiluje. Ali pretpostavljam da dok ja saznam za to, da će veliki igrači već odavno znat i prikladno spustit cijenu. A ja kupovo po 6000! [angry]

Znači – postajem dugoročni ulagač. [lol]

Alaj nam danas ode CROBEX nisko.
Poklopilo se puno negativnih stvari na globalnoj razini pa danas sve u crvenom.

Baš će biti zanimljivo vidjeti gdje će nam se cijena stabilizirati ovaj tjedan jer mi se sve čini da neće biti puno onih koji će prodavati (da ne izvise ako dođe do nekih izmjena gdje bi HANFA dala zadnju riječ oko utvrđivanja dana “D” za dokap).


to se ne zna pošto hanfa može promjeniti datum kod kojeg se sudjeluje u dokapu. Inače trebao bi biti dan poslje sutra, ilitiga prekosutra. Međutim može se desiti da datum kad hanfa odobri dokap bude i datum kad treba imati dionice za sudjelovanje u dokapu.

Dobro informirani budite atento pa kad prodate svoje javite i nama.[smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

javim ti na jdpl-u, tamo si konstantno

&


to se ne zna pošto hanfa može promjeniti datum kod kojeg se sudjeluje u dokapu. Inače trebao bi biti dan poslje sutra, ilitiga prekosutra. Međutim može se desiti da datum kad hanfa odobri dokap bude i datum kad treba imati dionice za sudjelovanje u dokapu.

mala je vjerojatnost da će se to dogoditi…prilično sam siguran da se može od srijede prodavati (ali ne treba praviti ražanj dok je zec još uvijek u šumi) ukoliko će se na skupštini dogoditi ono što svi očekujemo.[smiley]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


blade: ” to se ne zna pošto hanfa može promjeniti datum kod kojeg se sudjeluje u dokapu. Inače trebao bi biti dan poslje sutra, ilitiga prekosutra. Međutim može se desiti da datum kad hanfa odobri dokap bude i datum kad treba imati dionice za sudjelovanje u dokapu. ” Dobro informirani budite atento pa kad prodate svoje javite i nama.[smiley]

a reci mi Techman razlog zbog kojeg bi prodali svoje dionice ???
Nisu svi tako kratkoročni ulagači koji zbog malo mlijeka ubijaju kravu!!

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Naša sam sve zapise, ne vidim nikakvih zamki kakvih je bilo npr. kod Jadranske Banke gdje se sredstva u slučaju da ne prođe dokap zamrzavaju na 15 g, nema prodaje 1 g…
Ovdje je sve slobodno nakon upisa u SDA, moš odmah prodati… Dali sam u pravu!!
Ovdje je pitanje dali je u sadašnju cijenu već ugrađena dokap. pa će nakon toga biti ..DOWN

Kad podiliš dokap. masu s postojećom masom dobiješ faftor 1.4 a u pozivu piše da uvećanje temeljnog kapitala iznosi 58,39%!!!!!

Bez obzira što netko igra i na kratkoročnu kartu pa će trejdat ovu dionicu, s obzirom na pozitivne mogućnosti koje dionica nudi, šteta je donijeti pogrešnu odluku i ne uzeti ovdje najviše što možeš.

Ali opet, svi mi imamo neke svoje taktike, izračune i očekivanja, pa bez vremenskog odmaka od najmanje godinu dana nećemo moći dati stvarne rezultate tko je bio u pravu.

Je li to alt333 negdje nešto napisao pa je pala cijena, jer smo njega imenovali glavnim krivcem niske cijene naše dionice?[thumbsup]

New Report

Close