LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako fondovi ponude 1200, neka tako i bude jer se nadam da cijena neće doli, valjda će je branit…

tako su i DLKV dokapitalizirali pred 1-2 mjeseca po 245 kn, a danas je 225 kn…pa ti vidi [rolleyes]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


Ja neznam zašto vi tvrdite da neće biti drugog kruga za nas..Pa zašto bi fondovi il neznam tko išao kupiti svu količinu raspoloživih dionica…Pa nisu ludi, kapital triba disperzirati…Ja vjerujem da ču dobiti i u drugom krugu..Ponudiću 1200 kao i u prvom krugu…Ako cijena bude 800 dobiću razliku natrag..Netko je napisao da imam na burzi kupiti po 1100…Ja neznam dali mi svi kužimo sistem..Ja ne kupujem već nudim 1200, a vjerujem da će fondovi dati ponudu na 800 i biće ta cijena…Ne želim riskirati nižu cijenu…Ako fondovi ponude 1200, neka tako i bude jer se nadam da cijena neće doli, valjda će je branit…

Što bi trebali braniti,pogledaj ukupan iznos i njihovu financijsku težinu ,onda pogledaj postotak ukupnog portfelja.
Sve će ti biti jasno,osvrni se na cijene INGRA_MAGMA u vrijeme kupovine i danas-dali su što branili-jednostavno otpis i ništa drugo.



Ja neznam zašto vi tvrdite da neće biti drugog kruga za nas..Pa zašto bi fondovi il neznam tko išao kupiti svu količinu raspoloživih dionica…Pa nisu ludi, kapital triba disperzirati…Ja vjerujem da ču dobiti i u drugom krugu..Ponudiću 1200 kao i u prvom krugu…Ako cijena bude 800 dobiću razliku natrag..Netko je napisao da imam na burzi kupiti po 1100…Ja neznam dali mi svi kužimo sistem..Ja ne kupujem već nudim 1200, a vjerujem da će fondovi dati ponudu na 800 i biće ta cijena…Ne želim riskirati nižu cijenu…Ako fondovi ponude 1200, neka tako i bude jer se nadam da cijena neće doli, valjda će je branit…

Što bi trebali braniti,pogledaj ukupan iznos i njihovu financijsku težinu ,onda pogledaj postotak ukupnog portfelja.
Sve će ti biti jasno,osvrni se na cijene INGRA_MAGMA u vrijeme kupovine i danas-dali su što branili-jednostavno otpis i ništa drugo.
[/quote]

halo, pa kakvu to paralelu vuces, pa institucionalni ovdje ulaze "skoro na dnu" tako da se tu nema sta braniti, moze se samo dugorocno pumpati, a onda kad se dovoljno napumpa tamo negdje 2015 onda ce to postati narodna dionica jer kao vrijedi zbog skupce, jer vidim da se osim bojkota svrsenog prvog kruga poziva i na opstrukciju kupovine sve do 2015. al zasto kupovati 2015 kad ce 2016 biti otkljucane radnicke dionice, pa kad oni navale na prodaju, mozda onda bolje pricekati sa kupnjom 2020…
interesantno je sto ce vecina iz negacijske skupine na ovom topicu pokusati upisati dionice u drugom krugu, dam se kladiti.

rita, 05.07.2011. u 21:37
Sve će ti biti jasno,osvrni se na cijene INGRA_MAGMA u vrijeme kupovine i danas-dali su što branili-jednostavno otpis i ništa drugo.

jedan građevinac i butiga od kineske robe usporedno s lkpc….

GDJE I KOJU ROBU NABAVLJAŠ????? OZBILJNO PITAM.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

pavlović opet utječe na cijenu dionice:najavljuje do 2016. godine da će lkpc ostvariti dobit od 100 milijuna kuna..što nema teoretske šanse da se desi..to može zaradit ako oroči lovu na neku banku ha ha,i dalje lkpc zapošljava preko veze ljude i gomila ih u bijeloj kući,umjesto 500 ljudi lkpc će imat preko 1000 ljudi od kojih većina gluvari po luci,tj dođu i odu..i zarade plaću..molim ja vas sada pitam:do kada ćete zapošljavati ljude po hdz podobnosti?DO KADA?i opet pitam do kada će hanfa puštat pavlovića da trkelja gluposti i obmanjuje javnost?

@alt

sad sam siguran da ulaziš. mali minus na atpl i skok ovdje hahahahaha. kladim se o sačuru da ćeš ući haha

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


@alt

sad sam siguran da ulaziš. mali minus na atpl i skok ovdje hahahahaha. kladim se o sačuru da ćeš ući haha


ha ha ha ma kakvi,nadokupio sam još atpl…ma zarekao sam se da neću u ovu dionicu ne zbog toga što nije perspektivna nego zbog drugih stvari što sam več navodio..to me strašno nervira-taj neprofesionalizam i kad nam seljaci kolo vode grrrrrr

ja sam razmišljao ući u drugom krugu, ali sam odustao, previše je sve to netransparentno, a ako dokap uspije bit će hrpetine novih dionica kojih će se novopočenie vlasnici početi rješavati na burzi.
osim toga, ni fundamenti LKPC ne djeluju primamljivo da bih se odlučio na dokap.
previše toga je "ako" i "možda", a tako se dokapi ne rade. jedino ako je to i cilj pa da stari gazda postane novi gazda, ali ovaj puta u pravom smislu te riječi, a to mi se još manje sviđa

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!




Vidim da je puno onih koji bi uboli po 800 u drugom krugu, ali zaboravljaju činjenicu da je alokacija drugog kruga namijenjena prvenstveno institucionalnim igračima, a kad im se to ponudi iza njih mrvice ne ostaju (čitaj resto dionica za fizičke osobe).

da, viđeno na adplu. ne budi naivan
[/quote]

naivan sam za svoju lovu time i mirno spavam.
okej, nece svi upisati OMF, a tko ce onda, fizikalci? ne bi islo, znaci mozda OMF + stranac, aha, to bi vec islo. ne zaboravimo da je ostalo jos preko 100 000 dionica za neku tamo buducu dokapitalizaciju
[/quote]
kaj arapi su u igri? imaš jednu divnu knjigu -Liar’s Poker- u kojoj su ti objašnjeni termini Arapi/ kinezi dolaze kupit/dokapitalizirat… živi bili pa vidili

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

http://www.luka-ploce.hr/hr/obavijesti.php

…Za dan 11. srpnja 2011. godine zakazana je sjednica Nadzornog odbora radi davanja suglasnosti na odluku o konačnoj cijeni i alokaciji dionica društva Luka Ploče d.d. ….

p.s. dal je još jednom potrebno spomenuti da će primus kod alokacije dionica drugog kruga imati institucionalni investitori koje će na kraju krajeva odabrati sam Pavlović po vlastitom nahođenju.



Ako fondovi ponude 1200, neka tako i bude jer se nadam da cijena neće doli, valjda će je branit…

tako su i DLKV dokapitalizirali pred 1-2 mjeseca po 245 kn, a danas je 225 kn…pa ti vidi [rolleyes]
[/quote]

Bolje ništa ne napisati ,nego svašta.

PETINA, 06.07.2011. u 08:51
@ P.E.

Kao sto smo bili nas preko 50 koji smo slusali.


[thumbsup]

New Report

Close