LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljiva taktika. Spusti nalog za 100 kuna, doceka panicara koji odmah istrese svojih 7 komada po bidu i vrati se natrag na 1550. Hrabro ali isplativo. Svaka cast! 🙂

Evo ga na 1420 [sad]

Dosta…neobicno ponasanje.

KUPAC ŽESTOKO "PRODAJE "

evo ,opet ga nema.

ima me,nema me, ima me, nema me.
Pogodi gdije sam.

odgovor; U pi… mat….oj,eto di si.

lp svim dioničarima lkpc

– ovaj koji se stavlja i opet ne stavlja , ga zaboravite, to ne valja , nije dobro, nije pristojno
– ovo je dragulj od dionice, pa se nedamo neki
– ja mislim, da će ova dionica narednih dana samo gore , jer je to normalno, barem po meni

ovo nije druk na gore ili dole, pa vi kupujte šta vam je volja

lp od mlade dame lize

šta je je nije pristojno bona [lol]

uzeo sitno kad je ponudio.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


lp svim dioničarima lkpc

– ovaj koji se stavlja i opet ne stavlja , ga zaboravite, to ne valja , nije dobro, nije pristojno
– ovo je dragulj od dionice, pa se nedamo neki
– ja mislim, da će ova dionica narednih dana samo gore , jer je to normalno, barem po meni

ovo nije druk na gore ili dole, pa vi kupujte šta vam je volja

lp od mlade dame lize

Mislim da je banka u pitanju tj.margin.Nemilosrdno je spustala cijenu ako uzmemo sutrasnji prosijek 1475.

Ja bih se lijepo zahvalio dotičnom šta mi je omogučio da budem dio Vas poštovani kolege,jer sam nalog postavio bez veze i na kraju prođem.Pa šta se mene tiče ja bih i sutra ovako.Jer poslije jutarnjeg kupovanja po asku pa takvo ………ne znam šta bih rekao ajde spuštanja cijene,da li na taj način ruša ili…………….Možda je neki friški šta je dobio po povlaštenoj cijeni,a i ja evo preuzeo po povlaštenoj.Hvala.

peyo


lp svim dioničarima lkpc

– ovaj koji se stavlja i opet ne stavlja , ga zaboravite, to ne valja , nije dobro, nije pristojno
– ovo je dragulj od dionice, pa se nedamo neki
ja mislim, da će ova dionica narednih dana samo gore , jer je to normalno, barem po meni

ovo nije druk na gore ili dole, pa vi kupujte šta vam je volja

lp od mlade dame lize

to pišeš od 1800 kn
daj prestani, molim te
možda onda krene


Ja bih se lijepo zahvalio dotičnom šta mi je omogučio da budem dio Vas poštovani kolege,jer sam nalog postavio bez veze i na kraju prođem.Pa šta se mene tiče ja bih i sutra ovako.Jer poslije jutarnjeg kupovanja po asku pa takvo ………ne znam šta bih rekao ajde spuštanja cijene,da li na taj način ruša ili…………….Možda je neki friški šta je dobio po povlaštenoj cijeni,a i ja evo preuzeo po povlaštenoj.Hvala.

kad dođu ove prave povlaštene na burzu, onda će ti suze curiti…ali ne od radosti [bye]

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!

lp svim dioničarima lkpc

ovo je za james 1

– samo sam jedan put pogrešila, to je kao prvo
– da nije g. pavlović govorio ono što je govorio bilo bi sasvim drukčije
– ovo bi se več sada trebalo tržiti na 1800 i više
– slažem se , da je država isto ,…
– ovo ide ovaj tjedan gore sigurno, dokle neznam, ali ide —1500 – 1600 sigurno
– kupnje isto ima dosta više i još više će biti narednih dana , tjedna , mjeseca,…
– još uvjek sam sigurna , da na kraju ove godine, neki neče vjerovat kako bude ova dionica visoko – nebo joj je granica
– dokap, privatizacija, puno novca za sljedeće bitne stvari, ne samo za luku ploče, isto za hr
-prestati ču pisati, kad mi bude volja, a ne kada mi ti to kažeš, nisi pristojan prema mladoj dami, ….
– a na kraju poseban pozdrav plavom, petini i onima koji vjeruju u dokap i lkpc, bok

lp od mlade dame lize



Ja bih se lijepo zahvalio dotičnom šta mi je omogučio da budem dio Vas poštovani kolege,jer sam nalog postavio bez veze i na kraju prođem.Pa šta se mene tiče ja bih i sutra ovako.Jer poslije jutarnjeg kupovanja po asku pa takvo ………ne znam šta bih rekao ajde spuštanja cijene,da li na taj način ruša ili…………….Možda je neki friški šta je dobio po povlaštenoj cijeni,a i ja evo preuzeo po povlaštenoj.Hvala.

kad dođu ove prave povlaštene na burzu, onda će ti suze curiti…ali ne od radosti [bye]
[/quote]
Dali ti pratiš šta se događa oko LKPC….da pratiš nebi ovo napisa…
A bojim se kako kaže mlada dama Liza da će mnogima biti žao što su vanka a ne unutra…

New Report

Close