LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ogorčeni radnici koji kupuju uz diskont (ali i lock up) od 250 % na današnju cijenu šibaju komade (mislim jedinice [lol]

Što nisam nedavno pisao: vuk sit koza cijela …

@ Petrof hvala na infu

odlično! [proud] hop 202 na bid

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Blokada, ne znam ali kao i obično kada skoči visoko onda ulijetaju ziheraši.

Narednih dana bi mogli samo gore. [thumbsup]

ne kužim, zašto bi trebala skakati cijena? pa pravo na sudjelovanje u dokapu je prošlo, pa oni koji nemaju dionicu nemaju nikakvog interesa kupovati je, a oni koji su odavno unutra i tako će jeftinije kupovati u dokapu nego je sada na burzi?!
mislim, i drukanje treba imati nekakvu logiku [bye]
[/quote]

Kolega, vi ste znači sigurni da će cijena drugog kruga biti niža ili jednaka od današnje na burzi ( interesantno razmišljanje, uskoro ćemo znati tko je bio u pravu)

Evo upravo sam se vratio sa GS koja je zapocela jutros oko 11i 15.
Ukupno prijavljenih je bilo 51 dionicar a necete vjerovat(takva su pravila),JAZIDŽIJA MARKO koji je u TOP -10 osto je vani jer se nije na vrijeme prijavio i po praviliniku nije mogao prisustvovati.Rok prijave je bio 10-tak dana GS.

Na samom dolasku docekalo nas je 7-8 zastitara koji su "zlu" ne trebali stali postrani ali na njima se vidilo dobro raspolozenje,pa sam na sebi svojstven nacin rekao da trenutno ima vise njih nego prijavljenih dionicara. [lol] [lol]

GS je zapocela dnevnim redom i atmosfera je uzavrela kada je na red dosla tema o POVECANJU TEMELJNOG KAPITALA.
Tada nastaje rasprava.
Pisat cu samo u svoje ime jer sam bio jedan od zescih sugovornika.

Postavio sam malo vise pitanja:

Gospodine Pvlovicu,
mi se sada nalazimo na inzvarednoj GS na kojoj bi trebali glasati o povecanju temeljnog kapitala.
Na osnovu kojih informacija Vi mislite da ja ulazem svoje novce a da o tome prije nisam pravovaljano informiran.Kazite mi tj.trazim od Vas kao predsjednika Uprave i vidim da je tu prisutan predstavnik Hrvatskog Fonda za Privatizaciju da mi tu situaciju pojasnite,jer ja kao Vas dionicar imam na to pravo
!!!!!

Pavlovic- meni je zao ali ja vam trenutno o tome ne mogu nista kazati.Sacekajte Prospekt pa cete dobiti pravovaljane informacije.Mi danas glasamo o pocvecanju temeljnog kapitala (uz blagi smjesak,kao ,sve ce biti SUPER)

PETINA- Gospodine Pavlovicu,Vi ste dionicko drustvo i bez obzira dali se radi o 1 dionici ili 136 273 koliko ima Vlada, ne mozete te se tako ponasati prema nama dionicarima jer se ponasate prema malim dionicarima kao da ste LKPC d.o.o a ne LKPC d.d. a to se odnosi i na vas doticni gospodine tj.predstavnice Vlade.

(Izritiran predstavnikom Vlade koji je djelovao totalno ne zainteresirano okrenuo sam se prema njemu i rekao mu)

PETINA-Dragi gospodine predstavnice Vlade ovu tvornicu nije izgradila Vlada Republike Hrvatske vec je izgrađena u bivsoj Yugi i to Vam ne daje za pravo da se tako ponasate ali eto ,moze Vam biti.Sta se tice radnika apsolutno podrzavam da dobiju dionice ali zasto tu obavijset niste pojasnili a ne da bude ne transparentna kao i ovaj dokap.Svima nam je u interesu da se takvo ponasanje ne odrazi na cijenu dionice.Pogledajte,zbog vaseg ponasanja jutrosnja cijena je dosla na 1300kn.(Tada je u to vrijeme izasla obavijst na ZSE)

Upoznao sam g.Tonku koja se grcevito bori za prava radnika i ovim je putem POZDRAVLJAM.
Proveo sam dosta vremena u krugu radnika i kad sam rekao da pisem na forumu tada su pocele ovacije. Kako da ne.Znamo mi i za Plavog, PETINU,Barbosu.NEVJEROJATNO!!!!

Kazu radnici od kada je poceo proces DOKAPA + PRIVATIZACIJE da su svakodnevno na Poslovnom i da im je to trenutno najveca okupacija.
Kaze jedan od radnika (doslovno) NE CITA SE NI SLOBODNA DALMACIJA NITI JUTARNJI KOLKO SE CITA FORUM

Radnici znaju da je interese ogroman a navodno jedni govore da ce ih kupiti RUSI, drugi kazu Kinezi ali napetost među radnicima postoji i kazu da je ostao mali broj dionicara koji imaju dionice a kada sam spomenuo prodaju tada se gospođa Tonka zaderala i viknula: NITI U LUDILU ne prodajemo!!!!

Sta se tice novih dionica radnici kazu da su to zasluzili samo se boje da ce interes među njima biti mali.Place su redovite ali kriza je napravila svoje a tko ce od radnika imati 20 000 kn da otkupi dionice!? Biti ce ali ne toliko puno!!!!
Kazu radnici-INTERESA IMA ALI NOVACA NEMA.

Sindikat je poprilicno jak i da je Sanader ostao na vlasti sada bi nas kupio hercegovac a ovako mozda naucimo koju rijec Kinesku ili Rusku.Svakako posla ima preko glave.Tko ce nas sutra kupiti ? Vidjet cemo!(kazao je jedan od radnika.

Sve u svemu bilo je SUPER i vjerujem u VELIKI USPJEH OVE PRIVATIZACIJE.

jos za kraj!!!!

p.s. Ovim putem pozdravljam gospođu Tonku koja je ujdno veliki borac za radnike LKPC.

Radnici znam da citate Poslovni a tako ste mi to i potvrdili. LIZA je netko od radnika LKPC koja ujedno ima dionice. Pogledajte međusobno jer netko od vas je liza a misli da je musko!!!!
Nije nikakva Slovenka vec RUNJAVI DAKMATINAC

Po svemu ovome što se piše ja vjerujem u pozitivnu blokade već sutra! Zna li netko koliko dionica i po kojoj cijeni će dobiti oni koji su kao dioničari ostvarili pravo na povlaštene dionice? Hvala!

[color=blue][/color]vizionar

hvala petini na info !

al sto kazu kuloari ? koja je cijena 1. kruga ?

hvala kolega petina, znači smješak na kapetanu, e pa neka je …

apoka@

Ako kazem ispadat ce druk zato valja sacekat.Info si mogao dobiti ali to neka za sada bude tajna.

kako bilo meni ovo sve bolje izgleda. dno smo imali na 1300, sve najcrnje pretpostavke su bile uračunate u tu cijenu.. ima mnogo više potencijalno dobrih nego loših informacija koje će nas ovdje zateći tako da mislim da će ipak polako to gore krenut.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Evo upravo sam se vratio sa GS koja je zapocela jutros oko 11i 15.
Ukupno prijavljenih je bilo 51 dionicar a necete vjerovat(takva su pravila),JAZIDŽIJA MARKO koji je u TOP -10 osto je vani jer se nije na vrijeme prijavio i po praviliniku nije mogao prisustvovati.Rok prijave je bio 10-tak dana GS.

Na samom dolasku docekalo nas je 7-8 zastitara koji su "zlu" ne trebali stali postrani ali na njima se vidilo dobro raspolozenje,pa sam na sebi svojstven nacin rekao da trenutno ima vise njih nego prijavljenih dionicara. [lol] [lol]

GS je zapocela dnevnim redom i atmosfera je uzavrela kada je na red dosla tema o POVECANJU TEMELJNOG KAPITALA.
Tada nastaje rasprava.
Pisat cu samo u svoje ime jer sam bio jedan od zescih sugovornika.

Postavio sam malo vise pitanja:

Gospodine Pvlovicu,
mi se sada nalazimo na inzvarednoj GS na kojoj bi trebali glasati o povecanju temeljnog kapitala.
Na osnovu kojih informacija Vi mislite da ja ulazem svoje novce a da o tome prije nisam pravovaljano informiran.Kazite mi tj.trazim od Vas kao predsjednika Uprave i vidim da je tu prisutan predstavnik Hrvatskog Fonda za Privatizaciju da mi tu situaciju pojasnite,jer ja kao Vas dionicar imam na to pravo
!!!!!

Pavlovic- meni je zao ali ja vam trenutno o tome ne mogu nista kazati.Sacekajte Prospekt pa cete dobiti pravovaljane informacije.Mi danas glasamo o pocvecanju temeljnog kapitala (uz blagi smjesak,kao ,sve ce biti SUPER)

PETINA- Gospodine Pavlovicu,Vi ste dionicko drustvo i bez obzira dali se radi o 1 dionici ili 136 273 koliko ima Vlada, ne mozete te se tako ponasati prema nama dionicarima jer se ponasate prema malim dionicarima kao da ste LKPC d.o.o a ne LKPC d.d. a to se odnosi i na vas doticni gospodine tj.predstavnice Vlade.

(Izritiran predstavnikom Vlade koji je djelovao totalno ne zainteresirano okrenuo sam se prema njemu i rekao mu)

PETINA-Dragi gospodine predstavnice Vlade ovu tvornicu nije izgradila Vlada Republike Hrvatske vec je izgrađena u bivsoj Yugi i to Vam ne daje za pravo da se tako ponasate ali eto ,moze Vam biti.Sta se tice radnika apsolutno podrzavam da dobiju dionice ali zasto tu obavijset niste pojasnili a ne da bude ne transparentna kao i ovaj dokap.Svima nam je u interesu da se takvo ponasanje ne odrazi na cijenu dionice.Pogledajte,zbog vaseg ponasanja jutrosnja cijena je dosla na 1300kn.(Tada je u to vrijeme izasla obavijst na ZSE)

Upoznao sam g.Tonku koja se grcevito bori za prava radnika i ovim je putem POZDRAVLJAM.
Proveo sam dosta vremena u krugu radnika i kad sam rekao da pisem na forumu tada su pocele ovacije. Kako da ne.Znamo mi i za Plavog, PETINU,Barbosu.NEVJEROJATNO!!!!

Kazu radnici od kada je poceo proces DOKAPA + PRIVATIZACIJE da su svakodnevno na Poslovnom i da im je to trenutno najveca okupacija.
Kaze jedan od radnika (doslovno) NE CITA SE NI SLOBODNA DALMACIJA NITI JUTARNJI KOLKO SE CITA FORUM

Radnici znaju da je interese ogroman a navodno jedni govore da ce ih kupiti RUSI, drugi kazu Kinezi ali napetost među radnicima postoji i kazu da je ostao mali broj dionicara koji imaju dionice a kada sam spomenuo prodaju tada se gospođa Tonka zaderala i viknula: NITI U LUDILU ne prodajemo!!!!

Sta se tice novih dionica radnici kazu da su to zasluzili samo se boje da ce interes među njima biti mali.Place su redovite ali kriza je napravila svoje a tko ce od radnika imati 20 000 kn da otkupi dionice!? Biti ce ali ne toliko puno!!!!
Kazu radnici-INTERESA IMA ALI NOVACA NEMA.

Sindikat je poprilicno jak i da je Sanader ostao na vlasti sada bi nas kupio hercegovac a ovako mozda naucimo koju rijec Kinesku ili Rusku.Svakako posla ima preko glave.Tko ce nas sutra kupiti ? Vidjet cemo!(kazao je jedan od radnika.

Sve u svemu bilo je SUPER i vjerujem u VELIKI USPJEH OVE PRIVATIZACIJE.

Kolege apsolutno se slažem sa svim što je napisao PETINA jer sam i ja svje

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Koje privilegije radnicima po 400kn a nama po 6000kn,stvarno je ovo najbolja država za radnike,kad naprave gubitke opet porezni obaveznici nemam šta reči i čekam da se ovo privede kraju. [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close