LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




…….tako je sve izvjesnije da će cijena dokapitalizacijskih dionica biti sa 3 znamenke.

Riječi vam se pozlatile iako po cijeni trgovanja, izvjesnija je cijena između 1000 – 1200
[/quote]

Najvjerojatnije 1000 kn u prvom krugu. To bi bilo tih 45 mil. EUR-a koje je Pavlović spomenuo kao iznos koji se namjerava prikupiti u dokapitalizaciji.
[/quote]

Pa nisan se ni ja osramotija. [proud]


dakle ode luka na 1000,00 kn..a to joj i jest stvarna vrijednost,a još nove dionice-novi dioničari puni dionica..hmmm mislim da ovdje ima više papira od budala,nažalost…prodavanje magle ide neko vrijeme,ali ne može vječno..luka prazna,samo mi je žao što mi je prijatelj full u njoj…ništa drugo…

Trenutno na današnji dan:
Sirio / 6 glinica – 7 470 t 1 300 / – 6 000 t
Letoon / 3 staro željezo – 5 000 t 4 100 t
Shooner / 1-2 Kvarc – 3 600 t 1 000 t
Malinska / 11-12 Petrolkoks – 800 t

Najava:
Alamania / 15 15.06. cts 21 / 33 Alianca
Marinicki / 11 15.06. u 10:00 h ugljen – 74 000 t Capris
Schooner / 1-2 15.06. bukova građa – 2 300 m3 Alianca
Lady Elizabeth / 15 16.06. cts iskrcaj = 195 MSC
Malinska / 11-12 16.06. petrolkoks – 800 t Jadroagent
Evangelos / 6 18.06. u 13:00 h šećer – 15 000 t Capris
Volgobalt 18.06. zeolit – 1 500 t Jadroagent
Sider Faioch 28.06. ugljen – 17 200 t Capris
Tea K. 01.07. ugljen – 21 300 t Capris

FUJ ODVRATNO KOLIKO JE PRAZNA LUKA …… nema ni psa…ma sta psa..ni bakterije nema u luci…
A dovoljno je samo pogledati na webu luke…da se demantiraju ovakve lažne izjave.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!



manipulantska je ovo dionica..sve što sam izgubio izgubio sam na njoj..zato nikad više neću ući u nju…svatko je davao izjave kakve njemu pašu-direktor lkpc nije dobio kaznenu prijavu,a direktno je utjecao na cijenu dionice etc. a moga bi nagovorit walkera pa da navratimo kad nam odu dica..da potrošimo ovo malo love šta je ostalo,,ili da kupim lkpc hahhaha

Mislim da ste više izgubili na ATGR, ušli ste po 800 a od tada je sve raslo a ATGR padala
[/quote]
ma kakvi imao sam samo 20 dionica atgr..to sam i naveo u jednom postu..ma dobro,ja sam u minusu 20 000 kuna,zasad..a ja mislim da nitko na ovom forumu nije u plusu,i ako je,onda je to više bilo sretno nego pametno

Kolege investitori ,

molim Vas pročitajte još jednom ovaj smješni papir .
Nakon 6 mjeseci mudrovanja Uprava (samo Pavlović) je smislila ovaj jadni tekst .
Oni bi proveli dokapitalizaciju do kraja lipnja .
Ako im HANFA dozvoli .
Oni bi nama prodali dionice po 800 do 1200 kuna .
Ako im HANFA dozvoli.
A interes za dionice je nikakav .
Nudi se na prodaju čak 1000 dionica !
A kupaca je svega za 100 dionica !
To Vam sve govori da ponuđena cijena dokupa nije realna već prevelika .
Oni bi nas rado odrali .
Ako im HANFA dozvoli .
Nakon što su među sobom podjelili milione vrijedne dionice po 400 kn oni bi nama prodavali po 1200 kn .
Ako im HANFA dozvoli .
Svi investitori imaju jednaka prava !

Zato se brine HANFA !

Pozdrav

Vaš link

.

među financijašima se već uvelike tipuje na cijenu bliže donjoj točki raspona. Time se sugerira da se to bolje uklapa u interese skupina …

HT dividenda = gubitak
ERNT dividenda = gubitak
LKPC dokapitalizacija = GUBITAK (može se uči samo ako cijena bude 400 kn )


Nije mi jasno kako ovo misle završit do kraja lipnja kad je već 15.-ti? Ovaj put je rečeno isto ono što je neslužbeno bilo rečeno na radiju, samo u obliku službene obavijesti. Stvarno bi trebali ubacit u petu brzinu, i ekipa iz hanfe i ekipa iz luke. Pa ne rastavljaju atome…

Računajući današnji dan ostalo je još 9 radnih dana u mjesecu lipnju.

Skoro pa nemoguća misija da se postupak povećanja temeljnog kapitala provede do konca lipnja – u protivnom Uprava i Nadzorni odbor pridržavaju pravo izmijeniti raspon cijene.

Pa ovako bezobrazno izaći u javnost k tome s rasponom cijene koja ovisi o okončanju dokapitalizacije u vremenskom roku od 9 dana može samo kapetan kojem su sve lađe otplovile…

Jednom je špekulirao u cugi na radiju, ovaj put služebenim izvješćem na zse…i to po usmenom naputku HANFE (stoji u priopćenju).

Nekto je napisao da četvrtkom zasjeda HANFA, dakle ostaje samo sutra ili 30og što je zadnji dan mjeseca lipnja … [lol] … drugim riječima ako sutra ne ugledamo prospekt, ide novi raspon cijena…

Hahhahah neš ti dionice [tongue] gdje vuk mrči zeca kako i gdje stigne !


HT dividenda = gubitak
ERNT dividenda = gubitak
LKPC dokapitalizacija = GUBITAK (može se uči samo ako cijena bude 400 kn )

Ajd pojasni:

– pojam dobitka ako cijena bude 400
– pojam gubitka ako bude 1000

Ili si popušio na HT i ERNT pa tipuješ još jedan gubitak?

http://www.poslovni.hr/vijesti/raspon-cijene-8001200-kuna-trziste-se-kladi-blize-nizoj-181604.aspx

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Samo me zanima gdje su sad koelga Barbosa i Ravovski .

Mene zanima gdje je kolega plavi.

Kad sam lijepo govorio na 1700-1800 kuna da su ljudi budale jel kupuju po tim cijenama on i ekipa su sve uvjeravali da su dokapitalizacija i sama dionica izvrsna stvar. Eto koliko su izvrsni. Izvrsni su dok možeš nasanjkat ljude.

never surrender

Nije na meni da komentiram vrijednost ove dionice, samo dobrobitno upozoravam sve ulagače da pripaze na šta sve nasjedaju kad su ovakve igre na sceni. Na svoj novac treba pazit.

Ovo mi je inače najdraži citat kolege plavog s početka ove godine:


Ovaj koji je u zadnjoj sekundi sasuo 50 komada po bidu, u trenutku dok je cijena bila 1 850, a prodaje niotkuda, a što reći… idiot..
Zato netko fino trlja ruke što je kupio..

lp

never surrender

Gle što je ovaj na business.hr napisao

rovadC, 16.06.2011. u 09:26
Posljednja u nizu pristiglih vijesti jest ona iz Luke Ploče u kojoj temeljni kapital javnom ponudom dionica namjeravaju povećati za (najviše) 132 milijuna kuna, odnosno i do 150 posto. Postojeći dioničari, a potom i ostali ulagači, imaju rok do kraja mjeseca za kupnju novih dionica Luke Ploče, koja najavljuje nova ulaganja u poslovanje.

[shocked]


Gle što je ovaj na business.hr napisao

donkapula, 16.06.2011. u 09:38
Posljednja u nizu pristiglih vijesti jest ona iz Luke Ploče u kojoj temeljni kapital javnom ponudom dionica namjeravaju povećati za (najviše) 132 milijuna kuna, odnosno i do 150 posto. Postojeći dioničari, a potom i ostali ulagači, imaju rok do kraja mjeseca za kupnju novih dionica Luke Ploče, koja najavljuje nova ulaganja u poslovanje.

[shocked]
[/quote]

Mene brinu više ovakve informacije, a znajući kako rade naše luke i kakav imaju managament

http://www.seebiz.eu/luka-bar-interesantna-brazilcima/ar-6020/

Tolerancija, znanje i dobra informiranost su preduvjeti za rast i kreativnost svakog društva

Pardon nije on nego ona, a kaže još i

rovadC, 16.06.2011. u 09:47
Redaju se ovih dana najave o kapitalnim osnaživanjima banaka, građevinskih kompanija i luka signalizirajući povratak na pretkrizne dane,

Osnovno nepoznavanje teme ni stanja gospodarstva – na pretkrizne dane ćemo se vratiti tek kad se dobiti društava vrate na tu razinu, ili se barem počinju oporavljati, a od toga smo još daleko. Da je jednostavno usporedila rezultate kompanija USA ili u Njemačkoj s našima jasno bi bilo zašto Dax ili Djia rastu, a Crobex tapka po dnu i dalje.
Inače ove dokapitalizacije koje se događaju, kad i dalje dionice nisu poželjne za ulagače, znači samo da će dokapi ići po cijenama koje su ispod tržišnih, (kako bi se privukao kapital koji je u velikom deficitu na tržištu), a cijene kojih su i onako drastično srezane-što može biti dobro samo za one koji u ovoj krizi imaju dovoljno keša i imaju mogučnost da sudjeluju u dokapu (ako su dioničari ili po nekoj drugoj osnovi), a takvih je jako malo. Zapravo, općenito gledano, ovo nisu poželjne dokapitalizacije za većinu dioničara, bile bi kad bi tržište bilo u porastu, a ono nije i neće biti još neko vrijeme, sve dok dobiti društava ne počnu rasti.


PETINA, 16.06.2011. u 09:53

PETINA 31.01.2011.

Vjerujte mi da ide zabrana na 5 god.Cak je kolicina dionica manja od 7 kom.po godini staza.Sve ce nam biti jasnije sutra ujutro.Biti cu prisutan. Sta se tice PROSPEKTA toga sutra nece biti.
Sta ocekujem sutra.

1.RAZJASNIT CE SE PAKET RADNICKIH DIONICA (lock up 5g i 3-5 kom po godini staza)

2.DOBIT CE SE OKVIRNA CIJENA ZA PRVI KRUG ( 800-1200 kn )

3. UTVRDIT CE SE INTERES INVESTITORA ZA DRUGI KRUG (Ukazat ce na zainteresirane investitore)

4.TAKOĐER BI TREBALI SAZNATI OKVIRNU CIJENU ZA DRUGI KRUG (pocetna cijena 1200-1600)

NAKON SKUPSTINE UPRAVA DONOSI ODLUKU KOJU POTVRĐUJE NADZORNI ODBOR I TEK TADA IZDAJE

PROSPEKT!!!!!!!

Čestitam kolegama Petini i Bucku na dobroj prognozi raspona cijene za prvi krug. Oni su jedini točno pogodili.

Hvala kolega,
ipak,želim ispraviti vaš navod.Ne radi se o pogađanju vec o zdravoj logici.
Svjedoci smo ovih dana svakojakih pisanja i piskaranja.
Rješenje je jednostavno: TREBA VJEROVATI U FIRMU I NJEZIN POTENCIJAL .
[cool]

New Report

Close