LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@bisakov
Pa vi se stalno pozivate na pravnu drzavu?

Nemoj misliti na m2!



dalibor, oni jesu varali i miljali, ali unatrag 6 mjeseci, a pogotovoo nakon ramljakove revizije – svi ssu sve znali – i opet su neki htjeli trgovati poduzećima u stečahju tj predstečajoj nagobi. NITKO NORMALAN NE ŽELI TRGIVATI VIADUKTOM, ALI ZATO ARMIJA MUDRIH I PAMENIH ŽELI TRGOVATI LEDOM I JAMNICOM KOJI SU ISTO U PREDSTEČAJNOJ.

kako to objansiti. ja to sebi ne mogu objasniti jer ramlja je predstečajni upravitelj, to je valjda jasno.

To tko je što trgovao je potpuno nebitno. Nije bitno ni po koliko ni zašto. Stvar je principa. Agrokor je kao koncern prevario suvlasnike u ovisnim društvima i odgovoran je za štetu umanjenja kapitala tih društava.
Šteta je evidentna, dokaziva i rezultat je kriminalnih radnji.

[/quote]

Ne znam, vi kao ozbiljan čovjek ne biste trebali vjerovatiu bajke. A bajka je da HR pravosuđe tu može bilo kakvu pravdu donijeti. Pa nisu zajmodavci bez vraga izričito izuzeli se ispod HR pravosuda i stavili pod bilo London bilo New York.

PO meni je to isto kao vjerovati u odštetu koju će dobiti slpf ili Proficio. Možda dobiju, možda ne, ali više od 5 psoto ja to ne bih uložio.

oTPISI ĆE MORATI BITI BRUTLNIU E DA BI TAJ NOVI HOLDING UOPĆE MOGAO POZITVNO POLOVATI. Rupa je pregolema.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ovo mi se čini nerealna cijena triba se vrtit 250 do max 350 ako bude kak su rekli 2,5%


……….
oTPISI ĆE MORATI BITI BRUTLNIU E DA BI TAJ NOVI HOLDING UOPĆE MOGAO POZITVNO POLOVATI. Rupa je pregolema.

kolika je točno rupa ? Lupate napamet, kažite kolika je točno rupa ?

Nemojte širiti spin kada pojma nemate, ovdje se samo radi o pokušaju otimačine domaćih bisera.
Naka Ramljak iskaže inicijalnu ponudu za prodaju Leda, Jamnice, Belja, Konzuma , Tiska itd, pa da vidimo da li je rupa golema ili ima viška novaca



@bisakov

Pa vi se stalno pozivate na pravnu drzavu?

Naravno,ali ako firma nema novca,nemozete se ovrsiti s necim cega nema,zar ne?
Ni u SAD-u ni u Hrvatskoj.Nigdje,koliko je meni poznato.

bravo za upravu zvijezde

@grga

Iskopao je Ramljak veliku rupetinu ali sada ispada da su utvrđene tražbine daleko manje od onih koje su prikazane u revidiranim financijskim izvješćima a imovina je podcjenjena za 5-10 milijardi kuna, Da je to tako lako bi se utvrdilo da se prodaju Agrokorovi udjeli i da se namiruju vjerovnici.

Što se tiče njegove izjave o prijenosu mog, tvog i bilo čijeg udjela na vjerovnijke – to je van svake pameti1
Pa Ramljak po Zakonu ne može raspolagati ničijom tuđom imovinom, a i s Agrokorovom do iznosa od 3,5 milijuna kuna, a iznad uz odobrenje vjerovničkog vijeća.
Pa kako bi to on onda izvlastio 2-3 milijarde kuna kapitala i dao nekom trećem?

trenutno i Ledo i Jamnica na kontroliranom minusu od -67%

potop cijena..sad mi se ne isplati ni prodati….

Ova je dobra!

Vaš link …



……….
oTPISI ĆE MORATI BITI BRUTLNIU E DA BI TAJ NOVI HOLDING UOPĆE MOGAO POZITVNO POLOVATI. Rupa je pregolema.

kolika je točno rupa ? Lupate napamet, kažite kolika je točno rupa ?

Nemojte širiti spin kada pojma nemate, ovdje se samo radi o pokušaju otimačine domaćih bisera.
Naka Ramljak iskaže inicijalnu ponudu za prodaju Leda, Jamnice, Belja, Konzuma , Tiska itd, pa da vidimo da li je rupa golema ili ima viška novaca
[/quote]

Agrokor ima dug od oko 50 miljardi, a isti će morati biti sveden na jedno 20ak. Eto kolika je rupa – 25 do 30 miljardi kuna. Prava sitnica.

Da mi je samo doživjeti da napokon umre i zakopam taj Todomor.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@sava

pa rekli ste što i ja, samo rugim riječima . Ukolio se realno vrednuje imovina Agrokora i fisksan dug, rupa je vrlo mala

@investmir
ne izmišljate

http://www.seebiz.eu/gref-sberbank-bi-mogao-omeksati-poziciju-u-vezi-agrokorova-duga/ar-167848/

Iz samog zakona

Tko je bio hrabar pa ovdje ušao pri cca 100 Kn, mogao je danas jako dobro zaraditi… Ja sam iskreno očekivao da će ići i niže. Tko kupi Ledo dobije na poklon set noževa i magic krpu niže…

Ja sam moje danas prodao po najnižoj cijeni trgovanja od 72 kn. Očekivao sam da će to danas završiti na cijeni od 10-20kn. Čestitam svima koji su kupili dionice od mene i prodali ih po puno većoj cijeni!

New Report

Close