LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

očekivano..
no činjenica je da je ova poslovna godina bila iznad svih očekivanja, te da je nastavak tog pozitivnog trenda čak i u jesenjskom razdoblju kroz novu paletu proizvoda gotovih jela..Za Ledo nema bojazni..

Dokle?

U firmi je situacija vrlo lijepo posložena tako da nema straha. Od vrha menađžmenat do najmanjeg radnika, sve funkcionira vrlo dobro, a to je ključ uspjeha. Sve do prodaje, ovo će biti jedna sasvim lijepa udavača..

svi se ušutili i mudruju … a izgledan spektakl

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Za dobrim konjem se uvijek dobro praši, je li to povodom očekivanja dobrog izvješća ili nešto drugo?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ovom kumuje izvjestaj

Očekivana situacija pred izvješće za koje svi očekuju da bi moglo biti fenomenalno, jer je jednostavno takva bila godina. Nedavno sam Ledo spominjao kao best buy opciju, i obistinilo se.

Slažem se!
Iako čak nemora ni biti da je izvještaj procurio iako….. 99% da je. Lijepa naša korumpirana.
Ova sezona je cirka 8% bolja od prošle, vrućih dana više, turista više, netreba biti genijalac da skontaš da će izvještaj biti u najmanju ruku dobar. Nadam se da će ledo stopama Jamnice.

Na zalost ja sam izasao na 8.500,00 no cestitke dionicarima! Izvjesce je onavo kakvo sam i ocekivao da ce biti, odlicno.

bravo ledo nema ga vise ali ovo zasluzuje 12 000k

Očekivano odlićno izvješće, veliko povećanje dobiti bravo !

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izvrsno izvješće, u skladu s očekivanjima..Perjanice hrvatskog gospodarstva su nastavili uspješan trend.

Oznaka Vrijeme Cijena Količina
LEDO-R-A 12:11:38 9.000,00 7444
66.996.000kn

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Da li je netko zamjetio da je Agrokor povećao svoj udio za 500 kom. Kako je išla ta transakcija ?

Naravno da kupuju, Izlistavanje agrokora na jednoj od vecih burzi(Vjerojatno u Londonu) privuci ce dosta klijenata u kceri agrokora pa samim time i u Ledo. Sirenje u Ameriku je tek pocelo a vec se rezultati vide, ove godine bi trebali vidjeti punu perspektivu tog trzista. Po meni jedna jako pozitivna prica, vec sad a da ne pricamo sta ce biti u narednim godinama. Je su li sve ta ocekivanja ugradena u cijenu? Ne nisu jer da jesu cijena bi bila daleko visa. Na kraju krajeva vidjet cete na kraju godine sta gdje i kako.

p.s. Imam dionice LEDA i ovo nije nagovor na nista.

New Report

Close