LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljivo je da kolega napise ja nemam LEDO a sljedeca recenica je kad RASTEMO ???????

Jeste sad pročitali objašnjenje…nemam ledo, a rast mi treba za zvzdu, kao što ste mogli i sami primjetiti te dve dionice su pupčano vezane, s tim da je zvzda, 20% jeftinija…No kad narstu 3X, zvzda će 4x samo da održi korak…

Kolege, nadam se da ližete.

Sjetimo se da je Ledo usprkos lošem vremenu, te lošim turističkim makroekonomskim brojkama u 1H 2009 svejedno realizirao najbolji rezultat u povijesti kompanije. [thumbsup]

S druge strane imamo rujan iza nas koji je po statistikama jedan od najsunčanijih u zadnjih 10 godina. Također su makroekonomski rezultati turističke sezone, a ponajviše postsezone nadmašila očekivanja i dobrim dijelo pokrpala rupe iz prvog polugodišta.

Ako u jednadžbu uvrstimo prvu i drugu premisu, ne treba biti pretjerano pametan da bi se anticipirale neke stvari, jelte? [proud]

Samo nastavite s lizanjem. Ljeto, kao što vidite, i dalje traje iako je listopad.

Što se mene tiče, ja ližem i zimi. nikad ne posustajem [thumbsup]

Kao ni sa zdravim smrznutim povrćem uz svježe zamrznutu ribu kako bih u sebe unio najkvalitetnije proteine. Zato i jesam u ovakvoj formi [thumbsup]. Ljudi pripazite na prehranu i zdravlje.

Smrznuto je zdravo. LEDO [thumbsup]

I'LL BE BACK


Kao ni sa zdravim smrznutim povrćem uz svježe zamrznutu ribu kako bih u sebe unio najkvalitetnije proteine. Zato i jesam u ovakvoj formi [thumbsup]. Ljudi pripazite na prehranu i zdravlje.

slažem se – treba jesti našu zdravu jadransku ribu kontroliranog porijekla i visoke kvalitete, naše brancine i orade npr [thumbsup]

da da, dobar post kolega governor, ledo je toliko bogat bjelancevinama, da u jednoj snjeguljici ima više proteina neg u kilu bifteka..

ja sam danas maznuo 2 kinga, sve za ledo sve za todu…

idemo ap ap [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Kao ni sa zdravim smrznutim povrćem uz svježe zamrznutu ribu kako bih u sebe unio najkvalitetnije proteine. Zato i jesam u ovakvoj formi [thumbsup]. Ljudi pripazite na prehranu i zdravlje.

slažem se – treba jesti našu zdravu jadransku ribu kontroliranog porijekla i visoke kvalitete, naše brancine i orade npr [thumbsup]
[/quote]

Je,je,a naročito našu smrznutu Ledovu škarpinu iz Islanda,sused




Kao ni sa zdravim smrznutim povrćem uz svježe zamrznutu ribu kako bih u sebe unio najkvalitetnije proteine. Zato i jesam u ovakvoj formi [thumbsup]. Ljudi pripazite na prehranu i zdravlje.

slažem se – treba jesti našu zdravu jadransku ribu kontroliranog porijekla i visoke kvalitete, naše brancine i orade npr [thumbsup]
[/quote]

Je,je,a naročito našu smrznutu Ledovu škarpinu iz Islanda,sused
[/quote]
ne, to nisam rekao, ali tko hoće neka jede i škarpinu sa Islanda – zašto ne ako je Ledo pakira i zarađuje na tome, ali ja nisam govorio o tome nego jasno i glasno kažem: "naše domaće brancine i orade"!

Ako ih nema u Ledu… potražite ih gdje ih ima.

Međutim i Ledo ima nešto domaće ribe – pa ako vam je stalo do toga: pogledajte deklaraciju prije kupnje!

Hrvatska je mediteranska zemlja a potrošnja ribe po glavi stanovnika među najnižima u Europi – to je blago rečeno čudno – ali ima vremena da se statistike promijene… tada ćemo svi biti i malo zdraviji… Hrvatice još ljepše (riba je dobra za liniju… )

Ovo je npr. jedan Ledov vjerojatno budući partner (svakako više partner nego konkurent): http://www.ezadar.hr/clanak/cromaris-novi-lider-u-marikulturi

…pa uživajmo u kvalitetnoj domaćoj ribi! A za desert kvalitetni domaći sladoled 😉

Ledov moto bi mogao biti kupujte hrvatsko – izbjegavajte ledo.

Pa neki dan sam gledao na tv kako je todoric sa svojim motom konzumirajte hrvatsko najveci uvoznik hrane u rh. Među firmama prednjaće konzum i LEDO.
***obrisano***

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

vidjet cemo kad tad stvarnu vrijednost leda

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


vidjet cemo kad tad stvarnu vrijednost leda

Nikad, samo onu koju je netko spreman platiti na burzi.

Jer da znamo stvarnu, čemu onda burza, pa ne bi valjda bio lud i plačao nešto više no što vrijedi i onda brijao kak ću zaraditi na tome.
Kolko ja kužim igre na sreću to bi se zvala piramida, i brijem da se za to ide u ćuzu, bar u americi…

tu se piramida već dogodila , a i ponovit će se.. [wink]

razni idioti ne razmumiju da se na burzi kupuju očekivanja, a ne sadašnja vrijednost, al dobro, zato se i čude kad ih izrade ko zadnje levate, jer su naivni ko sobarice

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


razni idioti ne razmumiju da se na burzi kupuju očekivanja, a ne sadašnja vrijednost, al dobro, zato se i čude kad ih izrade ko zadnje levate, jer su naivni ko sobarice

Al onda fakat ne kužim, kak ćemo vidjet STVARNU vrijednost Leda, ako kupujemo budućnost??

Mislite li stvarnu buduću vrijednost, to mi je onak malo, nastrana kombinacija?

No svejedno, racite da ste se krivo izrazili i bok, jer ovo kaj ste rekli nema niakvog smisla, ni opravdanja.

New Report

Close