KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://e-oglasna.pravosudje.hr/?q=npretraga&np=ka%C5%A1telanski+staklenici&captcha_sid=17854935&captcha_token=682df3cc4502a5f571d3e358ea58f4f4

DAJ PET !!!

https://e-oglasna.pravosudje.hr/sites/default/files/ts-st-st/ka%C5%A1telanski%20staklenici%201.pdf

DAJ PET !!!

izgleda nista od NATO baze,IKEE i luke za kruzere


https://e-oglasna.pravosudje.hr/sites/default/files/ts-st-st/ka%C5%A1telanski%20staklenici%201.pdf

Procjena mi se čini ok.Ako bi se prodalo po zatraženoj cijeni,nakon isplate duga ostalo bi cca 1555 kn po dionici,doduše to je malo teško za virovat ali čak i ako se proda za 50% zatraženog opet bi ostalo cca 355 kn po dionici što i nije tako loše za davno otpisanu lovu 😉 Sad samo triba držat fige da se to uspije prodat.



https://e-oglasna.pravosudje.hr/sites/default/files/ts-st-st/ka%C5%A1telanski%20staklenici%201.pdf

Procjena mi se čini ok.Ako bi se prodalo po zatraženoj cijeni,nakon isplate duga ostalo bi cca 1555 kn po dionici,doduše to je malo teško za virovat ali čak i ako se proda za 50% zatraženog opet bi ostalo cca 355 kn po dionici što i nije tako loše za davno otpisanu lovu 😉 Sad samo triba držat fige da se to uspije prodat.
[/quote]
A gledaj ….. ZL Split je svojedobno tražila oko 70 000 m2 od pogona Resnik a kupili su za parking oko 48 000 m2 ….. a po ovome bi sad trebali kupiti sve pod IS zonom. Niji mi jasno za šta im treba
jedino ako ne misle kupit “po ovoj smišnoj cijeni” pa onda napravit prenamjenu za “pravo građevinsko” ( to su vridnost nekoliko puta veće od ovdi spomenutih) …… koja bi to rađa bila …….
A ti zadovoljan i sa 300-njak kuna.

DAJ PET !!!


A gledaj ….. ZL Split je svojedobno tražila oko 70 000 m2 od pogona Resnik a kupili su za parking oko 48 000 m2 ….. a po ovome bi sad trebali kupiti sve pod IS zonom. Niji mi jasno za šta im treba
jedino ako ne misle kupit "po ovoj smišnoj cijeni" pa onda napravit prenamjenu za "pravo građevinsko" ( to su vridnost nekoliko puta veće od ovdi spomenutih) …… koja bi to rađa bila …….
A ti zadovoljan i sa 300-njak kuna.

Je i to što kažeš 😉 ali ovde me je strah da ne bude kao i kod svih naših firmi u stečaju,da se imovina proda za vrijednost duga i dioničari dobiju da ne kažem što…,uostalom neznam ni jednu firmu u HR koja je bila u stečaju a da su nakon rasprodaje imovine dioničari dobili ni kune.Ovde sam ostao zaglavljen sa nekih 100-tinjak dionica koje nisam prodao naivno se nadajući da zbog odnosa imovina/dug stečaja neće biti, tu sam lovu davno otpisao pa se držim one stare “bolje išta nego ništa” 🙂

https://e-oglasna.pravosudje.hr/sites/default/files/ts-st-st/ka%C5%A1telanski%20staklenici_2.pdf

Zračna luka je našla nekakvog procjenitelja koji je zemljište Resnik (većinom IS1) procijenio oko 800 k/m2 a zemljište Kaštela oko 460 k/m2. Po tom ispada da ZL kupuje oko 156 000 m2 od Resnika i 99000 m2 od zemljišta Kaštela za nekih 175 mil kuna.

Zvao sam ZL i dobio djelatnika koji je upućen i na pitanje zašto kupuju toliko od zemlj. Resnik i što misle graditi tamo rekao je ….to je poslovna tajna. Onda sam rekao da su mali dioničari zabrinuti zbog preniske cijene koju namjeravaju platiti ……. odgovor je bio da je to zemljište ionako namjenjeno ZL (IS1 – zona za infrast. susutave ZL ) usput se izlanuo kako je bivši direktor Benzon prije 10-12 god. inzistirao da se na zemljište Resnik stavi IS1 . Nato sam mu rekao da su to lopovska posla jer njima to zemljište nije potrebno hoće kupiti po 800 kuna pa kasnije preprodati po višestrukoj cijeni ili će je podijeliti svojima (ma koji bili).
Pokušao sam danas kontaktirati ministra Marića … tajnica kaže – nemoguća misija.
Drža. tajnika g. Tomisla Bobana možda u ponedjeljak.
Drža. tajnika g. Katičića nisam niti pokušava …… koji usput zastupa RH kao vjerovnik.
Koji apsurd jer ministar Marić je u ulozi valasnik RH …. ako itko može do ministra neka zove jedino on to može spriječiti.

DAJ PET !!!

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/tportal-je-prvi-zavirio-u-novi-splitski-aerodrom-mocno-zdanje-u-lipnju-otvara-svoja-vrata-foto-20190202?utm_source=direct_vecernji&utm_medium=directVecernji&utm_campaign=TrafficExchange_vecernji
Kaže da otkupljuju zemljišta uokolo aerodroma i da paze da plaćaju fer cijenu ( kao oni imaju razumijevanja za otimačinu od komunista ). A među malim dioničarima su i ljudi kojima su dane dionice KSST-a u zamjenu za otetu zemlju ….
Ne znam na koga je i što mislio ali ….. PLATITE TRŽIŠNU CIJENU ! ( a cijenu od 800 k/m2 za zemljište Resnik je pljačka )

DAJ PET !!!

Kaštelanski staklenici su uništeni radi potreba zračne luke .Ne postoji niti jedno logično objašnjenje zbog čega nisu mogli profitabilno poslovati jer kako raste broj putnika u zračnoj luci tako bi i rasla potražnja za povrčem iz Kaštelanskih staklenika,najpravedniji model bi bio da su postoječi dioničari Kaštelanskih staklenika dobili dionice Splitske zračne luke jer ako se ostvaruju toliki profiti u zračnoj luci i za tako uspiješno poslovanje im je neophodno zemljište kaštelanskih staklenika i dioničari Kaštelanskih staklenika bi trebali participirati u toj dobiti ,a ne po ovom lopovskom modelu prodavati svoje vrijedno zemljište,dug koji je nastao nastao je radi pokvarene politike koja smišlja svakakve modele i prave planove ,otimaju atraktivna zemljišta bez pravednog obeštečenja dioničara .

KSST-i su uništeni jer se malo radilo a punom k…. A osim toga je ludilo zašto je uopće takva tvrtka u vasništvu države. Što se tiče zračne luke ….. ako trebaju još zemljišta to je jedino sjeverno od piste …. dakle njima treba zemljište kaštela. S donje strane su investicije završene s gradnjom parkinga a ako im eventualno još treba zemljišta platiti će ga onoliko koliko budu platili investitori koji budu gradili na zemljištu Resnik …….. a šta će se graditi o tom trebaju odlučiti urbanisti i arhitekti …..

jedino što je trebalo napraviti već davno je prodati pogon Knežine i zaposlit 100-njak ljudi …a hebi ga …. neko ne da!
Kad je državno ko da je k.urbanjsko!!!!

DAJ PET !!!


Kaštelanski staklenici su uništeni radi potreba zračne luke .Ne postoji niti jedno logično objašnjenje zbog čega nisu mogli profitabilno poslovati jer kako raste broj putnika u zračnoj luci tako bi i rasla potražnja za povrčem iz Kaštelanskih staklenika,najpravedniji model bi bio da su postoječi dioničari Kaštelanskih staklenika dobili dionice Splitske zračne luke jer ako se ostvaruju toliki profiti u zračnoj luci i za tako uspiješno poslovanje im je neophodno zemljište kaštelanskih staklenika i dioničari Kaštelanskih staklenika bi trebali participirati u toj dobiti ,a ne po ovom lopovskom modelu prodavati svoje vrijedno zemljište,dug koji je nastao nastao je radi pokvarene politike koja smišlja svakakve modele i prave planove ,otimaju atraktivna zemljišta bez pravednog obeštečenja dioničara .

postoji jedno logično objašnjenje iskušano i oprobano tisuu puta u rh – državno poduzece nije tu da radi i zaraduje, drzavno poduzece je tu d a se ja nakradem, a dugove ostavim državi

uprave aca, uljanika, dure, petrice itd. – jel vidi koga od njih da prose i nemaju za kruh

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/tportal-je-prvi-zavirio-u-novi-splitski-aerodrom-mocno-zdanje-u-lipnju-otvara-svoja-vrata-foto-20190202?utm_source=direct_vecernji&utm_medium=directVecernji&utm_campaign=TrafficExchange_vecernji
Kaže da otkupljuju zemljišta uokolo aerodroma i da paze da plaćaju fer cijenu ( kao oni imaju razumijevanja za otimačinu od komunista ). A među malim dioničarima su i ljudi kojima su dane dionice KSST-a u zamjenu za otetu zemlju ….
Ne znam na koga je i što mislio ali ….. PLATITE TRŽIŠNU CIJENU ! ( a cijenu od 800 k/m2 za zemljište Resnik je pljačka )

Slažem se da Resnik vrijedi puno više

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

https://e-oglasna.pravosudje.hr/sites/default/files/ts-st-st/KA%C5%A0TELANSKI%20STAKLENICI_2.pdf
A šta je ovo???

DAJ PET !!!

https://lokalni.vecernji.hr/zupanije/od-zracne-luke-do-splita-od-svibnja-i-katamaranom-13365


Kaže da otkupljuju zemljišta uokolo aerodroma i da paze da plaćaju fer cijenu ( kao oni imaju razumijevanja za otimačinu od komunista ). A među malim dioničarima su i ljudi kojima su dane dionice KSST-a u zamjenu za otetu zemlju ….
Ne znam na koga je i što mislio ali ….. PLATITE TRŽIŠNU CIJENU ! ( a cijenu od 800 k/m2 za zemljište Resnik je pljačka )

Znači, bagra i dalje tu pljačka??? Huh, ako vam išta može pomoći evo vam službeno očitovanje ministarstva gospodarstva kada sam napao Vladu Rh, predsjednika, ministarstvo gospodarstva i Audio da žele prodati Resnik ispod vrijednosti. Tada su se očitovali da Resnik vrijedi između 1319,00 i 1829,00 kn/m2. No, kao i sva posla sa ovom bagrom na vlasti, upropastili su firmu vrijednu 100 miliona eura i nikome ništa. Zbog ovoga sam se povukao sa naše burze 2012.g. potpuno i više nikad se nisam vratio, niti ću.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close